Malwina Zielińska

Fizjoterapeuta

Miła, sympatyczna, ale przede wszystkim profesjonalna osoba, która poprzez swoją wiedze i doświadczenie pomogła mi w pelni poruszać szyją po poważny upadku ze schodów. Nie było to łatwe zadanie , ale najważniejsze że z pozytywnym skutkiem . Z całego serduszka mogę polecić wszystkim "kalekom" :) ta Panią 😍

Z całego serduszka mogę polecić wszystkim "kalekom" :) ta Panią 😍

Do Pani Malwiny trafiłem po 3 miesiącach od momentu kontuzji oraz po jednej turze rehabilitacji, która nie przyniosła efektów. Po trzech dniach terapii u p. Malwiny stan zdecydowanie się polepszył. Niestety to były tylko trzy dni u tej fizjoterapeutki.