Lekarze Legnica

lek. dent. Dagmara Hercuń

ArtDent Stomatologia Rodzinna i Estetyczna
ul. Batalionu Zośka 15/3D
59-220 Legnica

Pani Dagmara jest najlepszym dentysta jakiego spotkałam do tej pory ! Profesjonalnie, szybko, bezboleśnie! szczerze polecam :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Szulc

Pogotowie Ratunkowe w Legnicy
ulica Dworcowa 7
59-220 Legnica

Dr.znieczulał mnie do cięcia cesarskiego, świetny, z poczuciem humoru ,nie bałam się zabiegu, czułam się bezpiecznie, wszystko wyjaśniał po kolei co i jak. Jak iść to tylko do Pana P.Szulca . Pozdrawiam serdecznie!
Opinia dodana przez: Agusław

lekarz Ludmiła Gawron

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOXMED sp. z o.o.
ulica Kosmiczna 14
59-220 Legnica

Rzadko spotykam się z profesjonalizmem. Pani doktor ma wiedzę bardzo szeroką (w tym oczywiście hematologiczną, bo taka jest jej specjalizacja). Poświęca dużo czasu pacjentowi, jest przy tym osobą, która chce rozwikłać zagadki. Bardzo sumienna, słucha i doradza. Jest przy tym empatyczna. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

lekarz Mariusz Banach

Neurochirurg

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Pozdrawiam Panie Mariuszu. 2 operacje tętniak mózgu + 2 DSA naczyń mózgowych i jak widać żyję i obsługuję komputer. Nikomu nie życzę potrzeby poznania dr Banacha ale w razie czego "jak w dym"
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Radosław Namięta

Neo Dentica
Batalionu Parasol 6 nr lok. 2
59-220 Legnica

Całe życie bałam się stomatologa ale od kiedy chodzę do Pana doktora ten strach mija...leczeń bezbolesne...uprzejmość...dokładność i rewelacyjne podejście do pacjenta....polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Monika
wspaniała pani doktor. Polecam szkoda że nie przyjmuje nowych pacjentów. Jeśli chodzi o rejestracje jestem zadowolona.

mgr Agnieszka Grabarczyk

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny PRP
ul. Św. Piotra 9/11
Legnica

Moim zdaniem wizyta u psychologa może pomóc w rozwiązaniu problemu i dzięki temu mozna inaczej spojrzeć na świat. Dla mnie juz nie jest tak smutno i beznadziejnie. Zobaczyłam, że można się cieszyć życiem.

dr n. med. Wojciech Janiga

59-220 Legnica

Bardzo miły, rzeczowy, wyczerpująco odpowiada na pytania, wprowadza spokój, dokładny, prowadzi moja drugą ciąże. W szpitalu również chodzi i dogląda pacjentki.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Władysław Zawadzki

Saperska 22
59-220 Legnica

Wspaniały lekarz, byłam u kilku w Legnicy jednak żaden nie był tak bardzo kompetentny i uprzejmy jak dr Zawadzki. Jestem bardzo zadowolona z wizyt.

lekarz Mirosław Kastelik

Internista, Kardiolog

Dworcowa 7 (parter)
59-220 Legnica

lekarz godny zaufania, kompleksowo podchodzi do danego problemu, jest kompetentny, polecam innym.

Joanna Kozieł

Psychoterapeuta

Poradnia Małżeńska
Pl. Słowiański 1
59-220 Legnica

super babka, długo się czeka na wizyty ale uważam, że warto. Polecam Basia

mgr Joanna Strzemińska

Logopeda

Gabinet Terapii Logopedycznej i Refleksologicznej
ul. Mazowiecka 2/26
59-220 Legnica

Serdecznie polecam! Osoba godna zaufania, kompetentna, a przede wszystkim podjęła działania z moim dzieckiem w momencie ostatecznym. Niestety w przedszkolu cały czas utwierdzano mnie w przekonaniu, że wszystko jest zgodnie z rozwojem mojego dziecka. Teraz jesteśmy wreszcie na etapie ogromnych postępów.
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Andrzej Bojda

