Gastrolog Gdańsk

Gastrolog

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

23 marca 2021 roku doctor n.med Marcin Orlowski przeprowadził zabieg kolonoskopii
w znieczuleniu całkowitym.
Wszystko przebiegło bardzo dobrze.
Żadnego bólu w czasie i po zabiegu.
Uważam ze jest to najlepszy specjalista gastroenterolog w trojmiescie.
Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Stanislaw

Piotr Banach

Gastrolog dziecięcy

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

3 tygodnie temu zarejestrowałam Syna do ww. specjalisty na godz. 13:50(kolejna wizyta, ale od ponad roku nie było wizyt kontrolnych, więc zg. z procedurami udałam się do rejestracji okazać skierowanie). Do rejestracji przybyłam między 13:40 a 13:45 (celowo piszę o godzinach). W związku z dość dużą kolejką
(ok. 6-7 os. przede mną, 3 okienka obsługiwały) podeszłam do 1 Pracownika rejestracji z zapytaniem, czy jeżeli za ok. 5 min. mam ...

dr n. med. Jerzy Wegner

Gastroenterolog, Gastrolog

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Gorąco wszystkim polecam wizytę u Pana doktora Wegnera. Super atmosfera i pełen profesjonalizm w badaniu gastroskopii. Już po minucie rozmowy znika uzasadniony niepokój przed badaniem a potem wszystko dzieje się szybko i bezboleśnie (choć znam większe przyjemności w życiu). Wszystkim, którzy obawiają się gastroskopii polecam, aby udali się do Pana doktora! Naprawdę warto mu zaufać!
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Iwona Marek

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Kilkukrotnie konsultowany przez Panią Dr Iwonę Marek stwierdzam, że jej diagnozy są trafione a podjęte leczenie skuteczne. Doskonale tłumaczy, jeżeli sytuacja tego wymaga. Bardzo polecam, za profesjonalizm i skuteczność.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Grażyna Piotrowicz

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Leczenie u dr Grażyny Piotrowicz od dłuższego czasu nie przynosi pozytywnych efektów. Dr. Piotrowicz przekonuje pacjenta, że jest w coraz lepszym stanie, podczas gdy wyniki badań wyraźnie mówią co innego. Stosowanie się do rad na temat diety spowodowało jeszcze większe pogorszenie. Na wszystkie bardziej szczegółowe pytania o terapię i jej cel, udzielane są wymijające odpowiedzi. Straciłam już całkowicie zaufanie do udzielanych przez tą Panią porad lekarskich.
Opinia dodana przez: Klara

dr n. med. Michał Dubowik

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

wizyta już od 130
Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do dr.Dubowika.Polecam z całego serca.Widac że jest lekarzem z powołania

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mirosława Chełstowska

Gastrolog, Pediatra

Szczecińska 23 lok. 12
80-392 Gdańsk

Niezbyt miła i jak się okazało potrafi uprawiać spychologię. Wysyłanie do alergologa a alergolog do gastrologa i tak w kółko. Tylko to wszystko odbija się na pacjencie, który lata raz tu raz tu a efektów w leczeniu brak.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Wojciech Radys

Gastrolog, Pediatra

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
80-308 Gdańsk

Wydaje mi się, że ten lekarz pracuje przez przypadek. Nie dość, że nie dał dojść mi do słowa i opowiedzieć historii choroby dziecka to podczas wizyty odebrał telefon, a potem zastanawiając się o czym mówił powiedział 'o czym ja tą bajkę opowiadałem?' Całkowicie zaprzeczył temu co mówili inni lekarze do tej pory mówiąc, że wszystkie dzieci (6lat) mają objawy refluksu i to nic poważnego, należy nauczyć się z tym żyć. ...
Opinia dodana przez: Przypadek

lekarz Iwona Zamorska-Kozłowska

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Najgorszy lekarz i człowiek jakiego spotkałam na swojej drodze. Pani doktor nie powinna pracować ani z ludźmi ani że zwierzętami.

Gastrolodzy w Gdańsku