Lekarze Fizjoterapeuta

mgr Krzysztof Kensy

Gabinet Rehabilitacji
Szarotki 37
43-300 Bielsko-Biała

Trafiłam do Pana Krzysztofa z polecenia znajomego, który również korzystał z jego usług. Dokuczał mi ostry ból w okolicy kręgosłupa lędźwiowego, promieniujący do pośladka i lewej nogi. Dolegliwości trwały już od kilku tygodni i były coraz bardziej intensywne a leki przeciwbólowe nie pomagały. Na pierwszej wizycie po przeprowadzonym wywiadzie i badaniu, dowiedziałam się,że przyczyną moich dolegliwości jest przepuklina dyskowa. Już po pierwszej wizycie odczułam poprawę a po kilku następnych bóle ...

mgr Andrzej Pastor

SANITAS
Gdańska 24 gabinet nr 4
85-006 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek i fachowiec zabiegi rechabilitacji bezbolesne ja nazywam go CUDOTWÓRCĄ żeby nie on skończyłbym na stole operacyjnym i pewnie na rencie, dzięki Panu Andrzejowi normalnie pracuje.Pan Andzrej zmienił gabinet jest na ul.Libelta nie na ul.Gdańskiej

mgr Marzena Piekarska

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Centrum Medyczne Orle
58-560 Jelenia Góra

Jestem mamą wcześniaka z nieprawidłowym wzorcem ruchowym. Polecam Rehabilitację Dzieci i Dorosłych. PO 4 wizytach było widać już efekty naszej pracy. Ceny są niskie w porównaniu do innych gabinetów w okolicy. Polecam- Daria

Krystian Mrozik

Fizjozdrowie
50-345 Wrocław

Nikt nie mógł mi pomóc ze stopą. Miałem ostrzykiwaną komórkami macierzystymi, sterydami, 3 rehabilitacje i myślałem że będę chodzić o kulach. Pan Krystian to dla mnie ostatnia deska ratunku. Dziękuje Bogu, że na niego trafiłem, wytłumaczył mi wszystko dokładnie, zadał ćwiczenia, 5 wizyt i po problemie. Oby więcej takich przypadków.
Opinia dodana przez: Mirosław

mgr Joanna Strzępka

Gliwice

Byłam u niej kilka razy, zawsze znalazła dla mnie czas, zrobiła ze mną wywiad mimo iż nie musiała, bo miałam rozpoznanie od lekarza. Potrafi odpowiednio dobrać ćwiczenia do pacjenta, zależy jej na ludziach. Widziałam, że do innych pacjentów rownież podchodzi w ten sposób, nie ma znaczenia czy z NFZ czy prywatnie. Ja szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Viki
Byłem u p Agaty bo bolał mnie kręgosłup dyskopatia p.Agata wykonała terapię manualną i pokazała ćwiczenia plus fizjoterapia leczenie skuteczne ból odpuścił jestem zadowolony teraz troszkę pobolewa ale da się żyć.P Agata to dobry fachowiec zna temat i stara się pomóc mnie się udało choć nie wierzyłem a jednak jeśli macie problem z kręgosłupem to z czystym sumieniem polecam p Agatę
Opinia dodana przez: Przemek

Aldona Zielińska-Perlińska

Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie
63-300 Pleszew

P. dr Aldona Zielińska jest rzetelnym, uprzejmym i godnym polecenia lekarzem rehabilitantem. Do pacjenta ma stosunek indywidualny. Jest profesjonalistką w swej dziedzinie i dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Danuta
Wspaniała fachowa opieka. Trafna diagnoza i fachowa pomoc. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: nusia

dr Arkadiusz Żurawski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Miałam niedawno przyjemność być na wizycie z dziećmi u dr Żurawskiego i muszę przyznać, że dr w bardzo kompleksowy sposób udzielil nam wielu wskazówek i wyjaśnił wiele rzeczy. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że pan dr jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem wprost stworzonym do pracy z dziećmi. Jest bardzo ciepły i opiekunczy w relacji z maluchami, w stosunku do rodziców wykazuje się wielkim zaangażowaniem, jest bardzo oddany swojej pracy.
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Krzysztof Klimek

