lek. dent. Filip Marcyjaniak

Szczerze polecam dr Filipa. Od wielu lat jesteśmy rodzinnie pod opieka dr Filipa. Od początku naszej znajomosci jestem pod wrażeniem dokładności, rzetelności i ogromnej życzliwości Pana doktora. Mam do doktora pełne zaufanie w kwestii diagnozy i leczenia stomatologicznego.

Wspaniała osoba! 10/10. W stosunku do dzieci szalenie ciepły i empatyczny, skupia się na dziecku, nawiązuje z nim kontakt i bawi się, aby je zachęcić. Nigdzie się nie spieszy, nie popędza. Pan Filip jest jedynym lekarzem stomatologiem który przekonał mojego synka do wizyt dentystycznych. Bez bajek, zabawek i innych cudów. Ja sama zaczęłam u niego leczyć swoje zęby i jestem zachwycona.

Szczerze polecam. Od kilku lat dbam o zęby wyłącznie w Prestigemed na Wilanowie. Dr Filip jest rzetelnym profesjonalistą i bardzo pogodnym, spokojnym, uważnym człowiekiem. Pomogl mi zarówno w sprawie ubytków, jak i w kwestiach kosmetycznych typu przebarwienia martwego zęba. Wysłuchuje, robi przegląd i w spokojny sposób przedstawia możliwe rozwiązania, opisując wszelkie za i przeciw. Ustalamy plan i działamy :)

Szczerze polecam.
Od kilku lat dbam o zęby wyłącznie w Prestigemed na Wilanowie.