Gastrolog Grodzisk Mazowiecki

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Byłam na gastroskopii w Szpitalu Bielańskim u dr. Szczecińskiego. To podobno jedne z najgorszych badań i bardzo się obawiałam. Dzięki doktorowi Szczecińskiemu i wsparciu wspaniałej pomocy Pani Pielęgniarki, przeszłam je zupełnie bezboleśnie i bez przygód! Kompetencja i spokój, które budzą zaufanie. Bardzo, bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Anna

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Po wizycie jedyny sluszny komenatrz to: co robi slowo lekarz przed imieniem i nazwiskiem tej Pani. Wizyta u tej Pani to strata Waszego zdrowia i czasu. Zeby jeszcze bylo milo. Zlosliwa, pyskujaca i nieprofesjonalna Kobieta.

Przyszlam z dolegliwosciami, ktore mecza mnie od >miesiaca, zmiana diety i leki OTC nie pomagaja, a ze rok temu mialam juz powazne problemy z zoladkiem, a poniewaz tym razem dolegliwosci nie sa juz tylko "zoladkowe", postanowilam pojsc do lekarza. I trafilam na Pania Monike.
- Szybki, automatyczny wywiad - chyba tylko po to, zeby wpisac jakies informacje do systemu. Bez wdawania sie w rozmowe i zadawania pytan o szczegoly.
- Komentarz do poprzednich wynikow (zdiagnozowany refluks zolciowy, zapalenie zoladka i przepuklina przelyku): (cytuje): "nic wielkiego, a diagnoza pewnie byla bledna".
- Kolejny: to sa swierze badania, nie ma potrzeby powtarzania bo z pewnoscia nic sie nie zmienilo (badania byly robione we wrzesniu 2017),
- Po zadaniu pytania o podobne choroby w Rodzinie (byly, w tym i przypadki smiertelne), Pani Monika postawila zdalna diagnoze "Pani Mama ma zespol jelita wrazliwego, a Ciocia zmarla na cos innego".
- po badaniu brzucha (4 byle jakie ucisniecia, nijak mialo sie do badan brzucha u innych gastologow) padl komenatrz, "ooo jakie wzdecia i spiete jelita, od dawna tak?", mowie ze "tak, od 2 miesiecy i jest coraz gorzej". Pani Monika nie wrocila do tematu.
- Po zadaniu pytania czy jem nabial (nie jem), padlo pytanie "co jem" (odp: zdrowo, warzywa, owoce, kasze, ryz, mieso); na tej podstawie Pani Monika podsumowala, ze wszystkiemu winna jest moja dieta, a konkretnie warzywa (p. Monika nie zapytala nawet ani ktore warzywa jem, ani jak czesto),
- Po probie odeslania mnie do domu z niczym, powiedzialam, ze duzo podrozuje i moze zlapalam jakas bakterie, (pomijajac zlosliwosci Pani Moniki), uslyszalam ze da mi lek ktory zabije (cytat) "te wszystkie bakterie".

Bez badan, bez kompletnego wywiadu, na rozwalony zoladek Pani Moinka postanowila mi dac lek ktory zabije "te wszystkie bakterie". Nie wytrzymalam.

Po wymianie zdan i po zlosliwych pytaniach Pani Moniki, uslyszalam, ze (cytat) : zrobie wyjatek i laskawie skieruje Pania na badania, ale jestem przekonana ze nic na nich nie wyjdzie.

Brak jakichkolwiek kompetencji lekarskich i zaangazowania w zrobienia chociaz lekarskiego minimum minimorum (np. wywiadu).
A w dodatku zlosliwa, nieuprzejma Kobieta.

Opinia dodana przez: Maria Anna

lekarz Bogdan Ostrowski

Chirurg ogólny, Gastrolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Nie polecam tego typa! Starsze osoby traktuje jak śmieci. Mojej babci która przyszła do niego z nie gojącą się i zaropiałą raną po zabiegu u niego, po pierwsze nawet jej nie obejrzał, a po drugie powiedział, żeby nie trzymała się tak kurczowo życia!! (babcia ma 70 lat). Po prostu brak mi słów jak tak może się zachować lekarz!

Opinia dodana przez: ed

lekarz Tomasz Sikorski