Internista Legnica

Piekarska 7
Legnica

To wspaniały lekarz, zna się na rzeczy, miła, uśmiechnięta i zawsze pomocna. Polecam Panią Doktor. :)

Katowicka 11
59-220 Legnica

Wspaniały lekarz i człowiek. Oddaje całą siebie pacjentowi. Dokładnie tłumaczy chorobę i zaleca leczenie. Niezwykle serdeczna i sympatyczna osoba z wielką sympatią dla każdego pacjenta. Niezmienna od lat. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Robert

Okrzei 4/6
59-220 Legnica

Cierpliwy i dokładny. Bardzo dobrze tłumaczy zdiagnozowane schorzenia i przebieg leczenia pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

Legnica

Choruję na cukrzycę typu II od 6 lat.Dotychczas leczyli mnie tzw lekarze rodzinni - efekt opłakany!
Doktor Siwicki zajął się mną, ustalił leki dodał insulinę i cukry mam wręcz piękne!
Podziękowania dla dr i gorące polecenie dla innych cukrzyków!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOXMED sp. z o.o.
ulica Kosmiczna 14
59-220 Legnica

Rzadko spotykam się z profesjonalizmem. Pani doktor ma wiedzę bardzo szeroką (w tym oczywiście hematologiczną, bo taka jest jej specjalizacja). Poświęca dużo czasu pacjentowi, jest przy tym osobą, która chce rozwikłać zagadki. Bardzo sumienna, słucha i doradza. Jest przy tym empatyczna. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Opinia dodana przez: Kasia

Tatarska 9/6
59-220 Legnica

Sympatyczny,uprzejmy ,bardzo wnikliwie analizuje choroby, poswieca czas dla pacjeta ile jest potrzeba
Stawia trafne diagnozy godny polecenia. Bardzo szkoda, ze niema wiecej takich lekarzy
byloby mniej negatywnych opini na sluzbe zdrowia

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Bardzo dobry i wrażliwy na ludzkie cierpienie lekarz. Jestem pacjentką Pana Doktora i zawsze mogę na niego liczyć. Podczas chemioterapi dostałam zapalenia oskrzeli. Po kontakcie z Panem doktorem natychmiast kazał mi zgłosić się u niego. Zalecił badania i prześwietlenie klatki piersiowej. Po tym już widać, że martwi się o swoich pacjentów i zawsze można na nim polegać.
Szczerze pozdrawiam i polecam Pana Doktora wszystkim pacjentom.
Pacjentka z Legnicy
Opinia dodana przez: Legniczanka

Galaktyczna 20/1
59-220 Legnica

Lekarz rzeczowy, sympatyczny, zleciłą dalszą diagnoztykę. Otrzymałam skierowanie na dalsze badanie, w celu weryfikacji diagnozy. Polecam korzystanie z pomocy Pani doktor Krępuły

Dworcowa 7 lok. 11
59-220 Legnica

Już 3 rok leczę się u tego doktora. Wcześniej inni lekarze nie potrafili mnie prawidłowo zdiagnozować. Doktor Jarosław zrobił to bezbłędnie i prawidłowo dobrał leki. Teraz moge funkcjonować i cieszyć się życiem.
Naprawdę szczerze polecam. Teresa z Jawora
Opinia dodana przez: Teresa

Dworcowa 7 (parter)
59-220 Legnica

lekarz godny zaufania, kompleksowo podchodzi do danego problemu, jest kompetentny, polecam innym.

Interniści w Legnicy