Internista Legnica

- 95 lekarzy

lekarz Katarzyna Krępuła

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 35

Gabinet
Galaktyczna 20/1
59-220 Legnica

Średnia ocen: 5,0/5
Miałam przyjemność być u Pani doktor Krępuły na konsultacji we Wrocławiu. Korzystałam już wcześniej z pomocy Pani Doktor. Diagnozuje rzetelnie i wiarygodnie. Szczegółowo wyjaśnia możliwe przyczyny dolegliwości. Pani Doktor jest bardzo uprzejma, konkretna i rzeczowa.

Opinia dodana przez: Anonim

Elżbieta Hoffman

Internista

liczba opinii: 23

MCZ
Złotoryska
59-220 Legnica

Średnia ocen: 3,0/5
Przez kilka lat byłem pacjentem p. doktor. Nigdy nie było problemu z uzyskaniem pomocy medycznej. Pani dr. zawsze wytłumaczyła istotę choroby ,sposób podjętego leczenia i rokowania na przyszłość.Po konsultacji u specjalisty - opinia o b.dobrym doborze leków i podjętej "diagnozie". Tylko pochwalić .
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Beata Mikłaszewicz

Internista, Kardiolog

liczba opinii: 22

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CARDIAMED"
Grunwaldzka 7
59-220 Legnica

Średnia ocen: 4,6/5
Bardzo polecam Panią Dr Mikłaszewicz. To bardzo kompetentna i konkretna osoba. W sposób dokładny wyjaśniła mi moje pytania i poświęciła mi wystarczająco dużo czasu. W gabinecie czułam się komfortowo, dr to bardzo miła i ciepła osoba, godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Barbara Denik

Internista

liczba opinii: 22

Gabinet
ulica Biegunowa 2
59-220 Legnica

Średnia ocen: 2,5/5
Pierwszy raz spotkałam się z lekarka,która mnie słuchała...a później mówiła. Ktora ze mną rozmawiała,a potem badała.. tak spokojna (mimo tego,że ja byłam niezbyt uprzejma , dolegliwości miałam tak męczące ,że chciałam jak najszybciej wyjść i wrócić do łóżka :) ) Fakt ,że czas spędzony u Pani Dr jest o wiele dłuższy ,niż u innych lekarzy,ale to tylko na korzyść Pacjenta.. nigdzie się nie spieszy.. omawia każda kwestie. Kobieta Anioł.. (a ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jadwiga Hołojda

Internista, Hematolog

liczba opinii: 18

Gabinet
Saperska 22
59-220 Legnica

Średnia ocen: 3,5/5
Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.Podziekowania dla Pani Doktor za troskliwe podejscie i prowadzenie pacjenta przez 6 lat.Jestem bardzo wdzieczna, moj serdeczny przyjaciel Adam jest juz pol roku po przeszczepie i jest wszystko ok.Zycze kazdemu choremu takiej Pani Doktor, ktora wklada swoje serce w uzdrowieniu pacjentow.Pozdrawiam serdecznie...... Halina Cusumano z Niemiec.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Jacek Rzęsa

Internista

liczba opinii: 15

Gabinet

Legnica

Średnia ocen: 3,8/5
Profesjonalny lekarz.Na pierwszej wizycie wykrył u mojego męża tętniaka aorty oraz stwierdził że podejrzewa raka prostaty.Wszystko się potwierdziło.Wszyscy poprzedni lekarze twierdzili że maz jest zdrowy.
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Jarosław Goldman

Internista, Kardiolog

liczba opinii: 14

Gabinet Jarosław Goldman
Saperska 6/12A
59-220 Legnica

Średnia ocen: 5,0/5
Doktorzy Nauk Medycznych, Profesorowie i Lekarze to Skarb Naszego Narodu. WIELCY LUDZIE. Doktor Jarosław Goldman do takich Ludzi należy. Poświęcił mi dużo czasu, wnikliwie zapoznając się z moimi chorobami współistniejącymi, żeby dobrać dla mnie odpowiednie leki, po których czuję się o niebo lepiej. Cenię Doktora za Przeogromną Wiedzę Medyczną, za Rzeczowość, Skrupulatność, Profesjonalizm i Intuicję. Chylę czoła przed Takimi Ludźmi jak Doktor. CHWAŁA IM ZA TO, że SĄ. Mam to ...
Opinia dodana przez: Bolesława

dr n. med. Krzysztof Stawik

Internista, Gastroenterolog

liczba opinii: 12

Stawik Krzysztof, lek. med. internista. Gabinet
Tadeusza Kościuszki 24
59-220 Legnica

Średnia ocen: 3,5/5
Ku przestrodze...:
Poszedłem do Pana doktora Stawika prywatnie,zrobił USG,porozmawiał dłuższą chwilę i wypisał leki,które mam przyjąć a po dwóch tygodniach mam się zgłosić ze skierowaniem od lekarza i wykonamy gastroskopię w Miedziowym Centrum Zdrowia w ramach NFZ,żeby nie narażać mnie na dodatkowe koszty.Przyjąłem zalecone leki U W A G A: kosztowały 267złotych!!!! Załatwiłem skierowanie na gastroskopię i zadzwoniłem do lekarza umówić się na wizytę,doktor powiedział przez telefon żebym przyszedł na ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Krzysztof Cybulski

Internista, Nefrolog

liczba opinii: 8

Gabinet
Szaniawskiego 5B
59-220 Legnica

Średnia ocen: 4,5/5
Bardzo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz. Zawsze potrafi wytłumaczyć dolegliwości i istotę choroby. Nie odmawia dodatkowych przyjęć nawet po zakończeniu pracy.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Hieronim Siwczyński

Internista, Lekarz medycyny pracy

liczba opinii: 8

Gabinet
NMP 14
59-220 Legnica

Średnia ocen: 2,5/5
Byłem na gastroskopii. To moja 5 gastroskopia w życiu, u różnych lekarzy ale z czymś takim się spotkałem pierwszy raz. Lekarz brutalny, pchał ta rurę aż mi ustnik wypadał, a zaznaczam, że nie mam jakichś specjalnych problemów z tym badaniem. Przy wejściu dostałem ochrzan "po co przyszedłem". Wizyta była prywatna, ale miałem skierowanie od chirurga ze szpitala w którym on pracuje. Po badaniu miałem poczekać na zewnątrz i pielęgniarka wyniosła ...
Opinia dodana przez: Anonim

Interniści w LegnicyStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat