lekarz Gabriela Piaskowska

A mnie Pani doktor przyjmowała na dyżurze w szpitalu, mogłam wziąc męża ze sobą dokładnie tłumaczyła stan dzidziusia i mamy, w szpitalu na oddziale trochę "oziębła", ale przecież nie może się z każdym spoufalać. gdyby nie ona córci bym nie miała, pomagała mi walczyć z zagrażającym poronieniem. Doskonale przeprowadziła moją ciąże ale niestety miała wolne gdy przyjechałam na cesarke do szpitala. Do żadnego innego lekarza nie pójdę, tylko ona i mam nadzieję ze jej problemy zdrowotne nie odsuną jej od zawodu bo nie wiem czy dam radę z innym lekarzem. pozdrowienia dla p.doktor Gabrysi:)

Szczerze POLECAM panią Doktor! Miła i sympatyczna! Fachowa obsługa! Godna polecenia!

Nie spotkałam jeszcze tak dobrego, kompetentnego lekarza. Pani doktor jest nieoceniona, dokładna, wszystko wytłumaczy. Poza tym miła, sympatyczna, uśmiechnięta kobietka. Mojemu Skarbokowi również pomogła przyjśc na śiwat:)Barodzo ją lubie i nie zamieniłabym na żadnego innego ginekologa. Pozdrowienia Pani Gabrysiu!

bardzo miła Pani, spełniła moje wszystkie oczekiwania. polecam, poleciłam przyjaciółce ;)

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Doskonale zna się na swoim zawodzie, wszystko dokładnie wytłumaczy. Bardzo mądra i nieoceniona w każdej sytuacji.

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor. Ma podejście do pacjenta. Widać, że ta praca to jej powołanie. Polecam każdej kobiecie!

pani doktor jest świetnym specjalista. WIDAĆ, ze to co robi to bardzo lubi. Pomogła po wielu trudnościach przyjść na świat moim dzieciaczkom. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

Chodziłam do Pani doktor kilka lat temu na kasę chorych, teraz chodzę prywatnie. Nie czuję żadnej różnicy w traktowaniu pacjenta, co bardzo dobrze o niej świadczy. Lekarz godny polecenia!

Pani doktor doskonale prowadziła moją chorobę, wszystko dokładnie wytłumaczyła, spotkałam się z nieoceniona pomocą wyrozumiałością, zaangażowaniem i zrozumieniem polecam Bardzo Dobry

lekarz prowadził moja ciąże która była zagrożona spotkałam się z nieoceniona pomocą wyrozumiałością zaangażowaniem i zrozumieniem polecam Bardzo Dobry Lekarz