Filtruj terminy

Gastroenterolog Kraków

Trynitarska 11

Kompetentny, uprzejmy, poswięcający duzo czasu pacjentowi (zaznaczam, że wizyta na NFZ, a nie prywatna), szkoda tylko, ze do tak doskonałego specjalisty terminy są bardzo odległe, ale to nie wina Pana Doktora, tylko naszego systemu zdrowotnego!. Polecam Pana Doktora ! Maria H.Ł.

Trynitarska 11

Pan doktor Lorens jest wybitnym specjalistą. Przeszłam wielu lekarzy i dopiero on dobrze zdiagnozowal przypadłość i przypisał dobre leki!
Opinia dodana przez: Daria

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Doktor Hebzda jest swietnym specjalista, zlecajacym odpowiednie badania oraz stawiajacym trafne diagnozy. Kiedys mialam czeste problemy z jelitami... Pan Doktor wyleczyl mnie kompletnie. Praktyczne nie musze stosowac zadnych specjalnych diet. Po prostu funkcjonuje jak kazdy zdrowy czlowiek. :) Przyjmuje w Sepcjalistycznym Centrum Medycznym UNIMEDICA (kolo szpitala JANA PAWŁA II). Swoja droga, jeszcze nigdy nie bylam w takiej przychodni... Piekne gabinety i sprzet najwyzszej klasy!! Dobrze, ze wreszcie jest takie miejsce ...
Opinia dodana przez: Anna

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Lea 212

Przede wszystkim - kompetentna - umie znaleźć problem i wskazać skuteczne leczenie, na dodatek antybiotyki podaje tylko kiedy to niezbędne, a nie z byle powodu. Dokładnie wypytuje o objawy zanim poda diagnozę. Znam ją od kilkunastu lat, leczy moją starszą córkę od niemowlęctwa i była jedynym lekarzem, który na alergię na mleko zalecał restrykcyjną dietę eliminacyjną, a nie tony leków odczulających...Przez te lata przerobiłam wiele chorób u mojego dziecka i ...

Evita

Kraków

Pani doktor zdiagnozowała u Taty guza jelita grubego. Dzięki jej pomocy i pomocy doktora M.Szury (wspaniały specjalista) Tata został zoperowany w ciągu 2 tygodni od postawienia diagnozy.
Lekarka niezmiernie miłą i bardzo konkretna. Polecam.

Kraków

Chciałabym w tym miejscu napisać kilka zdań na temat uczciwości pana profesora. Nie dalej jak około 8 m-cy temu zgłosiłam sie do pana Profesora o poradę lekarską ( z resztą z polecenia znajomej).Mój problem polegał na tym, że od około roku miałam nieustanne biegunki, a lekarze w moim miejscu zamieszkania nie potrafili mi pomóc. Byłam wykończona fizycznie i psychicznie. Był uprzejmy, po przeanalizowaniu wyników badań jakie posiadałam zasugerował, że może ...

dr Krzysztof Kamiński

Gastrolog, Wizyty domowe

ulica Śląska 11/10

Jeden z niewielu kompetentnych lekarz. Po odsiedzeniu swojego w kolejce, raczej sceptycznie podchodziłem do dalszej wizyty. Okazało się inaczej. Po badaniu, szybka diagnoza. Po zaaplikowaniu przepisanych leków, dolegliwości ustąpiły. Polecam każdemu z problemami gastrologicznymi.

Trynitarska 11

Polecam pana doktora, w gabinecie spedzilam ok. godzine
doktor wszystko bez pospiechu dokladnie wytlumaczyl, przepisal kilka lekow, ktore zlagodzily moje dolegliwosci a nawet dał nadzieję na całkowite wyleczenie :)
Dokladnie przegladnal i skomentowal wszystkie badania jakie mialam dotychczas wykonane.
Po za tym pan doktor to bardzo miły i ciepły człowiek.

Prywatny Gabinet Lekarski
Opolska 37

na moje problemy z brzuchem tylko zlecił , kolonoskopiie i gastroskopiie na ktore miala czekac 2 miesc.Jakby nie inny lekarz juz dawno bylo by po mnie.Bardzo nieprofesjonalne podejscie.
Opinia dodana przez: Małgorzata