Lekarze Fizjoterapeuta

Michał Chwastowski

Gabinet Lekarski
31-422 Kraków

Rzadko można w dzisiejszych czasach spotkać lekarza, czy fizjoterapeutę, który poświęci aż tak dużo cierpliwości i uwagi pacjentowi.
Opinia dodana przez: dbcomplex

lekarz Urszula Łatka

Internista, Fizjoterapeuta

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Po jakości przeprowadzonego badaniu, można poznać , że jest to specjalista wysokiej klasy, doskonały fachowiec godny polecenia.
Opinia dodana przez: wanda
Pan Krzysztof wyleczył mój ból który doskwierał mi pare lat. Profesjonalizm i bardzo duża wiedza, polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: marta
Wspaniały lekarz, dobry człowiek. Jestem zadowolona z takiego fizjoterapeuty. Moje oczekiwania względem terapii zostały spełnione. Otrzymałam fachową pomoc i wsparcie, a moje dolegliwości w końcu zniknęły.
Opinia dodana przez: Monika Rawicka
Pani Beata profesjonalnie i łagodnie podchodzi do pacjenta, bardzo dobrze tłumaczy rodzicom i pokazuje ćwiczenia. Panią Beatę cechuje niezwykłe podejście do dzieci i łagodne usposobienie. Pani magister poświęca dużo czasu danemu dziecku i wykorzystuje pełen jego potencjał. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Jerzy Stefan Witkowski

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Jestem pacjentką ponad 15 lat jestem bardzo zadowolona , z profesjonalnego podejścia do pacjenta . Dobrym postawieniem diagnozy która przynosi ulgę prawie natychmiastową. Godny polecenia specjalista.
Opinia dodana przez: maria

mgr Marcin Mińkowski

Gabinet Fizjoterapii i Chiropraktyki
Jagielońska 18
Ustka

Polecam z całego serca Pana Marcina. Cierpiałam na zawroty głowy i bóle kręgosłupa w odcinku szyjnym i lędźwiowym. Efekt był niesamowity już po pierwszym zabiegu. Po szczegółowej konsultacji i prawidłowo postawionej diagnozie udało się mi pomóc. Zawroty głowy, które swoje podłoże miały w nieprawidłowościach kręgosłupa przeszły momentalnie. Pan Marcin posiada ogromną wiedzę, szczegółowo tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania (a miałam ich sporo). Dodatkowo otrzymałam wskazówki oraz ćwiczenia które pomogą ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Fizjoterapeuta, Medycyna estetyczna

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1
31-425 Kraków

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola

Michał Guzek

Hospicjum stacjonarne
Pileckiego 105
02-781 Warszawa

Od 5 lat czułem ból szyi, jakiś rok dołączyło drętwienie rąk i odczucie wylewania wrzątku na kark, które uniemożliwiło mi normalne życie. Mój wynik rezonansu (wielopoziomowa przepuklina) oglądało wielu lekarzy ortopedów i neurologów, przechodziłem nawet tzw. rehabilitacje z NFZ. Po zakończeniu rehabilitacji i braku poprawy "wziąłem sprawy w swoje ręce" i zacząłem szukać neurochirurga, który podjąłby się operacji. Po 4 wizytach u "wziętych" neurochirurgów, każdy powiedział to samo tj. zooperować ...
Opinia dodana przez: TJ
Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie,cierpliwy i zawsze pomocny.Pan Tomek bardzo pomógł mi przy rehabilitacji łokcia ,który był po złamaniu głowy kosci promieniowej.Efekt ćwiczen był już widoczny po paru tygodniach.Bardzo dobry fizjoterapeuta .
Opinia dodana przez: Aneta

