lekarz Gabriela Piaskowska

Ginekolog

Nie polecam tej pani. Nie mam pojęcia dlaczego została ginekologiem bo napewno nie z powołania. Trafiłam do niej we wczesnej ciąży z plamieniami. Zobaczyłam na USG nasze maleństwo i jego bijące serduszko. Pani dr powiedziała że jest wszystko dobrze. Jednak muszę trafić na obserwacje, następnie wykonała mi badanie ginekologiczne ( pomijam fakt, że wg większości kompetentnych lekarzy nie zaleca badania ginekologicznego w tak wczesnej ciąży). Badanie nie było delikatne. Zastanawiam się jak kobieta kobiecie może wykonać badanie w ten sposób. Bardzo zaczął boleć mnie brzuch, godzinę po badaniu zamiast plamien pojawiła się obfita krew... Nasze maleństwo już nie żyło... pani dr bardzo opryskliwie się do mnie odnosiła.. Nie chciała tłumaczyć dlaczego konieczny jest zabieg łyzeczkowania... Na pytanie dlaczego tak się stało opowiedziała bardzo niegrzeczne i krótko mówiąc miala mnie gdzieś... Nie polecam... Okropna kobieta....

NIE POLECAM! Pani jest bardzo nie miła, zadając jej pytanie odpowiada w taki sposób, że zaczynasz żałować, że wgl je zadałaś. Przed przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych nie zrobiła żadnego wywiadu a miały to być moje pierwsze tabletki więc zadawalam trochę pytań - Pani na to "wróć do domu i się zastanów czy wgl chcesz brać te tabletki". Przy badaniu zero delikatności. Nigdy więcej tam nie wrócę.

A mnie Pani doktor przyjmowała na dyżurze w szpitalu, mogłam wziąc męża ze sobą dokładnie tłumaczyła stan dzidziusia i mamy, w szpitalu na oddziale trochę "oziębła", ale przecież nie może się z każdym spoufalać. gdyby nie ona córci bym nie miała, pomagała mi walczyć z zagrażającym poronieniem. Doskonale przeprowadziła moją ciąże ale niestety miała wolne gdy przyjechałam na cesarke do szpitala. Do żadnego innego lekarza nie pójdę, tylko ona i mam nadzieję ze jej problemy zdrowotne nie odsuną jej od zawodu bo nie wiem czy dam radę z innym lekarzem. pozdrowienia dla p.doktor Gabrysi:)

Miła, uprzejma, uśmiechnięta, fachowe podejście do pacjentki, tłumaczy po kolei podczas badania wszystko, pokazuje usg opisuje je. Polecam wszystkim, ja dojeżdżam paręnaście km i nie wyobrażam sobie wizyty u innego lekarza :)

Najlepszy lekarz ginekolog w Krotoszynie..polecam wszystkim pacjentkom..oby przyjmowała pacjentki jak najdłużej..,polecam

Byłam u p. doktor na swojej pierwszej w życiu wizycie i jestem bardzo zadowolona. Miła, delikatna, cierpliwa, tłumaczyła dokładnie wszystko po kolei. Naprawdę fachowa obsługa. Polecam dziewczynom, które obawiają się swojej pierwszej wizyty u ginekologa - ja mam to za sobą i mogę śmiało powiedzieć, że było bardzo w porządku i bezstresowo :)

Nie spotkałam jeszcze tak dobrego, kompetentnego lekarza. Pani doktor jest nieoceniona, dokładna, wszystko wytłumaczy. Poza tym miła, sympatyczna, uśmiechnięta kobietka. Mojemu Skarbokowi również pomogła przyjśc na śiwat:)Barodzo ją lubie i nie zamieniłabym na żadnego innego ginekologa. Pozdrowienia Pani Gabrysiu!

Szczerze POLECAM panią Doktor! Miła i sympatyczna! Fachowa obsługa! Godna polecenia!

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Doskonale zna się na swoim zawodzie, wszystko dokładnie wytłumaczy. Bardzo mądra i nieoceniona w każdej sytuacji.

bardzo miła Pani, spełniła moje wszystkie oczekiwania. polecam, poleciłam przyjaciółce ;)