Lekarze Ostrowiec Świętokrzyski

lek. dent. Piotr Szczepaniak

Zakład Opieki Drematologicznej
os. Słoneczne 10.
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Pod każdym względem pan doktor jest lekarzem na piątkę.Bardzo kompetentny specjalista, z nowocześnie wyposażonym gabinetem oraz empatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Henryka
{'id': 29328, 'name': u'Ostrowiec \u015awi\u0119tokrzyski'} Wenerolog
                                       dr n. med. Jacek Zdybski

dr n. med. Jacek Zdybski

Wenerolog, Dermatolog

Klinika Zdybski
ul. Henryka Sienkiewicza 65/14/II
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Panie Doktorze jest Pan wielki!!! Dopiero tydzień leczenia a już ogromna poprawa. Lekarz bardzo sympatyczny, kontaktowy mimo że, wizyta była w ramach NFZ. Co ważne przepisana maść ku mojemu zaskoczeniu kosztowała 6,50 PLN za tubkę a nie jak do tej pory wypisywane po 80 PLN i więcej. I co najważniejsze działa :) Pierwszy lekarz, który zdiagnozował mój problem skórny (do tej pory nikt nie powiedział co to jest) i zaaplikował ...
Opinia dodana przez: Sylwek

lekarz Wiesław Wojarski

Ostrowiec Świętokrzyski

W końcu pozbyto się go z Ostrowa! Nikt tu nie będzie po nim płakał. Niech teraz psuje szpital w Starachowicach.

lekarz Magdalena Klimas

Przychodnia Specjalistyczna
al. Jana Pawła II 7A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo miła Pani doktor dla dzieci i ma podejście do dzieci.

lekarz Maciej Ziarek

Urolog

Ostrowiec Świętokrzyski

To jest Prawdziwy Doktor. Wyjątkowa Kultura, Wnikliwość, Fachowość. Dociekliwość w szukaniu diagnozy. Wszyscy pacjenci go szanują i uwielbiają. Jestem w trakcie leczenia, ale już wiem, że bardzo dobrze wybrałem Lekarza. Dziękuję bardzo za dotychczasowe leczenie.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Krystyna Suda

Internista, Lekarz medycyny pracy

OLP "Promed"
ul. Polna 15
Ostrowiec Świętokrzyski

Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. Nie miła, zero kultury osobistej. Miał ta nieprzyjemność spotkać osobiście panią w czasie badań do pracy.
Opinia dodana przez: Iza

dr n. med. Katarzyna Popielska

Ginekolog, Ginekolog położnik

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Pani doktor jest mila - owszem, i to koniec plusów. Nie potrafi wystawić recepty z refundacją. Nie wchodząc w szczegóły - kompetencje na poziomie zerowym w moim odczuciu.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marek Suchowski

Laryngolog

Długa 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Od dziecka mam problemy laryngologiczne. Dwa lata temu miałam okropne zapalenie ucha (z resztą nie pierwsze). Pan Doktor objaśnił mi powody mojej choroby, wyleczył, będąc przy tym bardzo delikatnym. Wcześniejsze zapalenia ucha kończyły się najczęściej nawrotami, a po tym nie mam już żadnych problemów. Genialny lekarz. Coraz mniej takich lekarzy w dzisiejszym świecie.
Opinia dodana przez: MajaMaja

lek. dent. Agnieszka Faryna-Nawojska

Zakład Opieki Specjalistyczny
Sienkiewicza 65/14
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Cała moja rodzina leczy zęby od 7 lat u pani doktor.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecam .

lekarz Alfreda Żak

Laryngolog

Waryńskiego 41
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo dobry lekarz, przemila Pani i widac ze robi wszystko zeby pomoc pacjentowi.Dobry czlowiek i wspanialy specjalista.Polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Elżbieta Dorobek

Neurolog

Zakład Opieki Ortopedycznej
aleja Jana Pawła II 33
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo polecam, świetna doktorka, jeżdzimy z daleka i jesteśmy zawsze zadowoleni, polecam serdecznie doktor elzbiete

lekarz Andrzej Eysymontt

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Jestem pacjentką od wielu lat i jestem zachwycona. Jest kompetentny, punktualny, bardzo miły i pomocny. Polecam wszystkim kobietom w każdym wieku!!!

lekarz Zygmunt Szatko

Chopina 7
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo dobry lekarz! Polecam! Swobodnie można z nim rozmawiać! Zawsze odpowiada na zadane pytania nie ksiazkowo tylko prosto i zwiezle ! Można z nim swobodnie rozmawiać!

Edyta Bilska-Łapan

Czerwińskiego 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Świetna Pani doktor, ma bardzo dobre podejście do pacjenta i nowoczesny sprzęt.

lekarz Alicja Adamek-Kowalska

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Pani dr jest bardzo uprzejma i można z nią porozmawiać, wyjaśnić swoje obawy czy watpliwości. Nie przepisuje antybiotyku czy innych leków bez potrzeby. Jednak w trzech przypadkach nie rozpoznała właściwie choroby u moich dzieci.

lekarz Jerzy Przysucha

Kalinowa 16
Ostrowiec Świętokrzyski

Godny polecenia, kompetentny. Umie wytłumaczyć i doradzić pacjentowi. Polecam, bo lekarz powinien być przede wszystkim człowiekiem.

lekarz Wanda Bąk-Szczepaniak

Zakład Opieki Drematologicznej
os. Słoneczne 10.
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

bardzo uprzejma ale i konkretna babka,mozna spokojnie oddac sie w jej rece:.mnie uchroniła przed rakiem szyjki macicy,przy badaniu cos jej sie nie spodobalo wiec zaczela drazyc temat(dodatkowe testy,cytologia i inne badania)wszystko to zorganizowane w ekspresowym tempie.Dzieki temu dzis jestem zdrowa.Ps dodam tylko ze moj poprzedni pan ginekolog K...jakos przeoczył ten problem

Grigori Szaginian

Psychiatra

Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Rynek Denkowski 10a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Uzależnił mnie od leków psychotropowych. Zrobił ze mnie lekomana i uszkodził mi mózg, doprowadził mnie do ciężkiego kalectwa, codziennie czuje głód ktorego nie da sie niczym zaspokoić i trzesie mnie jak alkoholika na kacu. Chciałbym już umrzeć bo nie mogę dłużej wytrzymać tego piekła. Moje życie po leczeniu u tego szarlatana to agonia, powolne zamieranie funkcji życiowych. Żyje tylko dlatego bo boje się zabić. Uważajcie na niego.
Opinia dodana przez: byly pacjent

lekarz Joanna Salamon-Pandewa

ulica Polna 15
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo miła sympatyczna Pani polecam miła , konkretna i profesjonalna lekarz z sercem do swojego pacjenta . Gorąco polecam:)))
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Igor Szydłowski

Neurochirurg

Zakład Opieki Specjalistycznej
Słowackiego 23
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Dzìeki temu wspanialemu lekarzowi wrocilam do pelni zdrowia. Od razu skierował mnie ma operację, Gdybym trafiła do niego później mozliwe, że nie chodziłabym na własnych nogach.
Opinia dodana przez: Anna