Maciej Gonciarz

Gastroenterolog

2,5

Blisko rok czasu mnie zwodził - oszust. A jak włączyli ZIP (do sprawdzenia usług na NFZ) to się okazało, że rozliczył sobie badania których mi nigdy nie zrobił. I wyników też nie mam oczywiście. Jak takiego człowieka ocenić? Po wizytach w szpitalu w Sosnowcu sprawdzajcie swoje konta w ZIP.

Blisko rok czasu mnie zwodził - oszust.
Jak takiego człowieka ocenić?
Po wizytach w szpitalu w Sosnowcu sprawdzajcie swoje konta w ZIP.

Byłem na prywatnej wizycie u lekarza w przychodni na Bażantów w Katowicach. Wizyta trwała max do 10min. za wizytę zapłaciłem 170zł i pan doktor wysłuchał mnie i na tym się skończyło. Żadnego wytłumaczenia na temat moich objawów, jedyne co się dowiedziałem to zrobienie podstawowych badań. Przepraszam ale jeśli płacę 17zł za minutę mojej wizyty to oczekuję od lekarza czegoś więcej niż to co oferuje w ramach ubezpieczenia lekarz w przychodni.

Trudno mi powiedzieć jakim specjalistą jest Pan doktor, ale mojemu choremu mężowi nie pomógł. Najbardziej przykre jest to , że mój mąż został kompletnie zlekceważony. Był u Pana doktora na prywatnej wizycie dwukrotnie, pierwsza wizyta wiadomo badania, wynik usg wyszedł zły, zadzwoniłam do Pana doktora , podszedł do telefonu i kazał mężowi zgłosić się do Szpitala im św. Barbary w Sosnowcu, gdzie Pan doktor jest ordynatorem. Byłam szczęśliwa , że Pan doktor od razu zareagował, ale niedługo. Okazało się , że mąż nie może być przyjęty bo nie ma miejsc , ale, że można zaczekać. Ja to rozumiem, ale Pan doktor przekazał nam swój numer tel komórkowego aby dzwonić i pytać co dalej. Niestety telefonu Pan doktor nie odbierał , na sms także nie odpisał, ale myślałam ok, ma dużo obowiązków. Mąż poszedł do Pana doktora na drugą prywatną wizytę, Pan doktor jak zobaczył męża stwierdził : Po co Pan do mnie przyszedł? Mąż poprosił aby Pan doktor powiedział jakie badania ma wykonać, chodziło o tomografię komputerową, mąż chciał ją zrobić na własny koszt prywatnie, ale Pan doktor stwierdził, że oprócz tomografii trzeba będzie wykonać dodatkowe badania i że konieczny jest pobyt w szpitalu , tradycyjnie poprosił o telefon , sam również zapisał tel komórkowy męża i jego nazwisko. Sytuacja się powtórzyła, mąż dzwonił Pan doktor nie odbierał , sms został bez odpowiedzi. Nie wiem w jaki celu Pan doktor podał swój numer telefonu skoro i tak nie można się było z nim skontaktować. Chcę zaznaczyć, że przez ponad dwa tygodnie byliśmy w stresie bo sprawa była poważna chodziło o trzustkę. Przykre jest to , że w tak trudnych chwilach zostaliśmy zupełnie zlekceważeni, po dwóch dość drogich wizytach prywatnych dalej nie wiedzieliśmy nic, co robić , jakie badania wykonać i gdzie się udać.Na szczęście trafiliśmy do Pani doktor w Katowicach , która od razu zleciła tomografię ,mąż wykonał ją prywatnie i kontynuuje leczenie u Pani Doktor.

Świetny lekarz. Leczę się u docenta od paru lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze mogę na niego liczyć. Miły, uprzejmy, dokładny. Nawet nie w swojej dziedzinie mi pomógł. Naprawde wspaniały lekarz. Godny polecenia . Leczyłam się już u paru lekarzy ale docent jest najlepszy ! Szkoda że wszyscy lekarze tacy nie są. Polecam, polecam, polecam.! Przyjmuje w Gliwicach i jest ordynatorem w Sosnowcu w szpitalu św. Barbary.