Lekarze Fizjoterapeuta

mgr Tomasz Żółtański

Gabinet Fizjoterapii
ul. Żeromskiego 2
72-600 Świnoujście

Już wielokrotnie mi pomógł. Polecam go wszystkim znajomym. Nigdy mnie nie zawiódł, udziela wsparcia, wskazuje jak należy samemu pracować. Cierpliwość i kompetencja w każdym calu.
Opinia dodana przez: Robert

mgr Bartosz Bomba

BF Fizjoterapia, Centrum Terapii Manualnej
Świeradowska 47 a
50-559 Wrocław

Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!

Jolanta Musiałek

Wrocław

Miałam olbrzymie problemy z odcinkiem krzyżowo-lędźwiowym. Nie miałam czasu na dojazdy do gabinetu rehabilitacji postanowiłam poszukać rehabilitanta, który dojedzie do mnie i znalazłam Panią Jolantę na stronie www.domowyrehabilitant.pl. Po konsultacji Pani Jola postanowiła zastosować tkankowanie (nie wiem czy tak fachowo się mówi) przyznam, że bolało podczas namego zabiegu, ale po 2 dniach stałam na własnych nogach a ból w 90% ustąpił. Po zakończeniu wszystkich zabiegów byłam jak nowo narodzona. POLECAM!!!! ...

mgr Anna Świtling

Ośrodek Rehabilitacji Dla Dzieci
87-100 Toruń

Znakomity fizjoterapeuta, byłam ze swoją córeczką chyba już wszędzie ale Pani Ania okazała się najlepsza, miła, empatyczna, informuję o wszystkim co robi, poświęca każdemu dziecku dużo czasu, angażuje się w 100%, poza tym pomogła nam znależć świetnego lekarza, który był potrzebny naszej córci. 100 % profesjonalizmu, chodzimy do Pani Ani pól roku, a już są nieprawdopodobne postępy. Polecam gorąco.

mgr Izabela Sadza

Gabinet
Świnoujście

Mam 8-miesięcznego malucha ,od lekarza POZ dostałam skierowanie na rehabilitację, ponieważ mój synek ma asymetrię i wzmożone napięcie,bardzo mało się obraca ,lubi tylko w jedną stronę się bawić.do Pani Izy trafiliśmy miesiąc temu, Pawełek miał rehabilitacje prowadzoną rożnymi metodami i miał także masaż dziecięcy ,już po tygodniu były widoczne efekty, Pawełek bardzo lubi swoją panią rehabilitantkę bo jest bardzo miła i zawsze go potrafi rozbawić,.jesteśmy bardzo zadowoleni dlatego polecam panią ...

mgr Angelika Tkaczyk

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Korzystam z terapii Zdrowy kręgosłup, jestem po 6 zabiegu i odczuwam wyraźną poprawę. Pani Angelika , która prowadzi ze mną te zajęcia jest miła, wykazuje się dużym profesjonalizmem i empatią.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Łukasz Chrostowski

Vertebralis
Górczyńska 17 Medi-Raj
66-400 Gorzów Wielkopolski

Moje dolegliwosci pleców zdecydowanie zmniejszyły się już po pierwszej wizycie. Polecam Pana Łukasza, nikt do tej pory nie zajął się tak kompleksowo i skutecznie moim kregosłupem. Dowiedziałem sie też jakimi ćwiczeniami mogę sobie sam pomagać.

mgr Maciej Wiśniewski

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12
Warszawa

Specjalista w swojej dziedzinie, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Miły, uśmiechnięty ma bardzo dobry kontakt zarówno z dzieckiem jak i rodzicem. A co najważniejsze ćwiczenia z Panem Maciejem przynoszą znakomite rezultaty, polecam z całego serca.
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Fizjoterapeuta
                                       dr n. med. Ewa Sieklucka

dr n. med. Ewa Sieklucka

Poradnie Specjalistyczne
Jana Dekerta 1
87-100 Toruń

Do dr Ewy Siekluckiej trafiłam z polecenia osoby, która przeszła rehabilitacje po wypadku i , w efekcie, jest w 100% sprawna. Pani Ewa jest wszechstronna, ma holistyczne podejście i niesamowitą wiedzę. Usprawniła mi bark ( ramię wróciło do pełnego zakresu ruchu po 1 wizycie!), wyleczyła bliznę po operacji, wyprostowała asymetryczna postawę. Jestem bardzo wdzięczna i z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: Halina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Filip Doręgowski

