dr n. med. Katarzyna Przybyszewska

Pełnomocnik ds. organizacji lecznictwa zamkniętego,
kierownik Poradni Gastroenterologicznej,
kierownik Oddziału Pediatrycznego Dzieci
Starszych z Pododdziałami Alergologii i Gastroenterologicznym

Przede wszystkim - kompetentna - umie znaleźć problem i wskazać skuteczne leczenie, na dodatek antybiotyki podaje tylko kiedy to niezbędne, a nie z byle powodu. Dokładnie wypytuje o objawy zanim poda diagnozę. Znam ją od kilkunastu lat, leczy moją starszą córkę od niemowlęctwa i była jedynym lekarzem, który na alergię na mleko zalecał restrykcyjną dietę eliminacyjną, a nie tony leków odczulających...Przez te lata przerobiłam wiele chorób u mojego dziecka i wiem, że to lekarka godna zaufania...zresztą druga córeczka też jest jej pacjentką:-) I jeszcze jedno - potrafi działać uspokajająco na panikującą mamę - wiem to z autopsji:-)

Córka była leczona przez 10 lat przez wielu roznych lekarzy i dopiero wizyta w poradni u dr Przybyszewskiej i błyskawicznie wykonane badania zlecone przez Pania doktor doprowadziły do wlasciwej diagnozy. Jesteśmy pod wrażeniem kompetencji szybkosci działania i serca jakie okazala nam dr Przybyszewska.

lECZE DZIECI U NIEJ I JAK NAJBARDZIEJ POLECAM:) pROKOCIM NIE DAŁ RADY PRZEZ 22DNI. PANI DR DAŁA RADE PO JEDNEJ WIZYCIE;)

lECZE DZIECI U NIEJ I JAK NAJBARDZIEJ POLECAM:)
pROKOCIM NIE DAŁ RADY PRZEZ 22DNI. PANI DR DAŁA RADE PO JEDNEJ WIZYCIE;)

Wczoraj byliśmy u Pani doktor Przybyszewskiej. Jest bardzo konkretna i miła (nasz 3 letni synek po wizycie powiedział -"Fajna ta Pani doktor" )Najważniejsze, że nie musieliśmy długo czekać na wizytę. Bardzo bym chciała aby diagnoza się potwierdziła ale na to musimy jeszcze troszkę poczekać. Pozdrawiamy Panią doktor serdecznie. Troszkę uspokojona i troszkę przewrażliwiona mama :)

Pozdrawiamy Panią doktor serdecznie.

Troszkę uspokojona i troszkę przewrażliwiona mama :)

polecam tego lekarza, od razu zaradziła problemowi, przepisując leki podała tańsze odpowiedniki, miła, wytłumaczyła przebieg choroby i leczenia, naprawdę polecam

Świetny lekarz, miły i ciepły człowiek. Polecam, bo Pani doktor naprawdę zna się na tym, co robi.

lekarz znający się na tym co robi, sprawia wrazenie na skupionej na swojej pracy, rozmawia z pacjentem

Nie polecam. Pani doktor nie rozpoznała skazy białkowej u mojego dziecka, pomimo objawów na skórze i odesłała nas z kwitkiem.

Najbardziej kompetentny lekarz z jakim miałam do czynienia. Pomogła moim dzieciom w naprawdę poważnych chorobach a nie "małym katarze".

jeden z lepszych lekarzy , doradzi wytłumaczy porozmawia :)

jeden z lepszych lekarzy , doradzi wytłumaczy porozmawia :)