Gastroenterolog Gliwice

dr n. med. Joanna Kula-Gradzik

USG, Gastroenterolog dziecięcy

Żabińskiego
Stare Gliwice, Gliwice

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Ubolewam nad tym, że takich lekarzy jest bardzo mało.

gen. Berbeckiego 2 lok. 12
44-100 Gliwice

Z czystym sercem chciałbym polecić tego lekarza. Anioł nie człowiek!!! Konkretny, znający się na swoim fachu, lekarz z zamiłowania!!! Poświęca nawet swój prywatny czas na porady. Trafność diagnoz w 100% zgodna. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Dawid

Gliwice

Świetny lekarz. Leczę się u docenta od paru lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze mogę na niego liczyć. Miły, uprzejmy, dokładny. Nawet nie w swojej dziedzinie mi pomógł. Naprawde wspaniały lekarz. Godny polecenia . Leczyłam się już u paru lekarzy ale docent jest najlepszy ! Szkoda że wszyscy lekarze tacy nie są. Polecam, polecam, polecam.! Przyjmuje w Gliwicach i jest ordynatorem w Sosnowcu w szpitalu św. Barbary.

Opinia dodana przez: Małgorzata Ganszczyk