lekarz Jacek Rzęsa

"Lekarz" doszukuje się chorób, których nie ma. Jako jedyny lekarz usłyszał szmery na sercu, gdzie żaden inny lekarz nigdy czegoś takiego nie usłyszał. Sam ordynator kardiologii w szpitalu wojskowym we Wrocławiu po dokładnym badaniu stwierdził, że jestem w 100% zdrowa i nic mi nie dolega; jestem osobą prowadzącą zdrowy tryb życia i aktywną fizycznie. Gdy powiedziałam o tym lekarzowi zaczął nie dowierzać, bo on wyraźnie słyszy jakiś szmer... Zadawał nic nieznaczące pytania. Bardzo niemily i nieuprzejmy, niezadowolony z pracy, która wykonuje, nie okazuje szacunku ludziom i myśli, że wszystko wie najlepiej. Szanowny panie "doktorze", tytuł to nie wszystko. Wypadałoby też posiadać wiedzę, która byłaby przydatna w pracy. Ponadto życzę więcej pokory i szacunku do ludzi. Nie pracuje pan za karę, a opinia idzie w świat, tak jak na następującym obrazku :)

Super lekarz. Uprzejmy i kontaktowy, nie lubi jak mu się mówi co ma robić wiadomo!!! Bardzo mi pomógł, w każdej chwili służy pomocą!!!!

Ma swój sposób bycia. Hmmm ogólnie jak potrzeba skierowanie czy jakieś badanie to większego problemu z nim nie ma. Nie jest też chamski ( widziałem już naprawdę wielu chamów jeśli chodzi o lekarzy). Doktor zwyczajnie nie lubi jak ktoś zadaje za dużo pytań albo jak ktoś zawraca mu głowę "pierdołami ". No mi śmiać się chce zawsze jak przychodze, bo on sprawia wrażenie poirytowanego, ale się już przyzwyczaiłem za tyle lat. Także ani nie polecam ani nie odradzam, jak ktoś nie ma większych problemów zdrowotnych a ma blisko, to jako lekarz POZ może tam być od biedy.

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam kontakt Nie uprzejmy, nie podnosi nawet głowy znad klawiatury przy wizycie. Chamski, a jego standardowym pytaniem jest czego pani oczekuje... oczekuje że to lekarz będzie wiedział czego mogę oczekiwać. Nie polecam nikomu.

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam kontakt

Pan dr. bardzo mi pomógł, kiedy inni rozkładali ręce i leczyli mnie na tysiące wyssanych z palca chorób. Dr, Rzęsa skierował mnie do szpitala na kompleksowe badania a wszystko to w jeden dzień! polecam

polecam