Foniatra Opole

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole

Wspaniały lekarz, o wysokich kompetencjach i ogromnej kulturze osobistej. Bardzo uważnie słucha pacjenta, poświęca mu dużo czasu, bada niezwykle dokładnie. Diagnoza przez nią stawiana jest zaskakująco trafna. U mnie badając gardło i krtań natychmiast wysłała na tomografię i rozpoznała guza płuca. Jestem już po operacji. Dziękuję Pani Doktor za uratowane życie. Oby było więcej takich lekarzy jak Pani Doktor Rychlewska

Opinia dodana przez: Tadeusz

Chabrów 20 lok. 10
45-221 Chwałkowice, Opole

Uważam, że Pani doktor jest naprawdę znakomita. Bardzo uprzejma, tłumaczy dolegliwosci i co najważniejsze wyleczyla mnie. Z pewnością gdy bede miał problemy z gardłem znów zwróce sie do Pani Augustyn. Polecam.

dr n. med. Marta Anioł-Borkowska

Audiolog, Foniatra

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole