dr Beata Klincewicz

Gastrolog dziecięcy

2,2
2,1
1,8

Arogancka, chłodna, zupełnie pozbawiona empatii, obcesowa, ironiczna, humorzasta, antypatyczna, bardzo nieprzyjemna. Po prostu wyżyny arogancji!!! Skandal. Pycha kroczy przed upadkiem. Pierwszy raz doświadczyłam tak złego traktowania pacjenta. Masakra... Żałuję, że wcześniej nie przeczytałam opinii. Najgorszy gastrolog. Luxmed powinien zerwać współpracę. Straciłam przez nią tylko czas, pieniądze i nerwy. Jeżeli wybieracie się np. na gastroskopię, to wybierzcie zdecydowanie inne miejsce. Przestrzegam i odradzam!!! Moja noga tam już na pewno nigdy nie postanie!!!

Wspaniała Pani Doktor i cała załoga.Bylismy z córeczką.Opieka podejście profesjonalizm.Pani Doktor wspaniała profesjonalna osoba chętna do pomocy nawet po godzinach pracy.Poleca.Badanie cały team i opieka Brawo.Ludzie z wielką wiedzą i sercem.

A ja polecam Panią Doktor, leczyła mojego syna przez wiele lat. Konkretna babka , na którą zawsze mogłam liczyć. U mojego Szymona bardzo trafnie postawiła diagnozę. Bardzo ubolewałam nad faktem,iż po przeszczepie już jako dorosły człowiek leczyli go specjaliści z Warszawy.Przeżył dwa przeszczepy ,trzeciego nie doczekał .Być może dlatego , że w stolicy jego przypadek zbagatelizowano. Niestety tam nie miał takiej opieki jak w Poznaniu

Jaki tam z niej lekarz....żona Klincewicza, synowa Klincewicza...to wszystko ;)... Nie ta ranga ... Nie ten klimat :)

Wizyta to jakaś porażka. 2-letniemu dziecku, z chorymi jelitami, pani ,,doktor" zaleciła dietę błonnikową i z ograniczeniem cukrów, na której dziecko już od dawna funkcjonuje. Dziecko wypróżnia się po ponad tygodniu, a lekarka proponuje tylko dietę mówiąc przy tym, że jeśli liczyłam na zoperowanie dziecka, to się pomyliłam. Poza tym brak kultury osobistej, arogancja i chamstwo. Cena wizyty, jak na ilość negatywnych odczuć - zbyt wysoka. NIGDY więcej tam nie wrócimy!

Niestety i ja ucierpiałam z powodu niedokładnie wykonanej kolonoskopii i gastroskopii. Straciłam 1,5 roku bo lekarze oparli się na badaniach wykonanych przez p. Doktor. Aktualnie po dwóch operacjach - duży guz jelita grubego, jestem w trakcie chemioterapii z powodu przerzutu na wątrobę, którą bardzo źle znoszę z powodu niedowagi. Pani Doktor - przede wszystkim nie szkodzić ;-(

Arogancka, chamska i niegrzeczna. W bezpardonowy sposób określa pacjenta i jego styl życia nie mając do tego żadnych podstaw. Pacjent idzie na badanie i po diagnozę a nie żeby stracić nerwy i słuchać pokrzykiwań. Choćby to był jedyny gastroenterolog na świecie to nigdy więcej do niej nie pójdę. Zgadza się z wcześniejszymi opiniami ZAKAZ WYKONYWANIA ZAWODU DLA TEGO OSOBNIKA.

Gdybym przed wizytą przeczytała opinie o tej "pani doktor", to z pewnością zaoszczędziłabym sobie czasu i nerwów. Przyłączam się do wszystkich, którzy piszą, że jedyne co panią doktor interesuje, to pieniądze. Umówiona wizyta odbyła się z 45-minutowym opóźnieniem. Nikt nie raczył nas powiadomić, mimo iż na miejscu powiedziano nam, że opóźnienie jest już od samego rana, a byliśmy umówieni na późne popołudnie, więc mógł ktoś łaskawie do nas zadzwonić, żebyśmy z dwójką maluchów nie jechali ponad 30 km i nie czekali następnie tak długo w poczekalni. Tymczasem pani w recepcji ...

