Felicja Kędzierska-Rybiałek

2,7
1,7
1,8

Dramat nie lekarz nie właściwie dobrane leki spowodowały u mnie że wylądowałem przez Nią na SOR w Kaliszu. Omijać tego „Lekarza”!!

Dramat nie lekarz

Omijać tego „Lekarza”!!

Pani Doktor to lekarz rodzinny w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ostatnio walczyłam z Covid 19 i dzięki Jej profesjonalizmowi, zaangażowaniu i czujności udało mi się go pokonać. Jak zwykle szybka i trafna diagnoza, skuteczne leczenie, bieżące monitorowanie przebiegu choroby, ogromne wsparcie i okazana troska skutecznie oddalały lęki i niepokoje, które w całkowitej izolacji były moimi jedynymi towarzyszami. Dało mi to poczucie bezpieczeństwa i dodawało sił do walki z wirusem. I tak od ponad 20 lat Pani Doktor wyprowadza nas z każdej choroby (mnie i całą moją rodzinę). Serdecznie dziękuję.

Pani Rybialek myśli że jak jest lekarzem to wszyscy się będą przed nią kłaniać. Zgadzam się z pozostałymi opiniami ze myśli że wie lepiej nie uprzejmą i opryskliwa. Brak kultury i szacunku do drugiej osoby ale do czasu bo nikt nie każdy da sobie pozwolić na takie traktowanie...

Wyjątkowo nieuprzejma, opryskliwa, wszystkowiedząca. Zero dyskusji ona wie wszystko najlepiej.

Nie wiem jak wygląda wizyta w gabinecie prywatnym, ale w przychodni pani doktor jest nieuprzejma, ma swoje "humory"- zależy na jaki dzień się trafi.Podejście do pacjenta nie takie jakiego się oczekuje.Nic na temat choroby, recepta i to ma starczyć.I nic nie można zasugerować- ona wie najlepiej.

Może i jest wykwalifikowanym lekarzem, ale jej podejście do pacjęta pozostawia wiele do zyczenia. Nie jest zbyt uprzejma i nie tłumaczy choroby.