Lekarze Legnica

Agata Sabatowska

Psychiatra

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Legnica

Jestem pacjentką Pani Doktor 11 lat. Nie znam bardziej empatycznej osoby. Potrafi trafnie zdiagnozować pacjenta, dobrać kompleksowe leczenie oraz udzielić porady w problemowych sytuacjach. Kilkukrotnie wyciągnęła mnie z trudnej sytuacji. To dobry lekarz. Na wizyty do pani Agaty chodzę bez stresu, ponieważ potrafi słuchać i jest mi pomocna. Dzięki Pani Agacie i mojej rodzinie kończę z sukcesem wymarzone studia i pracuję. Chodzę też po górach, zdobywam upragnione szczyty, ciesząc się ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Mariusz Końka

Anestezjolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy
59-220 Legnica

Nie wiem skąd jakiekolwiek pozytywne opinie o tym lekarzu, jest humorzasty i krzyczy na współpracowników co słyszą pacjenci. Wypisał źle leki, pomimo wyników które miał dostarczone, z powodu pogarszającego się samopoczucia udałem się do innego lekarza który złapał się za głowę i powiedział że przy moich wynikach i mojej chorobie te leki są niedozwolone, po zmianie leków przez innego lekarza nastąpiła duża poprawa i dobrze czuję się do dziś. A ...
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Aleksandra Siwicka

Dermatolog

Centrum Medyczne w Legnicy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Libana 7
59-220 Legnica

STANOWCZO ODRADZAM WIZYT Odbyłam wizytę u pani doktor i już dawno tak się nie rozczarowałam. Pani doktor przyjęła mnie z pretensjami, miałam wrażenie, że jej przeszkadzam. Po krótkim „niech pani siada” rozpoczęła się wizyta. No właśnie… wizyta to za dużo powiedziane, trwała ona 5 min, a gdyby nie zadawane przeze mnie pytania trwałaby ona może max. 30 sekund. Przyszłam z problemem trądziku, który pojawił się u mnie w wieku dorosłym. ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Jerzy Łyczko

Szpital Wojewódzki Legnica
Legnica

Jestem świeżo po laparoskopii woreczka przeprowadzonej przez pana doktora i jestem zachwycona!R To najlepszy lekarz pod słońcem! Bardzo miły i kochany i rzetelny. Zadnych powikłań. Ranki nie sa wielkie i dobrze zrobione, zszyte. Bardzo polecam pana dr Łyczko. Cały czas się interesował jak się czuję i w ogóle. Polecam zdecydowanie!
Logopeda bardzo doświadczony i systematycznie doskonalący swą wiedzę.Bardzo dobry kontakt z dzieckiem i duże zaangazowanie w proces terapii.

lek. dent. Maciej Paluch

Chirurg stomatolog

Dworcowa 7 lok. 11
59-220 Legnica

bardzo dobry specjalista polecam .Na każde pytanie pacjenta odpowiada rzeczowo . Usuwając dwa zęby nie odczułam bólu i rany się dobrzw wygoiły

dr n. med. Tomasz Bojarowski

Chirurg onkolog

Najświętszej Marii Panny 14 lok. 3
59-220 Legnica

Wspaniały lekarz, pełen spokoju i ciepła dla pacjenta. Miałam 25 lat, gdy mnie zoperował. Bardzo się bałam. Po operacji sam przyszedł zapytać jak się czuję. Następnego dnia już byłam w domu. Dziękuję Panu Bogu, że to właśnie Pan doktor Bojarowski (wtedy ordynator oddziału) mnie operował. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Kubacka

Dermatolog

Okulickiego 1A / 3
Legnica

Lekarz z powołania, zawsze służy pomocą. Zarówno prywatnie jak i na NFZ identyczne podejście - fachowe i miłe. Cała Rodzina leczona u Pani Doktor i tylko trafne diagnozy. Oby więcej takich lekarzy. Polecam!
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Przemysław Grześkowiak