Paweł Michałowicz

WIZYTY DOMOWE
ul. Dyrekcyjna 2-4
Gdańsk

Dzięki za miłe i wyrozumiałe podejście do pacjentki. Widać, iż jest to rehabilitant z zamiłowania i który w Trójmieście wzorowo zna się na swoim fachu.
Opinia dodana przez: Viola.C

mgr Robert Makselon

KRM sp. z o.o.
Świdnicka 12-16
50-066 Wrocław

MEGA kompetentny! Przemiły,uprzejmy,inteligentny i sprawia że ból znika. Świetny specjalista,można chcieć czegoś więcej? Będę zawsze polecała każdemu:) SUPER!!!:)
Opinia dodana przez: Dominika

mgr Łukasz Bromka

Prestige-med
Płock

Witam przyszłam do pana Łukasza ze straszną sztywnością w odcinku lędźwiowym i szyjnym, oczywiście oprócz sztywności pojawił się ból. Po serii 10 zabiegów terapii manualnej ból znikną. Od wizyty minął miesiąc, a po dolegliwościach nie pozostało śladu. Polecam tego terapeutę.

mgr Paweł Jęcka

Piłsudskiego 56
Kowal

Super specjalista, fachowiec jakich mało w Polsce. Godny w 100% polecenia. Lekarze z Włocławka do których chodziłem faszerowali mnie lekami a on zdiagnozował i wyleczył na pierwsze wizycie.
Opinia dodana przez: Arkadiusz

mgr Malwina Zielińska

RehBabka
Aleja Jerzego Waszyngtona 122/1
Warszawa

Niesamowicie profesjonalna, dokładnie tłumacząca co i dlaczego robi. Dogłębnie analizuje, sprawdza, leczy, czasem nawet zadaje pracę domową ;) Efekty terapii są takie, że można powiedzieć po prostu "wow"!
Opinia dodana przez: Ania

Katarzyna Piontek

Strzelce Opolskie

Miła,ciepła, zawsze uśmiechnięta i bardzo grzeczna młoda osoba znająca się na swojej pracy. Dla każdego ma dobre słowo. Bardzo lubię chodzić do niej na rehabilitację a zwłaszcza na masaż.

mgr Dariusz Apczyński

Chiropraktyk, Fizjoterapeuta

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Wspaniały terapeuta i człowiek,skuteczny rehabilitant i masażysta,polecam go wszystkim i dziękuję za skuteczną terapię i opiekę medyczną.Zbyszek K.

Rafał Leszcz

Orto-Med
Modrzewiowa 8
05-082 Stare Babice

Uczęszczałam do Pana Rafała w trakcie ciąży, gdyż bardzo męczyły mnie bóle kręgosłupa. Gdyby nie koleżanka pewnie wogóle nie dowiedziałabym się o tym gabinecie i nie pomyślała o terapii tylko męczyła się dalej. Byłam bardzo zadowolona-efekty były szybko, a wizyty bardzo sympatyczne (Pan Rafał jest zawsze uśmiechnięty-ci, którzy byli wiedzą).

dr Emilia Mikołajewska

wojskowy
Bydgoszcz

Bardzo dobra doświadczona i cierpliwa rehabilitantka, rzadko spotykane: NDT-Bobath dla dzieci (alternatywa dla metody Vojty, również w MPD) i NDT-Bobath dla dorosłych (poudarowa, po urazach rdzenia kręgowego itp.) i inne meotdy, co ważne ma na to komplet certyfikatów (są na jej stronie internetowej e.mikolajewska.prv.pl), o co w Bydgoszczy b. trudno. Ludzkie podejście do dziecka (zabawki itp.) i rodziców (komplet wyjaśnień i wskazówek terpautycznych). Niestety: oblegana, b. trudno się dostać, prywatnie ...

mgr Łukasz Pepliński

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne
Wyzwolenia 35/III
41-600 Świętochłowice

Topowa, profesjonalna i miła obsługa, sprawny czas oczekiwania na wizytę oraz duży wybór zabiegów rehabilitacyjnych!
Opinia dodana przez: Damian