Lekarze Fizjoterapeuta

Robert Stalewski

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek. Hanna

Paulina Wójcik

Fizjoterapeuta

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Panią Paulę poleciła mi pani dr, którą wcześniej pani Paula prowadziła. Jestem po usunięciu piersi. To pani Paula mnie postawiła na nogi i nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Polecam z całkowitą odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Michał Sidelnik

Masażysta, Fizjoterapeuta

Thera Plus
Zaporoska 39a
Wrocław

Z reguły nie bawię się w takie fora, ale tu zrobię wyjątek, bo wreszcie ktoś zdiagnozował mi kolano, a w zasadzie skąd bierze się ból. Chodziłem do różnych fizjoterapeutów, ortopedów, nawet ortopedów sportowych i wszyscy po jakimś czasie rozkładali ręce. Przyszedłem na pierwszą wizytę i po badaniu nic nie było iwadomo... Pan Michał spytał kiedy ten ból się pojawia, więc odpowiedziałem mu, że po około 5km biegu ;) na co ...
Opinia dodana przez: Stachowiak

dr Daniel Makowski

ReMedicalTorun
Matejki 94/96
87-100 Toruń

Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia..sprawił że córka spoglada"prościej "na świat..godny polecenia i dorosłych i dzieci☺
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Śliwińska

Szpital Wojewódzki
ul.Kosnego 53
45-063 Opole

Pani M. Śliwińska jest lekarzem bardzo empatycznym, skutecznym, miłym, uprzejmym, dbającym o zdrowie pacjenta. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Karina

mgr Wojciech Deć

Fizjoterapeuta, Masażysta

Rehabilitacja domowa, masaż leczniczy, fizjoterapia
Nysa

Polecam, skutecznie wyleczyl moj kregoslup. Maria P...k

mgr Damian Pasternak

Pmed
30-042 Kraków

Rewelacyjny specjalista! Naprawdę godny polecenia. Miałam duży problem z barkiem i wcześniejsze zabiegi i ćwiczenia u innego terapeuty nic nie dały. Po kilku wizytach u Pana Damiana problem całkowicie zniknął. Pozdrawiam.

Łukasz Garbień

Wrocławskie Centrum Leczenia Bólu ARSMEDIS
53-228 Wrocław

Całe życie trenowałam sztuki walki, taniec i inne sporty siłowe, które doprowadziły do kilkukrotnego skręcenia stawów skokowych. wizyty u lekarzy były bezowocne, wszyscy twierdzili, że w stawach są dziury i dlatego nie widać już kostki, opuchlizna. Pana Łukasza poleciła mi przyjaciółka.Dokładna diagnoza Pana Łukasza wykazała, że obrzęki stawów nie są wynikiem skręcenia stawów, a nieprawidłowej pracy trzewi i ciśnienia wewnątrz brzusznego, blokad nerek i żyły wrotnej. Po pierwszej wizycie, czułam ...
Opinia dodana przez: Basia

mgr Sylwia Sowińska

Medyk
łukasiewicza 88
Rzeszów

Profesjonalistka. Widać że lubi swoją pracę. Życzę wszyskim braku urazów, ale w razie czego polecam... No i jaka ładna...

Michał Wojtala

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyczółkowskiego 5/IV
82-300 Elbląg

Do Pana Michała trafiłam z bolesnym kręgosłupem. Prowadzę siedzący tryb życia i koleżanka poleciła mi jego jako masażystę. Okazało się, że rady i masaż który stosował a także "plasterki kinetyczne" czy coś w tym rodzaju pomogły tak jak to wcześniej obiecał. Poza tym bardzo uprzejmy, kompetentny i rozgadany.

mgr Joanna Szpanowska

Stomed
Mickiewicza 134/136
87-100 Toruń

Bardzo profesjonalna miła obsługa. Łokieć tenisisty wyleczony w stu procentach .Polecam serdecznie :).
Opinia dodana przez: Zbigniew

mgr Anna Tutak

Tutmed
Ul. Langiewicza 13a
35-604 Rzeszów

Pani Ania to osoba, którą z czystym sumieniem można polecić pacjentom. Miałam duże i odczuwalne problemy ze zdrowiem, z którymi nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu . Pani Mgr dzięki swojej wiedzy i właściwemu podejściu przywróciła mi dobre samopoczucie . Zabiegi okazały się trafione i bardzo skuteczne , szybko przyniosły efekt. Dodam,ze efekt rehabilitacji utrzymuje się długi czas i nie wymaga powtórzenia. Serdecznie dziękuje Pani Ani za przywrócenie dobrego ...
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Małgorzata Augustyn

