lekarz Gerard Olender

2,1
1,9

Ten człowiek nie leczy ludzi młodych, dla niego ludzie młodzi nie chorują. Brak kompetencji, arogancja i obrażanie to codzienność tego pana. Nie polecam.

Byłem leczony przez Pana doktora Gerarda w szpitalu na ul.Bema Lubinie . Zawdzięczam mu bardzo dużo napewno, ze udalo mi sie dzieki jego zaangazowaniu i wiedzy powrocic do zdrowia. Bardzo dobry lekarz , kompetentny. Polecam.

Chciałbym podzielić się moimi wrażeniami z "lekarzem" Gerald Olender, który nieodpowiedzialnie pełni swoje obowiązki w Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych. Jestem głęboko zaniepokojony jego skandalicznym brakiem profesjonalizmu i fatalną jakością świadczonych usług. Po pierwsze wyraża się z brakiem szacunku do pacjentów. Częste przedrzeźnianie u tego "lekarza" to normalność. Po drugie często krzyczy na pacjenta. Gdy wyszedłem od niego aż chciało mi się płakać. Czułem się zgorszony, ręce mi się trzęsły z nerwów i nie mogłem powiedzieć ani słowa. Od tego momentu mam trudności z zaufaniem ludziom pracującym na tym stanowisku. Nie ...

Nie Życzę wam takiej obsługi.

Właśnie otrzymałam odpowiedź na skargę, którą napisałam na tego pana. Oczywiście wszystkiemu zaprzeczył, nie widzi w swoim zachowaniu nieprawidłowości, a mi zarzucono, że opisana przeze mnie sytuacja jest wymyślona i wymuszałam na doktorze "wczytywanie się" w dokumentację szpitalną....a w ogóle to mnie w gabinecie nie było i to tata był pacjentem nie ja.... Przepraszam bardzo, ale mam prawo towarzyszyć tacie w wizytach lekarskich i rozmawiać skoro się tatą opiekuję, a tym bardziej mam prawo złożyć skargę na tak karygodne wulgarne zachowanie..

Niesamowite wrażenia z wizyty, ciśnienie jeszcze nie opadło. Pan Gerard w rozmowie wygaduje takie bzdury jak np. Psychologia to nie nauka, to szamaństwo, psychologowie to nie lekarze.... Brak słów. Po innych opiniach widać, że był ordynatorem na bema w Lubinie? A teraz przyjmuje w PCUZ? Powinien wrócić do bardziej przyziemnych zawodów i zostać pozbawiony praw lekarza.

Niesamowite wrażenia z wizyty, ciśnienie jeszcze nie opadło.

Brak słów.

Byłam na wizycie z tatą. Pierwszy raz spotkałam się z takim przypadkiem agresji, krzykiem, brakiem szacunku do drugiego człowieka i wyzwiskami rasistowskimi pod adresem lekarzy i szpitala.Brak kultury osobistej..Pan doktor nawet nie chciał spojrzeć w dokumentację i wyniki badań ze szpitala mojego taty. Krzyczał na tatę , że tata nie pamięta nazwy leków jakie bierze..Nie pozwolił podpatrzeć i powiedzieć nazwy leków. Wtedy postanowiłam przerwać to karygodne zachowanie doktora i poprostu powiedziałam tacie, że wychodzimy to pan doktor powiedział, że jak wyjdziemy to tacie wszystko w środku zgnije i umrze i to będzie moja wina! :-( Krzyczał dalej - my wyszliśmy. Skarga złożona. Omijajcie szerokim łukiem.

Gorąco polecam! Specjalista w dziedzinie nefrologii! Od kilku lat zajmuje się mężem, bardzo zaangażowany!

Gorąco polecam!

Lekarz tragedia wypisał mojego ojca do domu w gorszym stanie jakim został przyjęty na oddział i mało tego nie wyleczony. Panie doktorze może czas zastanowić się nad zmiana zawodu bo tu raczej kariery się nie zrobi z takim podejściem do człowieka zero szacunku

Okropny lekarz zero szacunku i kultury mysli ze jak jest ordynatorem to moze byc beszczelny i obrazac rodzine pacjenta współczuje jego rodzinie nigdy wiecej z takim kontaktu na 1000 procent NIE POLECAM !!!!!!!!!!! OKROPNY

Jest to człowiek bez odrobiny kultury całkowite chamskie zachowanie mnie starszą kobietę wyzwał od głupich bab przydała by się dobra szkoła kultury