dr n. med. Jolanta Wierzba

Genetyk kliniczny, Pediatra

3,9
3,9
3,7

Najgorsza pseudo lekarka jaką w życiu spotkałam. Nie polecam nikomu spotkania z tą panią, która być może albo wypaliła się zawodowo albo ma jakieś problemy ze sobą, które przekłada na pacjentów. Wizyta, która odbyła się była skandaliczna od początku do końca. Już pominę to,że nie powinna ta pani mieć nic do czynienia z dziećmi, gdyż, gdy moje dziecko uśmiechało się do niej jak je oglądała, to pani tylko fuknęła na dziecko i spojrzała złowrogo, moje dziecko( niemowlę)po tym rozpłakało się. Kompletnie nie zapoznała się z dokumentacją i przez pół jej monologu dziewczynka była chłopcem.Nie miała o niczym pojęcia. Podczas dyktowania asystentce opisu dziecka, nie raczyła odpowiedzieć na zadawane przeze mnie pytania, odnośnie tego co dyktuje.Po czym poszła do swojego stolika i zaczęła mnie obrażać. Byliśmy z mężem w takim szoku,że wtedy nawet tego nie skomentowałam. Mimo prawidłowych wyników ta pani skwitowała,że z moim dzieckiem cytuję ''jest widać ewidentnie coś nie tak'' i na jakiej imprezie to byłam w ciąży bo według niej musiałam chlać albo zażywać narkotyki! Nie do pomyślenia, akurat to powiedziała jeszcze do osoby, która poza ciążą też nie lubi alkoholu. Najbardziej była zainteresowana moim zawodem o dziecko nie było żadnego pytania. Oczywiście lekarze wszyscy inni w są szoku, kiedy słyszą o takim zachowaniu, tym bardziej,że nie miała podstaw do takich słów. Ta Pani nie powinna w ogóle pracować na tym stanowisku a tym bardziej pełnić funkcję ordynatora. Nie omieszkam złożyć też skargi do NFZ na tą panią.

No niestety beznadziejna jest. Robi wogół sobie wielke hallo a tak naprawdę jej "podwładni lekarze" biją ją o głowę. Nie będę wnikać w szczegóły ale spędziłam na jej oddziale sporo czasu. Nawet zastanawiałam się czy nie podać jej do sądu bo postawiła złą diagnozę mojemu dziecku i bardzo to przeżyłam. :(

wspaniały człowiek i lekarz, bardzo dobry specjalista - stara się pomóc małym pacjentom a przy tym wspiera też rodziców. polecam!!!

Bardzo dobry i mądry lekarz, tłumaczący zrozumiale zasady dziedziczenia . Tlumaczy ponadto istote choroby

Pani Doktor poświęciła się bez reszty małym pacjentom, często też przypadkom bardzo skomplikowanym, którymi nikt inny nie chce się zajmować. Co dzień oddaje swoje wielkie serce chorym dzieciaczkom, ma ogromną wiedzę, jest konkretna i kompetentna. Poza tym to również bardzo ciepła i wspaniała osoba, wspaniały lekarz ale przede wszystkim człowiek! Pani Doktor, to od Pani się wszystko zaczęło, gdyby nie pani pomoc byłoby o niebo trudniej. Dziękujemy za wszystko. Kasia Radomska

Kasia Radomska

Pani dr Wierzba w 2011r.uratowała nasza córeczkę i dała nadzieję na lepsze jutro.To wspaniały człowiek i lekarz z powołania,brak słów by wyrazić naszą wdzięczność,dzięki Jej ciężkiej pracy i poświęceniu dziś mamy radość ze swojej pociechy.Wdzięczni rodzice pacjentki Zośki z Chojnic.

Pani Doktor :) Po całości 6 !!!! Dziękujemy za wszystko :) Dzięki Pani Godnie żyjemy :)

Pani doktor jest świetnym lekarzem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. W swojej dziedzinie jest chyba najlepszym specjalistą jeśli chodzi o Polskę północną- posiada przeogromną wiedzę, jest dociekliwa. Przy tym wszystkim jest przemiłą i otwartą osobą.

bardzo dobry lekarz, kompetentny,uprzejmy, wszystko dokladnie wytlumaczy. godny polecenia

Moja opinia jest z przed 7 lat. Może od tego czasu doktor przeszła jaką metamorfozę, bo od innych dostaje ostatnio same 5.