Gabinet Fizjoterapii REHA POINT
ul. J. Haukego- Bosaka 27
Wrocław

Pani Malgosia jest mega profesjonalna i ma bardzo dobre podejście do dzieci i młodzieży. Pomogła mi w prowadzeniu 2 dziewczyn z zaawansowaną skoliozą, obydwie bardzo zadowolone z efektów. Ćwiczenia są bardzo dobrze dobrane indywidualnie do każdego przypadku, łatwe do wykonania w domu aby utrzymać/ poprawić efekt. Wszystko dobrze wytłumaczone i pokazane. Bardzo polecam każdemu kto się jeszcze waha, nie warto czekać :)
Opinia dodana przez: Justyna

mgr Anna Krupa

RehaBox fizjoterapia
Brody 148
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Niedawno korzystałam z pomocy Pani Ani. Rewelacyjna osoba, zna się na tym co robi , doskonały fachowiec. Polecam
Opinia dodana przez: pacjentka

mgr Natalia Ciesielska

Centrum Onkologii
Bydgoszcz
85-796 Bydgoszcz

Pani Natalia jest niezwykle uprzejma i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dobrze umie wytłumaczyć co trzeba robić. Jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Barbara

mgr Dariusz Siutkowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med Grażyna Krupa
Plac Wolności 4 (przy salonie optyka)
41-800 Zabrze

Pan Dariusz Siutkowski mega rehabilitant, punktualny, ciepły, serdeczny, bardzo kontaktowy z odpowiednim podejściem do pacjenta, wysoka kultura, pełny profesjonalizm, właściwy człowiek na właściwym miejscu, po prostu człowiek anioł godny polecenia 100%
Opinia dodana przez: IWONA

mgr Walerian Smolana

Fizjoforma
Trakt Lubelski 403/4
04-667 Warszawa

Super rehabilitant! Ma cudowne podejście do pacjenta, jest kompetentny, uprzejmy i stawia na nogi jak nikt inny :) Cieszę się, że trafiłam na Pana Waleriana, u niego rehabilitacja przebiega spokojnie, jedna wizyta trwa tyle ile on uzna za konieczne (a nie tak jak u innych max. 60 min), a efekty pracy widać bardzo szybko. Nie pójdę już do innego terapeuty i każdemu polecam wizytę u Pana Walka :)
Opinia dodana przez: Ania

mgr Anna Michalak

centrum rehabilitacji
ul.Ożarowska 75a
Warszawa

Gorąco polecam Panią Anię. Bardzo sympatyczna osoba, wspaniała profesjonalistka, posiada doświadczenie i wiedzę co bardzo ważne. Z sercem podchodzi do swoich małych pacjentów.

Przemysław Kowalski

NZOZ MULTIMED
90-127

Pan Przemek Kowalski jest wysokiej klasy fizjoterapeutą. Jego kompetencje i wiedza są widoczne już przy pierwszym spotkaniu. Leczę się w poradni rehabilitacyjnej, pod jego nadzorem już szósty rok. Zawsze jestem traktowana profesjonalnie i życzliwie. Cenię bardzo nie tylko Jego wiedzę ale również podejście do pacjenta. Oby wszyscy chorzy spotykali się tylko z takimi fachowymi, kulturalnymi i miłymi specjalistami. Wszystkim tego życzę.
Opinia dodana przez: Krystyna K.
Pani Basia to nie tylko profesjonalistka, ale również wspaniały człowiek. Bardzo nam pomogła przy rehabilitacji córeczki i w zasadzie tylko dzięki niej bardzo szybko pojawiły się efekty ćwiczeń. Poza samymi ćwiczeniami p. Basia ma ogromna wiedzę i podejście do dziecka. Mama Basi
Opinia dodana przez: Marta