lekarz Iwona Marek

1,8
1,9
1,8
1,9

podobno dobry specjalista szkoda ze calkowicie pozbawiony empati.podczas rozmowy z pacjentem zuje gume i pisze smsy oczym to swiadczy.lekcewazacy stosunek do chorego. bardzo zla opinia posrod pacjetow w UCK

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor Iwony Marek! Już od momentu wejścia do gabinetu zwraca się do pacjenta uniesionym tonem w arogancki sposób. Nigdy nie spotkałam tak niekompetentnego lekarza, bez empatii i braku chęci do leczenia. W sposób mechaniczny wykonuje swoje obowiązki, nie jest zainteresowana pacjentem i jego problemem. Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia!!!

Podejście do pacjenta- brak słów.Aroganckie zachowanie. Zero informacji nt dalszej propozycji leczenia.