Umówiona wizyta odbyła się z 45-minutowym opóźnieniem. Nikt nie raczył nas powiadomić, mimo iż na miejscu powiedziano nam, że opóźnienie jest już od samego rana, a byliśmy umówieni na późne popołudnie, więc mógł ktoś łaskawie do nas zadzwonić, żebyśmy z dwójką maluchów nie jechali ponad 30 km i nie czekali następnie tak długo w poczekalni. Tymczasem pani w recepcji popijała kawę i nie przemęczała się pracą. Co do "pani doktor" Klincewicz, to potwierdzam, że jest to osoba bardzo niemiła i arogancka. Zrobiła na nas bardzo negatywne wrażenie. Brak podejścia do dzieci, że o tym do rodziców już nie wspomnę. Przyjechaliśmy na konsultację w sprawie dzieci, bo jeden synek mało je, za to drugi je dużo, ale nie tyje. "Pani doktor" zamiast zbadać maluchy zaczęła od wykładu, że starszego synka mamy "trenować" i odgrzewać mu w kółko to samo danie, którego nie chce jeść - pewnie tak długo aż spleśnieje. Jestem ciekawa czy kogoś by to zachęciło do jedzenia, niemniej mam nadzieję, że pani doktor sobie również odgrzewa przez kilka dni to, czego nie zjadła. "pani doktor" nie zrozumiała z jakim problemem przychodzimy w związku ze starszym synkiem, a raczej nawet nie starała się go zrozumieć. Miałam ze sobą wyniki wszystkich badań jakie do tej pory zrobiliśmy - nawet nie spytała czy były już jakieś badania robione ani też nie zasugerowała, żeby je wykonać. O młodszym synku "pani doktor" wypowiedziała się, że jego sposób karmienia jest "wysoce niestosowny", bo je o 30 ml kaszki za mało na śniadanie... To się uśmiałam. Rozpisała dietę, która nijak się ma do rzeczywistości - mówiłam jej, że synek nie je zup, ale jak do ściany - o 11:30 ma być zupa i koniec. Mówiłam, że synek nie może jeść obiadu o 14:00, bo o tej godzinie ma drzemkę, a kolacji o 18:30, bo o tej godzinie go kąpiemy i idzie spać, niestety do "pani doktor" nic nie dociera, pozmieniała w tej swojej śmiesznej rozpisce godziny, no i wyszło, że dziecko ledwie zje obiad, to już musi zjeść deser i od razu też kolację. Jestem przekonana, że ta kobieta nie powinna mieć prawa do wykonywania zawodu lekarza - to jest skandal, że ktoś taki może leczyć i to jeszcze najmłodszych. Zdecydowanie odradzam - omijajcie szerokim łukiem tę pseudo panią doktor.

Brak zainteresowania mną i chorobą! Nie polecam zdecydowanie. Jedyne, co obchodziło tą nieuprzejmą, i niekompetentną pseudo panią doktor, to ile od nas wyciągnie z portfela. W ogóle się nie zainteresowała chorobą tylko ile co będzie kosztowało i dawaj kase. WSTYD jej powinno być.

Leczymy prywatnie dziecko od ok.8/9miesiecy,nie ma poprawy,po niedawnej gastroskopii dziecko ma miec kolejna(czesto jak na dziecko male,stres + inwazja), bylo leczone przez miesiac PROPANOL kolejne miesiace bylo na nieskonkretyzowanej diecie ,po ponownej konsultacji zostalo na sr.przeczyszczajacym - lek niestosowny do wieku dziecka(aptekarz zlapal sie za glowe jak mozna je dziecku zapisac),...UWAZAMY ZE PANI DOKTOR TO SKARBONKA BEZ DNA...NIE POLECAMY !!!NIE POLECAMY!!!NIE POLECAMY!!!