lekarz Maria Krudysz-Gizińska

2,4
2,7
2,1

Nie polecam. Brak wysłuchania pacjenta. Nieprawidłowa interpretacja wyników badań. Dramat. Nie rozumiem jak ktoś taki może być lekarze. Pomyłka.

Pani doktor ma rzeczywiście trochę specyficzne podejście do pacjenta. Ma jednak ogromną wiedzę, jej kompetencje merytoryczne są bez zarzutu. Stwierdzając, iż pacjent w danej chwili faktycznie odczuwa jakieś dolegliwości, stara się pomóc - po prostu, po ludzku. Szanuję tę lekarkę i życzę Jej dużo sił w obejściu z pacjentami, którzy czasem sami nie wiedzą, czego chcą. Skoro nie odpowiada jako lekarz - można zawsze dokonać zmiany :). Tymczasem rzucacie Państwo kamieniami, a jednak lekarza nie zmieniacie. Dlaczego?

Dramat ludzie ostrzegam przed tym lekarzem ,robi laske ze kogos przyjmie bardzo obojetna na ludzka chorobe ,prosilam o skierowanie na badania z wielka laska dostalam .DRAMAT LEKARZ!!

Nie będę komentować zachowania Pani doktor w stosunku do pacjenta.Nie zależy jej na pacjencie i łaskę robi,gdy ma wypisać skierowanie lub zaświadczenie. stanowczo nie polecam.

Szkoda słów,bo musiałyby paść niecenzuralne.Lekarz który nie ma pojęcia o jakiejś chorobie a krytykuje innego specjaliste,biegłego w danej dziedzinie.PORAŻKA

nie no nie polecam - nie chcę używać epitetów na jej temat

nie no nie polecam - nie chcę używać epitetów na jej temat

przecudowna, po prostu. O pani doktor dowiedziałam się przypadkowo. Analizowała moje wyniki i chorobę bardzo długo. Udzieliła tyle rad, pokierowała mną w kierunku, którego bym nigdy nie obrała. Zależy jej na pacjencie i jego zdrowiu. Wcale nie namawia do ponownych wizyt