lekarz Gabriela Piaskowska

Bardzo profesjonalne i konkretne podejście Pani Doktor. Świetny sprzęt medyczny i opieka- częste kontrole i KTG w ciąży. Kompleksowa opieka, jasne zalecenia. Bardzo doceniam punktualność i rzetelność. Serdecznie polecam

Bardzo doceniam punktualność i rzetelność. Serdecznie polecam

Bardzo polecam Pania doktor. Zawsze znajdzie czas zeby przyjac pacjentkę jeśli się cos dzieje i nie zostawia jej samej sobie. Wszelkich porad udziela bezpłatnie. Nie zmieniłabym na innego ginekologa. Polecam

Polecam z ręką na sercu panią doktor.super specjalista, przemiła, wszystko sprawdziła dokładnie,lekarz z powołania.Polecam bo to super specjalista!!!!!

Pani Doktor prowadziła cala moja ciążę. Jest konkretna,odpowiada rzeczowo na zadane pytania,delikatna podczas badania i omawia,jesli pacjentka sobie życzy wszystko podczas badania usg. Uważam, że to jeden z najlepszych lekarzy w Krotoszynie,który wie co mówi.

Bardzo nieuprzejma pani, poczułam się tak źle potraktowana, że po wyjściu chciało mi się dosłownie płakać. Już nigdy tam nie wrócę. :)

NIE POLECAM! Pani jest bardzo nie miła, zadając jej pytanie odpowiada w taki sposób, że zaczynasz żałować, że wgl je zadałaś. Przed przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych nie zrobiła żadnego wywiadu a miały to być moje pierwsze tabletki więc zadawalam trochę pytań - Pani na to "wróć do domu i się zastanów czy wgl chcesz brać te tabletki". Przy badaniu zero delikatności. Nigdy więcej tam nie wrócę.

Nie polecam tej pani. Nie mam pojęcia dlaczego została ginekologiem bo napewno nie z powołania. Trafiłam do niej we wczesnej ciąży z plamieniami. Zobaczyłam na USG nasze maleństwo i jego bijące serduszko. Pani dr powiedziała że jest wszystko dobrze. Jednak muszę trafić na obserwacje, następnie wykonała mi badanie ginekologiczne ( pomijam fakt, że wg większości kompetentnych lekarzy nie zaleca badania ginekologicznego w tak wczesnej ciąży). Badanie nie było delikatne. Zastanawiam się jak kobieta kobiecie może wykonać badanie w ten sposób. Bardzo zaczął boleć mnie brzuch, godzinę po badaniu zamiast plamien pojawiła się obfita krew... Nasze maleństwo już nie żyło... pani dr bardzo opryskliwie się do mnie odnosiła.. Nie chciała tłumaczyć dlaczego konieczny jest zabieg łyzeczkowania... Na pytanie dlaczego tak się stało opowiedziała bardzo niegrzeczne i krótko mówiąc miala mnie gdzieś... Nie polecam... Okropna kobieta....

Miła, uprzejma, uśmiechnięta, fachowe podejście do pacjentki, tłumaczy po kolei podczas badania wszystko, pokazuje usg opisuje je. Polecam wszystkim, ja dojeżdżam paręnaście km i nie wyobrażam sobie wizyty u innego lekarza :)

Najlepszy lekarz ginekolog w Krotoszynie..polecam wszystkim pacjentkom..oby przyjmowała pacjentki jak najdłużej..,polecam

Byłam u p. doktor na swojej pierwszej w życiu wizycie i jestem bardzo zadowolona. Miła, delikatna, cierpliwa, tłumaczyła dokładnie wszystko po kolei. Naprawdę fachowa obsługa. Polecam dziewczynom, które obawiają się swojej pierwszej wizyty u ginekologa - ja mam to za sobą i mogę śmiało powiedzieć, że było bardzo w porządku i bezstresowo :)