Genetyk

Genetyk kliniczny Warszawa dr n. med. Krystyna Spodar

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GENOMED
Ponczowa 12

Dr Krystyna Spodar konsultowała mnie w Poradni Genetycznej warszawskiego Centrum Onkologii. Jest to specjalistka najwyższej klasy z doskonałym, wybitnie podmiotowym podejściem do pacjenta. Olbrzymia wiedza medyczna, wielki takt w kontakcie z chorym i zindywidualizowane spojrzenie na mój chyba niełatwy przypadek, a także (właściwie pojęta) skromność sprawiły, że już w pierwszych minutach rozmowy obdarzyłam dr Spodar pełnym zaufaniem. Kolejne rozmowy potwierdziły trafność tej intuicji.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Tomasz Byrski

Onkolog, Internista

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
70-115 Szczecin

Pan Profesor uratował życie mojej żony.W zaawansowanej chorobie nowotworowej podjął radykalne środki, moja żona żyje. Wyrazy najwyższego szacunku dla Pana Profesora.
Opinia dodana przez: Zbyszek

Medyczne laboratorium diagnostyczne
Dobrzańskiego 3
20-262 Lublin

Zgadzam się z opinią, że jest bardzo dobry lekarz. Dodatkowo porady są darmowe i poświęca pacjentowi dużo czasu. Polecam Profesora bo kompetentny lekarz.

poradnia genetyczna
parkowa 14/84
15-552 Białystok

Wspaniały lekarz, cierpliwa, zawsze pomocna, znająca się na rzeczy nie spotkałam się jeszcze z takim zaangażowaniem i podejściem u żadnego z lekarzy...

Poznań

Świetny specjalista, dokładnie wszystko mieliśmy wytłumaczone, wreszcie ktoś nam powiedział dlaczego mieliśmy problemy z ciążami.

Przychodnia Specjalistyczna PROSEN
Płocka 17 lok. 23

Do pani doktor trafiliśmy z rekomendacji przyjaciół, którym dr Obersztyn pomogła kiedy starali się o dziecko, nas również nie zawiodła, kompetencja, rzeczowość a przy tym mnóstwo empatii, po prostu Genialny genetyk, przez duże G!

Przychodnia
Złotno 34
94-221 Łódź

Mój mały w końcu przestał bać się wizyt u lekarza, i choć jeszcze niekrótka droga przed Nami patrzy na to wszystko z uśmiechem. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Karolina B.

lekarz Anna Kruczek

Pediatra, Genetyk kliniczny

Poradnia Genetyczna
Wieniawskiego 64
Kraków

Bardzo dobra, kompetentna lekarka, bardzo dobre podejście do dzieci :)

Leszczyńska 27
25-321 Kielce

Kobieta o profesionalna..komunikatywna..dobrze precyzuje pytania..slucha..szczera..majaca dobry kontakt z pacjentem.
Jestem pod wielkim wrazeniem i pewnie inni sa tego samego zdania
Opinia dodana przez: Bozena

MEDICINE Twoi Lekarze
Katowice
40-698 Katowice

Znakomity specjalista, ogromna wiedza, opanowany, spokojny, świetne podejście do pacjenta, oby jak najwięcej takich lekarzy.