Lekarze Ostrowiec Świętokrzyski

Adam Karolik

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Lekarz godny zaufania , nie pozostawia pacjentki samej sobie. Dba i przejmuje sie , pozatym sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: marta

lekarz Elżbieta Świątek

Dermatolog

ulica Polna 15
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Mogę polecić doktor Elżbietę Świątek to wysokiej klasy specjalistka w dziedzinie dermatologi, miałem problem z łuszczycą i łupieżem pani doktor zbadała mnie i przepisała odpowiednie leki. Znajdziecie ją tutaj https://kcp.pl/lekarz/elzbieta-swiatek/dermatolog/ostrowiec-swietokrzyski/ jest tu też adres.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Paweł Kuziemka

Internista, Kardiolog

Zakład Opieki Drematologicznej
os. Słoneczne 10.
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Byłem zaskoczony uprzejmością, wykonaniem badań, informacjami o stanie zdrowia i dalszym postępowaniem dot. leczenia, jak też otrzymaniem skierowania na szybki zabieg do szpitala, co uczyniłem,wydaniem mi dokumentacji w firmowym "opakowaniu". Dzięki tej wizycie uzyskałem szybko szpitalną pomoc tj. wszczepienie rozrusznika serca, co dało mi nadzieję na nowe zdrowe życie. A to wszystko zawdzięczam Doktorowi Pawłowi Kuźmieńce
Opinia dodana przez: Ireneusz

lek. dent. Wioletta Ziębakowska

Stomatolog, Ortodonta

Os. Ogrody 32/36
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Polecam Panią Doktor każdemu kto poszukuje profesjonalnego lekarza, dobrze znającego się w swoim fachu. Pani Doktor bardzo dokładnie tłumaczy sposób leczenia,profesjonalnie zakłada aparat.Współpracując z Panią Doktor można osiągnąć rewelacyjne efekty leczenia. Polecam każdemu. Lecze się u Pani Doktor bardzo długo i nigdy w życiu nie zamieniłabym Pani Doktor na innego lekarza
Opinia dodana przez: Sylwia Machnio

lek. dent. Renata Kuca-Marjańska

Zakład Opieki Ortopedycznej
aleja Jana Pawła II 33
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

ta pani doktor była mojm lekarzem prowadzonncym na oddziele chirurgi szczękowo twarzowej w warszawie jest bardzo dobrym lekarzem bardzo panią doktor polecam.
Opinia dodana przez: paweł

lekarz Dorota Walas-Słapek

Internista, Alergolog

Zakład Opieki Specjalistycznej
Waryńskiego 53
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Jestem pacjentem Pani Doroty od wielu lat. Jako jedyny lekarz z wielu podjęła długo terminowe leczenie (astma/alergia) które na dzień obecny w znacznym stopniu poprawiło mój stan zdrowia. Zdecydowanie polecam. Jest to bardzo miła osoba z dużym doświadczeniem.

lekarz Tomasz Mucha

ulica L. Staffa 35
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Pan Doktor jest bardzo rzeczowy, rzetelny, uprzejmy, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania, jest bardzo rozmowny przez co wizyta jest mniej krępująca ;) Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

Centrum Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii w Ostrowcu Świętokrzyskim
Karola Szymanowskiego 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Karol Bolforski

Laryngolog

Prywatny Gabinet Laryngologiczny Karol Bolforski
Denkowska 8
Ostrowiec Świętokrzyski

Najlepszy lekarz, ze wspaniałym podejściem do dzieci. Przemiły, uprzejmy i bardzo pomocny. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor godny polecenia każdemu.

lekarz Anna Chałupczak-Winiarska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Zakład Opieki Ginekologicznej
Iłżecka 31 A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo dobry lekarz. Trafna , szybka diagnoza, bardzo skuteczne leczenie.trudno się do pani Doktor dostać, ale do dobrych lekarzy zawsze jest problem z dostaniem się Polecam.

