Gastrolog Dziecięcy Gdańsk

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

Piotr Banach

Gastrolog dziecięcy

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

3 tygodnie temu zarejestrowałam Syna do ww. specjalisty na godz. 13:50(kolejna wizyta, ale od ponad roku nie było wizyt kontrolnych, więc zg. z procedurami udałam się do rejestracji okazać skierowanie). Do rejestracji przybyłam między 13:40 a 13:45 (celowo piszę o godzinach). W związku z dość dużą kolejką

(ok. 6-7 os. przede mną, 3 okienka obsługiwały) podeszłam do 1 Pracownika rejestracji z zapytaniem, czy jeżeli za ok. 5 min. mam umówioną wizytę u specjalisty mam czekać czy mogę podejść po wizycie? Odp. była jednoznaczna: Proszę czekać, Pan doktor również poczeka. Niestety Pan Doktor nie poczekał. Przy gabinecie byliśmy ok.godz.14:00, jak się okazało z relacji Pani w Sekretariacie, a potem Pani pielęgniarki, Pan Doktor czeka na Pacjenta góra 5 min. (i wychodzi z założenia, że Pacjent powinien być przynajmniej 5 min. przed planowaną wizytą, co również miało miejsce w Naszym przypadku lecz niestety byliśmy w rejestracji). Jak najbardziej rozumiem i szanuję czas Pana Doktora ale…mała dygresja- czy dotyczy ta zasada również Pana Doktora jak się spóźni i jakie ponosi konsekwencje, kiedy Pacjent traci czas w oczekiwaniu na wybitnego Pana doktora? Myśmy stracili 2 godziny w drodze, ok. 30 zł. na bilety, czas, oraz co najważniejsze zdrowie i nerwy.
Na drzwiach do gabinetu jest wywieszona kartka z godzinami pracy poradni specjalistycznej. W dniu dzisiejszym (tj. wtorek) jest informacja, że Gastroenterolog przyjmuje do 14:30, a jednak nie.
Jak starała Mi się wytłumaczyć Pani pielęgniarka, godziny podane na drzwiach są godzinami pracy poradni, ale lekarz przyjmuje na umówioną godzinę (dla Mnie jest to nie jasne, niepoprawne i w takiej sytuacji godziny przyjęć wywieszone na drzwiach to wprowadzanie Pacjenta w błąd, ponieważ nie ma ani jednej wzmianki o jakichkolwiek odstępstwach – chybże nie zauważyłam i się mylę?). Rejestracja i poradnie mają dostęp do numerów telefonu Pacjentów, czy jest dużym kłopotem skorzystanie z tej informacji? i skontaktowanie się z Pacjentem? W związku z brakiem rejonizacji, chyba powinno się brać pod uwagę, że Pacjent niekoniecznie jest z terenu Gdańska?
Uważam że spotkałam się z nieposzanowaniem Pacjenta, oraz zostałam wprowadzona w błąd przez Rejestrację,(błąd trwał ok.5 min., bo nie zmieściłam się w ramy Pana Doktora, a mój powrót do domu skm godzinę czasu z niespełna 3 letnim i 9 letnim Synem). Praca lekarza i przychodni polega na usługach (nie ma to znaczenia czy to przychodnia, szpital czy chociażby komercyjny sklep usługowy), oczekuję że będę traktowana tak jak należy. Pani w rejestracji nie poczuła się nawet w obowiązku przeprosić za błąd, który w natłoku pracy mógł się zdarzyć (choć z myślenia nikt nie zwalnia), Sekretariat również nie pełnił honorów ratowania wizerunku poradni i lekarza, co do Pana Doktora…pozostawię bez komentarza, przecież to wybitny specjalista. Po kilku wizytach (od 2 lat), Syn z problemami gastrycznymi (od ur.),bez diagnozy, cierpi na bóle brzucha i "pupy", najlepsza recepta dopajanie + dieta (na krótką metę tak, po 2 latach raczej nie).

Gastrolodzy dziecięcy w mieście Gdańsk