Lekarz rodzinny

Chojnowska 112 pok. 108
59-220 Legnica

To mój lekarz od wielu lat, często go odwiedzam. Nie ma kolejek, bo system przyjęć jest sprawny. Nie ma problemu ze skierowaniami. Nie bagatelizuje chorób, potrafi uspokoić pacjenta.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Alicja Lisicka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Piekarska 7 lok. 314
59-220 Legnica

jak zawsze uśmiechnięta i kompetentna. Jestem jej pacjentem od 1998 roku i nie zamierzam tego zmieniać

dr n. med. Maciej Miś

Neurochirurg

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Dziękuję. Bez zbędnych ceregieli Doktor przedstawił możliwości leczenia kręgosłupa i perspektywy każdej z nich. Wie co mówi i co robi. Mogę tyko podziękować i polecić.
Opinia dodana przez: Maciej Pawłowski

lekarz Krystyna Szufnarowska

Laryngolog, Foniatra

NMP 14
59-220 Legnica

Pani doktor jest osobą miła i umie podejsc do pacjeta.Ja polecam Pania doktor jako lekarza foniatrę i otolaryngologa .
Opinia dodana przez: auha
Profesjonalny lekarz.Na pierwszej wizycie wykrył u mojego męża tętniaka aorty oraz stwierdził że podejrzewa raka prostaty.Wszystko się potwierdziło.Wszyscy poprzedni lekarze twierdzili że maz jest zdrowy.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Jerzy Malkiewicz

Rynek 22 lok. 1
59-220 Legnica

Witam, do lekarza zaczelam chodzić z pierwsza ciążą na kasę chorych, lekarz neutralny dopóki sie człowiek nie odzywa i nic od niego nie chce. W ciąży chodziłam jeszcze w 8 Msc do pracy, pózniej byłam narażona nau stres i byłam zmeczona, pomimo to musiałam wysłuchiwać ze ciąża to nie choroba. Podczas ciąży raz dostałam skierowanie na badania moczu i krwi, o suplementach diety nic sie nie dowiedziałam, o badaniu gbs ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Babik-Kaniak

Alergolog

Złotoryjska 82 lok. 1
59-220 Legnica

Super kompleksowa obsługa. Dawno lekarz tak dobrze mnie nie potraktował.. brawo . Pełna profesjonalna informacja.
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Wojciech Pyziński

Lekarz rodzinny

Chojnowska 112 pok. 108
59-220 Legnica

Jeden z najlepszych lekarzy rodzinnych z Legnicy. Konkretny i bardzo profesjonalny. Widac z drugiej strony ze, jego celem jest szybkie wyleczenie pacjenta, i doktor nie lubi wdawac sie w bezsensowne pogawedki.
Opinia dodana przez: Simon

dr n. med. Tadeusz Kruzel

Złotoryjska 82 lok. 1
59-220 Legnica

Jest lekarzem o wieloletnim stażu i dużym doświadczeniem w swoim zawodzie .Jest bardzo uprzejmy ,kulturalny ,a przede wszystkim kompetentny.Diagnoza i leczenie jest dobre ,a sam lekarz wzbudza zaufanie i spełnia moje oczekiwania ,ja osobiście poleciła bym wielu osobom doktora i chętnie to robię w skali 1do 5. dała bym 5 pozdrawiam pacjentka Barbara

lekarz Jolanta Kiełkowicz

Internista, Kardiolog

Baczyńskiego 4 / 5
Legnica

Moja opinia jest neutralna. Pani doktor uprzejma, wykonała echo serca. Nie mam zastrzeżeń z racji jej wykonywanych czynności.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ewa Gruszka

Neurolog

Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220 Legnica

Dzień Dobry Państwu, We Wrocławiu przyjmują pacjentów dwie Panie, które się nazywają Ewa Gruszka i obydwie są neurologami . Ja z niewiedzy o istnieniu dwóch Pań doktor o tym samym imieniu i nazwisku trafiłam do Pani Ewy Gruszki, która przyjmuje przy ul. Kościuszki 33/3 we Wrocławiu. Pani doktor jest sympatyczna , dociekliwa, mądra ale niestety nie jest takim autorytetem w schorzeniu SM jak druga Pani doktor, która jest ambasadorką SM, ...

lekarz Jerzy Widykowski

Neurolog

Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220 Legnica

Zdecydowanie polecam. Pan Doktor bardzo dokładnie wypytał o wszystko, skierował na badania, wnikliwie szukał problemu. Starał się pomóc i wszystko wytłumaczył. Rozmawiał i doradzał. Starał się znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby pomóc.
Opinia dodana przez: Paulina