lekarz Stanisław Chwyczko

Prywatny Gabinet Lekarski Stanisław Chwyczko
Os.Pułanki46/108
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Dr Chwyczko uratował mi zycie. Mimo opinii ze jest niedelikatny oraz juz powinien odejsc z racji wieku ... uwazam ze gdyby nie on nie byloby mnie dzisiaj na swiecie . Jestem mu za to niezmiernie wdzieczna .Podchodzi do pacjenta z empatią czego młodemu personelowi brakuję .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tomasz Dróżdż

Radiolog

Karola Szymanowskiego 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Kompetencja profesjonalizm życzliwość przy tym poczucie spokoju podczas tego zdecydowanie poważnego zabiegu polecam w 100 %

lekarz Maria Cieplińska-Hejninger

Endokrynolog, Internista

Przychodnia Specjalistyczna
al. Jana Pawła II 7A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Ideał lekarza, człowiek, który ma powołanie i jest dobry w swej pracy,dobra komunikacja i empatia dla pacjenta

lekarz Roman Majewski

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Mój ulubiony lekarz. Zawsze tłumaczy przyczyny i rodzaj choroby. Posiada ogromne kompetencje, nie jeden raz uchronił mnie przed szpitalem. Racją jest, że czasem przepisuje bardzo silne antybiotyki, ale zawsze jest to sytuacja ostateczna, a przede wszystkim (o czym zapomina wielu lekarzy) każe zażywać określone leki osłonowe. Wyleczył mnie z niejednej choroby.
Opinia dodana przez: MajaMaja

dr Joanna Martynowska

Zakład Opieki Ginekologicznej
Iłżecka 31 A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Prowadziła moją pierwszą ciąże była przy porodzie naprawde służy pomocą w kazdej chwili.super polecam

lekarz Krzysztof Kozak

Ginekolog położnik, USG

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ulica Iłżecka 31a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Serdecznie polecam Pana doktora. Jest to lekarz mily, kompetentny, profesjonalny jak rowniez godny polecenia. Zawsze sluzyl pomoca i rada osobiscie jak rowniez przez telefon. Jestem bardzo zadowolona, uwazam ze to byl bardzo dobry wybor i polecam Pana doktora wszystkim. Dzieki niemu na swiat przyszedl moj sliczny zdrowy synek.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Dariusz Cheba

ZOZ Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski

wg mnie moja lista lekarzy jest pokazna. dr Dariusz zbadał mi plecy, tyle pracuję w miejscu i nawet nie moge się obrucic na bok. Kręgosłup mi siada, dr zalecił mi regularne cwiczenia na wyrastającą z boku przepuklinę. Robię fizycznie od 10 lat, tzn. kręcę się w kółko na krześle obrotowym i zaglądam ludziom w zęby. W sumie to nie dziwota żeby nie od kręcenia nie zrobiła się przepuklina.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Barbara Galara

Prywatny Gabinet Lekarski
Polna 7 b lok. 1
27-404 Ostrowiec Świętokrzyski

Gdybym leczyła od początku zęby u Pani doktor to nie musiałabym nosić protezy zębowej od 25 roku życia.Te zęby, które mi zaczęła leczyć Pani doktor trzymają się do dziś, a mam 53 lata
Opinia dodana przez: Barbara

Bożena Semeniuk

Psycholog

Dom Ulgi w Cierpieniu
Focha 5
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Kobieta wspaniała. To nowy gabinet, a ja czekałam aż pani Semeniuk otworzy prywatną działalność, bo znam ją z kursów i zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Nie ma wielu psychologów w Ostrowcu, ale na szczęście powstał ten gabinet. W środku można sobie usiąść na wygodnym fotelu, jest nawet lampa do fototerapii.

lekarz Artur Węsek

Neurolog

Zakład Opieki Specjalistycznej
Słowackiego 23
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Doktor Węsek wraz ze swoim zespołem w szpitalu w Ostrowcu Świętokrzyskim jest super! Jest bardzo miły, uprzejmy i chętny do pomocy. Od razu złapał ze mną świetny kontakt i sumiennie wykonywał swoją pracę w celu znalezienia przyczyny mojej dolegliwości. Polecam
Opinia dodana przez: Teresa