lekarz Iwona Marek

Internista, Gastrolog

1,9
1,4
1,6

Moim zdaniem świetny specjalista - nie jest przesłodzona jak to wymaga większość pacjentów. Konkretna!

Osoba która niestety rozminęła się z powołaniem i robi tylko złą renomę innym lekarzom UCK. Podejście do pacjenta karygodne i nadające się do Komisji etycznej. Z powodu jej zachowania starsi pacjenci całkowicie chcą zrezygnować z jakiegokolwiek dalszego leczenia! Skandal że nikt na to nie reaguje (od 2018r). PS. 1 gwiazdka -to i tak za dużo -powinna być możliwość dania 0

PS. 1 gwiazdka -to i tak za dużo -powinna być możliwość dania 0

Pani dr ma kompletnie w nosie problemy pacjenta. Lekceważy wszystkie objawy, jaki pozostałe choroby, które wpływają na stan zdrowia układu pokarmowego, docina wręcz, że skoro pacjent coś wie, to niech się sam leczy. Problem jest nawet z uzyskaniem skierowań na diagnostykę. Ma wiecznie krzyczący ton głosu, wręcz rozkazujący. Nie polecam, może i jest dobrym diagnostą, ale nie dane było mi się o tym przekonać, bo z takim podejściem zniechęca pacjenta do diagnostyki i leczenia. Pani dr powinna obowiązkowo nauczyć się słuchać pacjenta, poszanowania godności do drugiego człowieka a potem zacząć przyjmować jako lekarz.

Koszmar pacjenta,calkowicie pozbawiona empati.Kultura osobista mniej niź zero. Źucie gumy,robienie glupich min podczas obchodu za plecami profesora ,nichlujny wyglad to codziennosc.Całkowity brak kontaktu z pacjentem,bazczelne lekcewazenie .DLA WLASNEGO DOBRA NALEŹY TRZYMAC SIĘ JAK NAJDALEJ!!!.

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor Iwony Marek! Już od momentu wejścia do gabinetu zwraca się do pacjenta uniesionym tonem w arogancki sposób. Nigdy nie spotkałam tak niekompetentnego lekarza, bez empatii i braku chęci do leczenia. W sposób mechaniczny wykonuje swoje obowiązki, nie jest zainteresowana pacjentem i jego problemem. Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia!!!

podobno dobry specjalista szkoda ze calkowicie pozbawiony empati.podczas rozmowy z pacjentem zuje gume i pisze smsy oczym to swiadczy.lekcewazacy stosunek do chorego. bardzo zla opinia posrod pacjetow w UCK

Podejście do pacjenta- brak słów.Aroganckie zachowanie. Zero informacji nt dalszej propozycji leczenia.