Ferdynand Wróbel

Profesjonalista w każdym calu.Dokładnie odpowiadał na każde moje pytanie, wyjaśniał plan leczenia, wykonał usg. Poza tym co bardzo ważne, jest miły i uprzejmy.Polecam.

witam, na temat dr moge duzo pisac.znam go 14 lat,jest miły,duża kultura osobista,ale jesli chodzi o leczenie,to jesli chcesz uniknac problemów onkologicznych to nie poleceam.jesli chodzi o prowadzenie bezproblemowej ciązy to ok.beznadziejne usg jak na te czasy.gabinet nawet ma teraz ładny, ale liczy się fachowośc i dobry sprzet a on tego nie ma."i ogólnie super specjalista" leczący raka szyjki czopkami.mój onkolog twierdzi, ze super by było wyleczyć raka czopkami.

Profesjonalne podejście.Wysoka kultura osobista.Rzeczowo,w zrozumiały dla mnie sposób przedstawił diagnozę i odpowiedział na każde moje pytanie odnośnie leczenia.Bardzo polecam!

Pod każdym względem byłam pozytywnie zaskoczona.wnikliwy,kompetentny,miły.wysoka kultura osobista.W ciązy czułam sie bezpiecznie głównie dzięki jego opiece.

Byłam pacjentkom dr na oddziale ginekologii,byłam bardzo zadowolona z opieki i z operacji wykonanej przez dr Wróbla.Z całego serca mogę polecić go innym, jest miły, uprzejmy i kompetentny.

Lekarz nieodpowiedzialny, zostawiający swoje pacjentki na pastwe losu, jeśli chcesz aby w 9 miesiącu pan doktor pokazał Ci serduszko dziecka i nic poza tym to gorąco polecam.

Chodzę do tego lekarza od 7 lat, prowadził moją pierwszą ciążę i wszystko dokładnie wyjaśniał, interesował się mną jak leżałam na patologii; teraz jestem w ósmym miesiącu ciąży i nie boję się o mojego maluszka. Gorąco polecam.

Miły i konkretny lekarz.Dzieki niemu dowiedzialam sie co mi dolega.Polecam

Miły i konkretny lekarz.Dzieki niemu dowiedzialam sie co mi dolega.Polecam