Lekarze Fizjoterapeuta

Krzysztof Woźny

Lublin
20-723 Lublin

Ogromna wiedza z zakresu anatomii i fizjoterapii, pacjent w centrum zainteresowania - widać, że Pan Krzysztof chce pomóc. Mówi jakie ćwiczenia można wykonywać samodzielnie w domu. Pomaga i do tego tworzy bardzo miłą atmosferę. POLECAM!
Opinia dodana przez: D.

mgr Zbigniew Stawowiak

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Zawsze uprzejmy i pomocny.Bardzo dobry fachowiec,pomaga mnie i moim znajomym, nie potrzebuje reklamy w mediach a pacjenci "walą" drzwiami i oknami. Polecam wszystkim którzy nie mogą liczyć na NFZ.

lekarz Dariusz Szabela

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

Piotr Wiśniewski

Grodzisk Mazowiecki

Bardzo kompetentna osoba. Posiada dużą wiedzę i umiejętności praktyczne. Wielokrotnie pomógł mi w kłopotach zdrowotnych. Polecam wszystkim z kłopotami zdrowotnymi tą osobę. Poza tym ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest cierpliwy, wysłucha, poradzi. Gość

mgr Daniel Szerszunowicz

Wojewódzki Szpital Zespolony
Białystok

Zdecydowanie polecam Pana Daniela, sympatyczny, konkretny i przede wszystkim ma bogatą wiedzę. Po 5 miesiącach intensywnych ćwiczeń postawił moją mamę (po udarze) na nogi. Jeszcze raz dziękuje i polecam Pana Daniela

mgr Aleksandra Szymańska

"Nowe Rokicie"
ul. Klonowowa 8
Łódź

Nic dodac, nic ujac. Pierwszy fizjoterapeuta, ktory naprawde pomogl. Nie tylko pani Szymanska wszystko wytlumaczyla, ale i zadala cwiczenia domowe. Okazuje sie ze same masaze cudow nie czynia - ale ciezka praca popara wiedza i umiejetnosciami tak, Szczerze polecam

lekarz Małgorzata Bieniek

Internista, Fizjoterapeuta

Ośrodek Leczniczo-Wypoczynkowy Kormoran Sp. z o.o.
ulica Portowa 8
78-100 Kołobrzeg

Polecam! Bardzo kompetentna, dokładna, cierpliwa i przesympatyczna lekarka. Nigdy żaden lekarz nie zbadał tak dokładnie mojej starszej mamy / pod względem cukrzycy, nadciśnienia, neurologicznie/. Pani doktor z uśmiechem wytłumaczyła wszystko mojej mamie. Bardzo bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

Joanna Suliga

Masażysta, Fizjoterapeuta

Klub Sportowy
u pacjenta w domu
Elbląg

Jestem bardzo zadowolona z fizjoterapeutki. Leczyła mnie po ciązy, mialm okropne bole kregoslupa. Pani Asia robila mi masaże i dużo ćwiczyla ze mna. Dzieki niej ponownie funkcjonuje tak jak powinnam :) zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Anna Najdek

mgr Anna Najdek

Neuroteam Sp. z o.o.
Św. Wawrzyńca 3B/U1
60-539 Poznań

Serdecznie polecam wszystkim, którzy zmagają się z zaburzeniami neuro-fizycznymi.Syn od kilku lat uczęszcza na rehabilitację i jest bardzo widoczna poprawa. Nauczył się też współpracować co przy ADHD nie jest łatwe. Pani Anna bardzo różnicuje zajęcia i dopasowuje je do kondycji fizycznej. Dodatkowo ćwiczenia wzmacniające pomagają dziecku funkcjonować na co dzień.
Opinia dodana przez: Asia

Dominika Malkowska-Garlik

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Gabinet stomatologiczny
Gimnazjalna
63-400 Ostrów Wielkopolski

profesjonalny masaż leczniczy wykonany zgodnie z oczekiwaniami. bardzo miła osoba. swietna cena za taki masaz. potrafi dobrze doradzic i omowic potrzeby swojego pacjenta.

dr Aleksandra Kłobucka

Boczna 10
Hel

Bardzo miła pani doktor, fachowo i profesjonalnie się mną zajęła. Polecam innym!

