Filtruj terminy

Gastrolog

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Dziękuję Panu za wyleczenie, jestem bardzo wdzięczny za poświęcony czas i rzetelne podejście do mojego problemu. Teraz rzadko spotyka się lekarzy, którzy potrafią poświęcić prawie godzinę na badanie jednego pacjęta. Zazwyczaj to jest przemiał w 10 min i natępny, ale nie u Pana Błażejczyka. Pozdrawiam. Wyleczony pacjent.

lekarz Jarosław Witkowski

Internista, Gastrolog

Centrum Zdrowia Adam Muszyński Sp.J
ul. Ludwika Czajewicza 5/7/lok. 49
05-500 Piaseczno

Takich lekarzy już nie ma. Cudowny, zabawny człowiek. Wspanialy lekarz. Dba o komfort pacjenta pod kazdym wzgledem.
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. med. Antoni Gugulski

Gastroenterolog, Gastrolog

Centrum Zdrowia Adam Muszyński s.j.
Czajewicza 5-7/49
05-500 Piaseczno

Uważam,że to najlepszy lekarz w tej dziedzinie! Byłam u kilku lekarzy w całej Polsce i on jako jedyny dopasował mi idealnie leki, postawił właściwą diagnozę. Gdyby nie Pan Doktor pewnie nie pisałabym teraz tej opinii. Dziękuję !
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Arkadiusz Maj

Gastrolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Szukałam opinii, bo miałam jeszcze trochę czasu na wizytę. Bardziej zestresowałam się nimi niż całym badaniem! Głupoty nieziemskie piszecie. Lekarz jest bardzo w porządku, odpowiada na pytania. Wykonywał u mnie gastroskopie przeznosową, tłumaczył prędzej jak mam się zachowywać, aby przejść ją lekko, niestety - odruchy były silniejsze i trochę poszalałam, ale doktor opanował sytuacje. Kiedy ja byłam przerażona - tłumaczył, uspokajał. Wyluzowany, świetny lekarz :) Badanie było szybkie, ale konkretne.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Katarzyna Karolewska-Bochenek