mgr Malwina Zielińska

Fizjoterapeuta

RehBabka - Jestem fizjoterapeutką z zawodu i zamiłowania. Zajmuję się tym już od kilkanastu lat. Fascynuje mnie ciało ludzkie, fizjologia, zależności między układami, wpływ emocji. W związku z tym w swojej pracy wykorzystuję przede wszystkim techniki i nauki, takie jak osteopatia, kinezjologia, taśmy mięśniowo-powięziowe, manipulacje nerwowo-mięśniowe, pinopresura.
Uprawiam sport, więc wiem jak ważny jest szybki powrót do sprawności.
Zapraszam do gabinetu!:) RehBabka

Niesamowicie profesjonalna, dokładnie tłumacząca co i dlaczego robi. Dogłębnie analizuje, sprawdza, leczy, czasem nawet zadaje pracę domową ;) Efekty terapii są takie, że można powiedzieć po prostu "wow"!

Najlepsza fizjoterapeutka w Warszawie - ma doskonałe podejście do pacjenta i ogromną wiedzę. Potrafi jasno wytłumaczyć laikowi nad czym będzie pracować podczas spotkania oraz przedstawić kompleksowy plan leczenia. Dodatkowo ma bardzo holistycznie podejście do leczenia dzięki czemu problemy na pozór niewielkie są dokładnie analizowane i zestawiane z głównym powodem leczenia. Na pewno zachęcający jest też fakt, że po każdej wizycie widać postępy i polepszenie stanu zdrowia. Zdecydowanie polecam!

Miła, sympatyczna, ale przede wszystkim profesjonalna osoba, która poprzez swoją wiedze i doświadczenie pomogła mi w pelni poruszać szyją po poważny upadku ze schodów. Nie było to łatwe zadanie , ale najważniejsze że z pozytywnym skutkiem . Z całego serduszka mogę polecić wszystkim "kalekom" :) ta Panią 😍

Z całego serduszka mogę polecić wszystkim "kalekom" :) ta Panią 😍

Do Pani Malwiny trafiłem po 3 miesiącach od momentu kontuzji oraz po jednej turze rehabilitacji, która nie przyniosła efektów. Po trzech dniach terapii u p. Malwiny stan zdecydowanie się polepszył. Niestety to były tylko trzy dni u tej fizjoterapeutki.