Gastrolog Dziecięcy Poznań

żmudzka 11
Poznań

Świetny lekarz! Dzięki niemu moja córka wyzdrowiała. To było nie do opisania jak mocno bolał ją brzuch. Dzięki temu lekarzowi moja córka może jeść normalnie. Zniknęły także uczulenia. POLECAM!

Suchy Las, Poznań

pierwsza wizyta i trafna diagnoza a inni to że wymyślam

pierwsza wizyta i trafna diagnoza a inni to że wymyślam

ul.Marcelinska 62
Poznań

Leczymy prywatnie dziecko od ok.8/9miesiecy,nie ma poprawy,po niedawnej gastroskopii dziecko ma miec kolejna(czesto jak na dziecko male,stres + inwazja), bylo leczone przez miesiac PROPANOL kolejne miesiace bylo na nieskonkretyzowanej diecie ,po ponownej konsultacji zostalo na sr.przeczyszczajacym - lek niestosowny do wieku dziecka(aptekarz zlapal sie za glowe jak mozna je dziecku zapisac),...UWAZAMY ZE PANI DOKTOR TO SKARBONKA BEZ DNA...NIE POLECAMY !!!NIE POLECAMY!!!NIE POLECAMY!!!

Opinia dodana przez: karo1 karo1-31