Gastroenterolog Zabrze

3 Maja 118
41-800 Zabrze

Najlepszy pediatra na jakiego trafiałam, duża wiedza i wspaniałe rady jak postępować z dzieckiem, kilka lat jeździłam do pani doktor z synem - polecam z całego serca- świetny specjalista

Opinia dodana przez: Aleksandra

NZOZ Almed
Pl. krakowski 10 Zabrze
41-800 Zabrze

Pani doktor poswieciła wystarczajaca ilośc czasu. wypytała o rozne asoekty dolegliwości.
Leczenie dobrane trafnie. Polecam.

Leczenie dobrane trafnie. Polecam.

Opinia dodana przez: karolcia

Hipokrates
Reymonta
Zabrze

Pamiętajmy- doświadczenie, kompetencja i uprzejmosć Pani doktor to absolutny atut w świecie lekarzy traktujących pacjenta jak zło konieczne. Mój ośmioletni synek borykający się a astmą i azs cierpiał na bóle brzucha.P.doktor po wywiadzie postawiła bez żadnych badań diagnozę, ph metria zołądka ją potwierdziła w 100%!!!!!!!!!!!!To lekarz budzący zaufanie, niezwykle ludzki i pochylający się nad każdym przypadkiem!POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Jolanta Dragan-Widełka

Diabetolog, Gastroenterolog

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1