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
31-102 Kraków

2 miesiące temu miałem dość poważny problem z łękotką, bagatelizowałem problem, może raz wybrałem się do ortopedy, który stwierdził że musze podjąć się rehabilitacji. Ból nie ustępował, pomyślałem, że musze znaleźć dobrego fizjoterapeutę… i znalazłem. Pan Krzysztof to profesjonalista – pokazał mi ćwiczenia, które sam mogłem wykonywać w domu, moja noga wróciła do sprawności po kilku tygodniach. Ból zniknął a ja mogę dalej uprawiać sport który kocham. Dziękuje Panie Krzysztofie!
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Dariusz-napoleon Apczyński

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Bardzo dobry diagnosta i terapeuta,polecam! Iwona K.
Opinia dodana przez: Dariusz

Alicja Kayzer

Chirurg ogólny, Fizjoterapeuta

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny
Armii Czerwonej 24
11-220 Górowo Iławeckie

Po skierowaniu na konsultacje, lekarz prowadzacy. Jestem bardzo zadowolona. Rehabilitacja przebiegla skutecznie, czuje sie o wiele lepiej.

Paweł Koczot

Fizjoterapeuta, Masażysta

Gabinet Masażu
ul.1-go Maja 9
57-350 Kudowa-Zdrój

SUPER POLECAM TRZEBA ZADZWONIĆ I SIĘ UMÓWIĆ . WARTO POLECAM WSZYSTKIM. JEST BOSKI.

dr n. med. Aleksandra Lankosz

Dietla 19/3
31-523 Kraków

Jedyny lekarz ktoremu ufam! Lecze sie u Pani doktor juz 12 lat. A mam 24 ;) kochana i ciepla osoba na ktora zawsze moge liczyc. Polecam jak najbardziej!!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krzysztof Weselak

Zakład Pielęgnacyino-Opiekuńczy
Rybacka 15
82-107 Jantar

Miałam okazję spotkać doktora w poradni rehabilitacyjnej. Doktor nie tylko wypisał skierowanie na zabiegi, ale też szczegółowo przeprowadził wywiad oraz polecił jakie nawyki warto wprowadzić, aby uzyskać poprawę oraz jakie ćwiczenia można wykonywać samemu, aby nie bolał już tak kręgosłup. Cieszę się, że trafiłam do dr Weselaka. Polecam i bardzo dziękuję za cenne wskazówki.

mgr Grzegorz Faluszczak

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe "AMER-POL"
Zdrojowa 27
38-610 Polańczyk

to "ręce które leczą" :-) gorąco polecam i żałuję,że turnus w Dedalu trwa tylko 3 tyg. Barbara

mgr Jarosław Muzykowski

M.C.Skłodowskiej 28/12
20-029 Lublin

Pan magister wykazał się dużym zainteresowaniem moim problemem,od wielu lat męczyłem się z bólami kręgosłupa,oczywiście leczenie nie trwało 5 min , poprawa była dopiero po kilku wizytach,ale jak się okazało on jedyny przeprowadził ze mną gruntowny wywiad, który uświadomił mi co robię nie tak w życiu codziennym i nauczył mnie zapobiegać bólom

mgr Hanna Ciesielska

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Dzięki fachowej diagnozie i odpowiedniemu doborowi ćwiczeń mój syn po 3 tygodniach od złamania nogi porzucił kule i stał o własnych siłach. Wszystko dzięki terapeutce – p.Hani, która w sposób interesujący i motywujący dopierała zestaw ćwiczeń. Poza tym przemiła atmosfera i zainteresowanie pań sprawiło, że Kacper bardzo chętnie chodził na zajęcia i nie mógł doczekać się kolejnej wizyty.

mgr Marek Pradela

Tarnowskie Góry

Marek Pradela........... Nie znam innego, bardzo dobrego rehabilitanta. Moim synem zajmuje się o 2i pół roku. Wojtek był parę razy skreślony przez lekarzy ale nie przez Marka Pradele. Wojtek po wylewie krwi do mózgu 4 stopnia. Wodoglowie pokrwotoczne. Zastawka komorowo-otrzewniowa. Dziś Wojtek chodzi w pozycji klęczącej.Rozumie co się do niego mówi . Mamy z nim świetny kontakt. Powiem krótko Nikt tak dobrze nie wczuje się w wasze dziecko w jego ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

mgr RafaŁ Olczyk

Śmigielskiego 17 B/7
63-400 Ostrów Wielkopolski

Najwyższy poziom kompetencji w regionie,liepszy w swojej sprawie specjalista. p.Rafal Olczyk nadaje dobre usługi z wspaniałym zespołem fizjoterapeutów.Moje najlepsze życzenia zdrowia i dobra.
Opinia dodana przez: valentyn