lekarz Jacek Rzęsa

Internista

3,9

Profesjonalny lekarz.Na pierwszej wizycie wykrył u mojego męża tętniaka aorty oraz stwierdził że podejrzewa raka prostaty.Wszystko się potwierdziło.Wszyscy poprzedni lekarze twierdzili że maz jest zdrowy.

Witam, Mój tato od 4 dni wył z bólu kregoslupa, nie mógł się ruszać, chodzić i jeść. Pierwszego nocy, jak to wszystko się zaczęło, przyjechała karetka i przepisali ketonal w zastrzykach i coś w tabletkach. Czwartego dnia, kiedy nie było żadnej poprawy, przybył Pan doktor z wizytą domową i pacjentowi, który cierpi, i powtarzam, nie może chodzić wręcza skierowanie na badania i plastry znieczulające. Stwierdza również że takie schorzenie musi poprostu samo przejść. Kilkanaście godzin później tato przechodzi zapaść, traci funkcje życiowe i tylko przytomne zachowanie brata i przeprowadzona reanimacja ...

Witam,
Mój tato od 4 dni wył z bólu kregoslupa, nie mógł się ruszać, chodzić i jeść. Pierwszego nocy, jak to wszystko się zaczęło, przyjechała karetka i przepisali ketonal w zastrzykach i coś w tabletkach. Czwartego dnia, kiedy nie było żadnej poprawy, przybył Pan doktor z wizytą domową i pacjentowi, który cierpi, i powtarzam, nie może chodzić wręcza skierowanie na badania i plastry znieczulające. Stwierdza również że takie schorzenie musi poprostu samo przejść. Kilkanaście godzin później tato przechodzi zapaść, traci funkcje życiowe i tylko przytomne zachowanie brata i przeprowadzona reanimacja ratują mu życie.
Tyle w temacie.

Bardzo dobry lekarz.Wykonal mi Usg tarczycy i rozpoznał raka.Endokrynolog twierdził,że jestem zdrowa.Jestem po zabiegu w Gliwicach.

W kwietniu tego roku wyczulam zmiane w swojej piersi.Pilnie potrzebowałam pomocy.W przychodni na ulicy Tatrzanskiej panie z recepcji powiedziały mi ,ze dr Rzesa wykonuje Usg.Pan dr bez zadnego problemu wykonal mi USG piersi,pach,brzucha.Powiedzial mi,ze mam zmiane w piersi która wymaga biopsji,że w USG nie mam zadnych przerzutow,pocieszył mnie.wystawil mi tez zielona karte.Jestem już po zabiegu operacyjnym.

"Lekarz" doszukuje się chorób, których nie ma. Jako jedyny lekarz usłyszał szmery na sercu, gdzie żaden inny lekarz nigdy czegoś takiego nie usłyszał. Sam ordynator kardiologii w szpitalu wojskowym we Wrocławiu po dokładnym badaniu stwierdził, że jestem w 100% zdrowa i nic mi nie dolega; jestem osobą prowadzącą zdrowy tryb życia i aktywną fizycznie. Gdy powiedziałam o tym lekarzowi zaczął nie dowierzać, bo on wyraźnie słyszy jakiś szmer... Zadawał nic nieznaczące pytania. Bardzo niemily i nieuprzejmy, niezadowolony z pracy, która wykonuje, nie okazuje szacunku ludziom i myśli, że wszystko wie najlepiej. Szanowny panie "doktorze", tytuł to nie wszystko. Wypadałoby też posiadać wiedzę, która byłaby przydatna w pracy. Ponadto życzę więcej pokory i szacunku do ludzi. Nie pracuje pan za karę, a opinia idzie w świat, tak jak na następującym obrazku :)

Pan Jacek Rzesa z powodu moich boli brzucha wykonal mi nieodplatnie USG brzucha i rozpoznal chloniaka sledziony.Trzy miesiace chodzilam do innych lekarzy i nikt nie potrafil powiedziec co mi dolega.Jest lekarzem pelnym empatii wobec chorych osob.

Ma swój sposób bycia. Hmmm ogólnie jak potrzeba skierowanie czy jakieś badanie to większego problemu z nim nie ma. Nie jest też chamski ( widziałem już naprawdę wielu chamów jeśli chodzi o lekarzy). Doktor zwyczajnie nie lubi jak ktoś zadaje za dużo pytań albo jak ktoś zawraca mu głowę "pierdołami ". No mi śmiać się chce zawsze jak przychodze, bo on sprawia wrażenie poirytowanego, ale się już przyzwyczaiłem za tyle lat. Także ani nie polecam ani nie odradzam, jak ktoś nie ma większych problemów zdrowotnych a ma blisko, to jako lekarz POZ może tam być od biedy.

Przyzwoity lekarz pomógł zdiagnozować mój problem zdrowotny poswiecajac mi czas wykonując mi pilnie usg,mimo ze nie bylam zarejstrowana.Rozpoznał kamicę dróg żółciowych i skierowal do szpitala.

Super lekarz. Uprzejmy i kontaktowy, nie lubi jak mu się mówi co ma robić wiadomo!!! Bardzo mi pomógł, w każdej chwili służy pomocą!!!!

Pełen empatii, miły lekarz ,który postawił mi trafną diagnozę i odpowiednie skierowanie serdecznie polecam.