Neurochirurg

Witkiewicza 10/7
59-220 Legnica

Bardzo dobry, pelen empatii chirurg, jako jedyny pochylił się nad moim problemem. Pan dr Andrzej Bojda jest bardzo rzetelnym i dociekliwym lekarzem. W moim przypadku postawił trafną diagnozę gdzie inni grali pileczka nabijajac swoja kieszen! Leczenie przyniosło pozytywne efekty i nieopisana ulge. Profesjonalizm pod wszystkimi względami oraz skuteczność leczenia’ szkoda niestety ze nie ma wielu takich lekarzy’ Bardzo Dziekuje i Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Andrzej Stępień

Ortopeda, Traumatolog

Wybickiego 13 lok. 6
59-220 Legnica

Gorąco i szczerze polecam pana doktora Stępnia jest bardzo miły , kulturalny i godny polecenia daje 100% trafne, konkretne diagnozy i dobiera konkretne leczenie do zdjagnozowanej choroby. Gorąco, szczerze i z przyjemnością polecam ortopedę pana doktora Andrzeja Stępnia !!!

lekarz Krystyna Costa

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Bukowa 4
Legnica

Kika lat temu Pani doktor zoperowała mi guzka, potem mojej żonie "coś" przy kolanie - inaczej nie mogę określić - pełen profesjonalizm, bez zbędnych ceregieli, gadania itd, już od początku Pani doktor wzbudza zaufanie i chyba o to chodzi. Dziękuję i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Stefan

Wiesław Tupikowski

Chirurg onkolog

Najświętszej Marii Panny 14
59-220 Legnica

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.

Maria Barańska

Logopeda

Beskidzka 2 lok. 4
59-220 Legnica

Po terapii u innego logopedy nie widzieliśmy żadnych efektów terapeutycznych. Postanowiliśmy poszukać pomocy dla naszego dziecka gdzie indziej. Trafiliśmy wówczas do Pani Marii Barańskiej. Od początku zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni tak skrupulatnym i szczegółowym podejściem do diagnozy. Pani Logopeda na każdych zajęciach, poprzez wykonywanie różnych ćwiczeń, pracowała razem z dzieckiem do momentu, kiedy dziecko poprawnie będzie je wykonywać. Następnie otrzymywaliśmy różnorodne, ciekawe materiały, zachęcające dziecko do pracy w domu, a tym ...
Dawno temu przez długi czas leczyłam u Pana Doktora zęby i uważałam go za najlepszego specjalistę. I co do fachowości - absolutnie uważam, że nie ma sobie równych, szczególnie w przypadkach trudnych. Ale.... pewnego razu, gdy się pojawiłam (a jak przyjechać musiałam z daleka i urlop specjalnie wziąć) Pan Doktor potraktował mnie okropnie. Nie wiem czy ktoś mu zrobił coś niemiłego, ale chyba mnie o to coś obwiniał. Nie chciał ...

lekarz Ewa Gramiak

Traugutta 10 / 3
Legnica

Taki powinien byc kazdy lekarz. Moj synek był pacjentem p. doktor. Zawsze byla usmiechnieta, profesjonalna. Tlumaczy doskonale na czym polega choroba, wskazuje zalecenia. Zawsze odpowiada na kazde pytanie. Rozwiewa wszelkie watpliwosci a to mlodym rodzicom najbardziej potrzebne.

lek. dent. Marcin Pietrzycki

Chirurg stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Mirosława i Marcin Pietrzyccy
59-220 Legnica

Miałam do usunięcia dwie ósemki chirurgicznie. Nie da się opisać strachu który mi towarzyszył siadając na fotel. Cięcie dziąsła, wiercenie w kości, dłutowanie zęba i szycie. Ale strach ma wielkie oczy, bo co się okazało usunięcie jednego zęba trwało niespełna 10 minut i o dziwo nic nie bolało !! Pan doktor przepisał mi leki przeciwbólowe po których również nic nie czułam. Na drugi dzień gdyby nie mała opuchlizna, zapomniałabym, że ...