Adam Lis

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "EMI-MED" s. c.
ulica Huldczyńskiego 16 A
42-400 Zawiercie

Usługi świadczone profesjonalnie i z zaangażowaniem. Gość ma doświadczenie i widać że mu zależy na pacjencie. Polecamy i pozdrawiamy.

mgr Małgorzata Chlebicka

Klub Zdrowie
ul. Edukacji 9
43-100 Tychy

Pani Małgosia prowadziła ze mną zajęcia rehabilitacyjne w szpitalu woj. po zabiegu mastektomii, teraz skorzystałam z gabinetu prywatnego wiedząc do kogo idę i co uzyskam. Jestem bardzo zadowolona a ocena jedynie to potwierdza. Izabela S.

mgr Kornel Mikołajczyk

Akademia Ruchu
Conrada 21A
01-922 Warszawa

Jestem chory na sm i jezdze na wozku. W gabinecie dzieki cwiczeniom wstalem z niego i daje rady samodzielnie przejsc odcinek drogi. Chodze tam 2x w tygodniu i po kazdej wizycie jest lepiej. Polecam bardzo. Zbigniew Kajstura
Opinia dodana przez: Kajstura

mgr Robert Biernacki

Centrum Dietetyczne Pro Vitao
ul. Arctowskiego 3
43-100 Tychy

Uratował moją córkę przed operacją kręgosłupa, pomimo że lekarze postawili już taką diagnozę. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.

mgr Krzysztof Januszko

Krzysztof Januszko Terapia Manualna
ul. Równa 9
58-100 Świdnica

Takiego fizjoterapeuty szukałem. Pomaga mi uczyć się chodzić po udarze! osiągam efekty i to jest dla mnie najważniejsze. Pan Krzysztof poświęca mi czas, tłumaczy, pokazuje jak ćwiczyć. Oprócz tego, że zaczynam żyć normalnie, to zyskałem wiedzę na temat funkcjonowania swojego ciała. Wiem, co mogę robić, a na co muszę uważać. Kompetentny z niego człowiek!

mgr Wojciech Turek

Reha Nord
dojazd do pacjenta
98-220 Zduńska Wola

Jestam bardzo zadowolona z rehabilitacji przeprowadzonej przez tego Pana. Miałam problem z kręgosłupem lędźwiowym i już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej.

Rafał Wokrój

Fizjoline
70-344

jest uprzejmy ,miły ,poświęca pacjentowi dużo czasu, wspaniała osoba ,kompetentna , tłumaczy chorobę ,godny polecenia
Opinia dodana przez: Małgorzata

Małgorzata Ochała

Pulmonolog, Fizjoterapeuta

Szpital Uzdrowiskowy "Eskulap"
38-481 Rymanów-Zdrój

Pragnę serdecznie podziękować Pani Doktor za wspaniałą opiekę jaką mnie otoczyła podczas pobytu w sanatorium Eskulap w Rymanowie Zdroju. Miałem okazję leczyć się już w kilku szpitalach i sanatoriach ale z tak wspaniałą opieką spotkałem się pierwszy raz. Wielkim pozytywnym zaskoczeniem były codzienne poranne wizyty Pani Ordynator w pokojach pacjentów i ciepło jakie od Pani Doktor biło.W każdej chwili można było porozmawiać z Panią Małgorzatą Ochałą nie tylko na temat ...
Opinia dodana przez: Ryszard

Bartosz Świniarski

Gabinet Lekarski
98-200 Sieradz

Bardzo polecam. Bardzo kompetentna osoba i chyba jedyna w naszej okolicy ktora podjęła sie rehabilitacji mojej dwójki wcześniaków.