lekarz Iwona Marek

1,8
1,9
1,8
1,9

Dzisiaj 16.11.22 byłam na badaniu gastroskopii w UCK, które wykonała lek. Iwona Marek. Badanie zostało wykonane w ekspresowym tempie /godzinne opóźnienie/. Ekspresowo znaczy również boleśnie. Po badaniu nie mogłam dojść do siebie, ból przewodu pokarmowego i żołądka utrzymywał się do godzin wieczornych. Z takim potraktowaniem przez lekarza spotkałam się po raz pierwszy. Mam nadzieję, że te wszystkie opinie czyta przełożony lekarki i wyciągnie wnioski czy ta pani nadaje się do pracy z pacjentami. Dodam, że po zwróceniu uwagi, że badanie zostało przeprowadzone boleśnie i nieprofesjonalnie, usłyszałam cyt. "zawsze można pójść ...

Badanie zostało wykonane w ekspresowym tempie /godzinne opóźnienie/. Ekspresowo znaczy również boleśnie. Po badaniu nie mogłam dojść do siebie, ból przewodu pokarmowego i żołądka utrzymywał się do godzin wieczornych. Z takim potraktowaniem przez lekarza spotkałam się po raz pierwszy. Mam nadzieję, że te wszystkie opinie czyta przełożony lekarki i wyciągnie wnioski czy ta pani nadaje się do pracy z pacjentami. Dodam, że po zwróceniu uwagi, że badanie zostało przeprowadzone boleśnie i nieprofesjonalnie, usłyszałam cyt. "zawsze można pójść gdzie indziej". Buta i chamstwo. Zgłoszę to do Rzecznika praw pacjenta. Jedna gwiazdka tylko dlatego, że nie ma 0.

Choruję od wielu lat i miałem tylko jedną wizytę u Pani dr. Z przykrością przyznaję, że kontakt nie należał do kategorii przyjemnych, choć sam starałem się być bardzo uprzejmy i "potulny jak baranek". Nie chcę się tu za wiele rozpisywać, bo zapewne wiedzę i doświadczenie Pani doktor ma przyzwoite, ale sposób w jaki pracuje jest ujmujący dla Pacjentów. Osobiście udałem się w inne miejsce, gdzie mogę czuć się szanowany jako zwykły człowiek i zwyczajnie mieć merytoryczne wsparcie. Trzymam mocno kciuki za pozytywną zmianę u Pani dr, a wszystkim chorym oczywiście życzę dużo zdrówka.

Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor za wzorcowo przeprowadzony zabieg kolonoskopii. Pani Doktor była przemiła, wykazała sie dużym taktem, a zabieg wykonany został bardzo sprawnie i profesjonalnie, za co bardzo dziękuję.

Mam blisko 50 lat i niestety, spotkałem na swojej drodze nie jednego lekarza. Muszę przyznać, że nigdy nie spotkałem tak aroganckiego lekarza, pozbawionego jakiejkolwiek empatii i zrozumienia dla pacjenta jak dr Marek. Lekarz nieuprzejmy, lekceważący pacjenta, sprawiający wrażenie, że pacjent zawraca tylko głowę. Szkoda, że Pani doktor swoim stosunkiem do pacjenta psuję renomę wielu innych wspaniałych lekarzy pracujących w UCK!!! Omijajcie szerokim łukiem.

Najbardziej arogancki lekarz, z jakim miałam kiedykolwiek styczność (a mam codziennie). O umierającym człowieku mówi w sposób wyśmiewający i ironizując. Wstyd, że pracuje dla UCK, w którym pracują wspaniali lekarze. Dziwne, że ktoś na to pozwala. Należy omijać szerokim łukiem.

Kilkukrotnie konsultowany przez Panią Dr Iwonę Marek stwierdzam, że jej diagnozy są trafione a podjęte leczenie skuteczne. Doskonale tłumaczy, jeżeli sytuacja tego wymaga. Bardzo polecam, za profesjonalizm i skuteczność.

Moim zdaniem świetny specjalista - nie jest przesłodzona jak to wymaga większość pacjentów. Konkretna!

Osoba która niestety rozminęła się z powołaniem i robi tylko złą renomę innym lekarzom UCK. Podejście do pacjenta karygodne i nadające się do Komisji etycznej. Z powodu jej zachowania starsi pacjenci całkowicie chcą zrezygnować z jakiegokolwiek dalszego leczenia! Skandal że nikt na to nie reaguje (od 2018r). PS. 1 gwiazdka -to i tak za dużo -powinna być możliwość dania 0

PS. 1 gwiazdka -to i tak za dużo -powinna być możliwość dania 0

Pani dr ma kompletnie w nosie problemy pacjenta. Lekceważy wszystkie objawy, jaki pozostałe choroby, które wpływają na stan zdrowia układu pokarmowego, docina wręcz, że skoro pacjent coś wie, to niech się sam leczy. Problem jest nawet z uzyskaniem skierowań na diagnostykę. Ma wiecznie krzyczący ton głosu, wręcz rozkazujący. Nie polecam, może i jest dobrym diagnostą, ale nie dane było mi się o tym przekonać, bo z takim podejściem zniechęca pacjenta do diagnostyki i leczenia. Pani dr powinna obowiązkowo nauczyć się słuchać pacjenta, poszanowania godności do drugiego człowieka a potem zacząć przyjmować jako lekarz.

Koszmar pacjenta,calkowicie pozbawiona empati.Kultura osobista mniej niź zero. Źucie gumy,robienie glupich min podczas obchodu za plecami profesora ,nichlujny wyglad to codziennosc.Całkowity brak kontaktu z pacjentem,bazczelne lekcewazenie .DLA WLASNEGO DOBRA NALEŹY TRZYMAC SIĘ JAK NAJDALEJ!!!.