Fizjoterapeuta Dąbrowa Tarnowska

FIZJO - MEDICUS Gabinet Terapii Manualnej i Rehabilitacji Centrum Medyczne Unident

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Pan Daniel to godny polecenia profesjonalista. Doświadczenie i wiedza, a także zawsze pozytywne i kulturalne nastawienie do pacjenta to jego wizytówka. Efekty jego pracy są rewelacyjne. Kilka wizyt wystarczy, żeby człowiek wrócił do sprawności i życia bez bólu. Zawsze miły i uśmiechnięty, z dobrym słowem skierowanym do pacjenta, nawet późnym po południem, gdy widać, że jest zmęczony. Obdarzyłem go pełnym zaufaniem i było warto. Dzięki Bogu, że są na świece jeszcze tacy ludzie jak Pan Daniel, w gąszczu tych „pseudspecjalistów”. Pozdrawiam i polecam.

Opinia dodana przez: Zdzisław

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Ośrodek Pielęgniarstwa "Pomoc" s. c. Niewiadomska-Jarosz, Nesteruk
Szkolna 6
33-200 Dąbrowa Tarnowska