mgr Filip Doręgowski

Terapeuta, Fizjoterapeuta

Holicare - praktyka fizjoterapeutyczna
Cybernetyki 7E lok. U1
02-677 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Filipa. Ból który mi doskwierał, nie pozwalał mi normalnie funkcjonować do tego stopnia, że miałem problemy z oddychaniem. Do gabinetu Holicare wszedłem z ogromnym bólem, a wyszedłem szczęśliwy, bez bólu. Zadziało się tak już po pierwszej wizycie. Kolejne wizyty wyleczyły całkowicie moją dolegliwość. Do gabinetu Pana Filipa trafiłem z polecenia i polecam dalej!
Opinia dodana przez: Damian
{'id': 13384, 'name': u'Polanica-Zdr\xf3j'} Masażysta
                                       mgr Aleksandra Kos

mgr Aleksandra Kos

Masażysta, Fizjoterapeuta

CPM - CENTRUM PROFESJONALNEGO MASAŻU
ul. Bystrzycka 23A
Polanica-Zdrój

Najlepszy gabinet masażu leczniczego w Polanicy Zdrój. Wszystko odbyło się wzorowo począwszy od kontaktu telefonicznego z rejestracją, poprzez przypomnienie o zaplanowanej wizycie, miłym powitaniu na miejscu, kończąc na profesjonalnie wykonanym masażu leczniczo rehabilitacyjnym w wykonaniu Pani Aleksandry Kos. Dziękuję bardzo !
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Paweł Szkopek

Ośrodek Dializoterapii
Bohaterów Warszawy 34
48-300 Nysa

Miły fizjoterapeuta, dość wyrozumiały. Serdecznie polecam dla młodych ludzi z pewnością znajdą z Panem Pawłem wspólny język. Jeśli chodzi o masaż, ćwiczenia czy fizjoterapię, doskonale dopasowane do stopnia dysfunkcji pacjenta.
Opinia dodana przez: boska

mgr Aleksandra Hille

FIZJO Gabinet Fizjoterapeutyczny
ul. Sezamkowa 3b/1
64-500 Szamotuły

Fachowo i na temat. Kompeksowe podejście do pacjenta!!!! Znakomity gabinet!!! Znający się na rzeczy terapeuci
Opinia dodana przez: Anna
Pani Kasia, jest młodą, kompetentną osobą. Bardzo pomogłanam w rehabilitacji naszego dziecka. Wizyty odbywały się w gabinecie, ale i nie było problmeu,żeby przyjechała do nas. Ma świetne podejście do dzieci, a metoda którą pracuje przynosi szybkie efekty. Pani Kasiu! Jeszcze raz ogromne dziekuję!

mgr Miłosz Janicki

Fizjoterapeuta, Masażysta

SANUS Gabinet fizjoterapii mgr Miłosz Janicki
Karola Olszewskiego 42 lok.2
51-646 Wrocław

Wspaniały rehabilitant. Bolało mnie w okolicy lędźwi, ból często schodził aż do nogi. Pan Miłosz zdiagnozował mnie, rozmasował okolicę miednicy, nogi i plecy. Po 3 wizytach ból całkowicie ustąpił. Na koniec terapii, wytłumaczył jak mam o siebie dbać i jakie ćwiczenia wykonywać, żeby ból nie wracał. Serdecznie polecam.

mgr Piotr Pąchalski

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

PMED
Dunin-Wąsowicza 20/II lok.10
30-112 Kraków

Nazwała bym Pana mgr Piotra Pąchalskiego terapeutą od spraw beznadziejnych. Poza ogromną wiedzą zawodową o której można przeczytać w Internecie Pan magister przede wszystkim potrafi słuchać drugiego człowiekiem. Tą cechą mógłby obdarować wielu lekarzy i terapeutów u których byłam i zawsze odnosiłam wrażenie, że ważniejsze ode mnie są moje wyniki badań. Na rozmowę zawsze brakowało czasu i jak ja się czuję nikogo nie obchodziło. Okazało się, że ból od kręgosłupa ...

mgr Wiktor Maniowski

Wrocław

Świetny fizjoterapeuta z dużą wiedzą. Pan Wiktor pomógł mi w ostrym bólu odcinka Th. Dziękuję za szybką i super skuteczną pomóc.
Opinia dodana przez: Karolina Gostyń

mgr Agnieszka Szczerbicka

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Stomed
Mickiewicza 134/136
87-100 Toruń

Za dużo by pisać ...pełen profesjonalizm.Począwszy od czasu poświęconego pacjentowi po wiedzę,kompetencję.Z racji częstych kontuzji (i wizyty u wielu fizjoterapeutów) mogę powiedzieć ze Agnieszka to prawdopodobnie najlepsza specjalistka od kolan w Toruniu !!!
Opinia dodana przez: Zbyszek

mgr Iwona Wojtczak

FIZJOCARE
Fizjoterapia domowa
Nysa

Pani Iwona jest zaufaną specjalistką w swojej dziedzinie. 100 % PROFESJONALIZMU. Serdecznie polecam!