Gastrolog Kraków

dr n. med. Bogdan Badowski

Gastrolog, Proktolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

dokladnie rok temu mialam przyjemnosc isc do dr Badowskiego, poszlam z polecenia znajomego, ktorego wyleczyl. Na wlasny koszt wczesniej zrobilam badania z ktorych nic nie wynikalo, a juz na pewno nie candydoza i nie helicobacter. Na gastroskopii wyszla nadzerka sciany zoladka, przepisal lek o nazwie helicid i plyn oslaniajacy. Zazywalam 6mscy i nic nie pomoglo. Mialam sie zglosic w minione wakacje, ale nie wiedzialam czy isc czy nie do tego ...

lekarz Janina Zahradnik-Bilska

ulica Zachodnia 5/7a

Polecam w 100 %.Super lekarz z prawdziwego powołania .Bardzo miła i kompetentna osoba .
Mam już za sobą kilka wizyt polecam
Opinia dodana przez: Beata
Wizyta odbyła się w Atopii- była to nasza pierwsza i ostatnia wizyta u tej lekarki.
Byliśmy z półroczną córeczką; dostaliśmy informację, ze jest lekkie opóznienie, które wynika z faktu, ze lekarka poświęca wystarczającą ilość czasu każdemu pacjentowi. Przyjęliśmy to za dobrą monetę i czekaliśmy z córeczką 1,5h, aż w końcu zostaliśmy przyjęci.
Zanim mąż zdążył zamknąć za mną drzwi, lekarka zdążyła zapytać z czym przychodzimy. Chciałam na spokojnie opisać naszą ...

dr Krzysztof Kamiński

Gastroenterolog, Internista

ulica Śląska 11/10

Jeden z niewielu kompetentnych lekarz. Po odsiedzeniu swojego w kolejce, raczej sceptycznie podchodziłem do dalszej wizyty. Okazało się inaczej. Po badaniu, szybka diagnoza. Po zaaplikowaniu przepisanych leków, dolegliwości ustąpiły. Polecam każdemu z problemami gastrologicznymi.

dr Andrzej Kurek

gastrologia

Kraków

Bardzo uprzejmy pan doktor. Polecam wszystkim. Jest dokładny i skrupulatnie wszystko tłumaczy. Ma fachowe podejście do chorego. Najlepszy lekarz z jakim sie spotkałam
Opinia dodana przez: Lili

lekarz Barbara Klimczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Praktyka Lekarza Rodzinnego
Komorowskiego 12

Byłem dwa razy, przyszedłem z pewnym problemem i nawet nie zostałem wysłuchany tylko zalany monologiem lekarki, bez mozliwości wypowiedzi. Pani Doktor postawiła diagnozę , nietrafioną i wspominała o wykonaniu gastroskopii na szczęscie nie była konieczna po wizycie u innego lekarza i ustalenia podłoża problemu.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jadwiga Gniady-Jastrzębska

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Pani Doktor jest profesjonalnym i doswiadczonym lekarzem. Doskonale i bezboleśnie wykonuje kolonoskopię. Stwarza przy tym bardzo dobra atmosferę. Polecam gorąco wszystkim. Znakomity lekarz.
Opinia dodana przez: Wiesław

dr Zofia Grzenda

Kraków

Pobyt w Prokocimiu krótki, badania tylko podstawowe, dr wypuściła nas bez konkretnej diagnozy, musiałam szukać innego szpitala dla dziecka.
Opinia dodana przez: croolewna

lekarz Maria Kunz-Wojtyna

Internista, Gastrolog

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12

Jestem bardzo rozczarowana ,jakiś czas korzystałam z wizyty w ramach NFZ u pani doktor , bardzo niesympatyczna , miałam swoje wyniki endoskopowe , obejrzała , coś tam zanotowała , powiedziała , ze przepuklina to nie choroba , nie powiedziała czy mam coś zażywać czy choćby żeby trzymać dietę by się nie pogarszalo ,a co do zmiany na zoladku sama musiałam upomnieć się o o tomografie chociaż na wyniku było takie ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Małgorzata Zwolińska-Wcisło

ulica Schweitzera 19/8

Osoba niezwykle niegrzeczna. Nie słucha co pacjent mówi i jest zniecierpliwiona. Zerowa kultura osobista.
Opinia dodana przez: VALENTINOVA ELI

Gastrolodzy w Krakowie