Gastroenterolog Tychy

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Paprocany, Tychy

Doskonały lekarz. Prawdziwy spec polecam z czystym sumieniem. Diagnoza szybka i trafna byłam zaskoczona. I nie jest prawdą ze wypisuje tylko drogie leki moje akurat kosztują kilkanaście złotych

Opinia dodana przez: Danuta

H-T. Centrum Medyczne

43-100 Paprocany, Tychy

Jestem pacjentką doktora Tomasza Romańczyka od 2013 roku.Dzięki Jego kompetencjom medycznym i zaangażowaniu uniknęłam stomii, a może zawdzięczam też życie.

Arka Med

43-100 Zawiść, Tychy

Polecam każdemu pacjentowi mającemu problem zdrowotny(reumatologia,gastrologia), nie
znam lepszego specjalisty od Niego,bo nie ma lepszego niż On.
Bardzo pomógł mi w moim schorzeniu-choroba autoimunologiczna.Inni lekarze nie potrafili
mnie zdiagnozować!!! Jest to Człowiek o wielkim sercu,poświęca pacjentowi ...

znam lepszego specjalisty od Niego,bo nie ma lepszego niż On.
mnie zdiagnozować!!! Jest to Człowiek o wielkim sercu,poświęca pacjentowi bezinteresownie swój prywatny czas.Mistrz w swojej profesji!!!!!!

Opinia dodana przez: Tomasz