Lekarze Ginekolog plastyczny

USG ginekologiczne, Ginekolog

RKK MED Centrum Medyczne
Emilii Plater 25/4
00-688 Warszawa

Pełen empatii niezwykłe sympatyczny , kompetentny Pan doktor. Poprzez szybkie decyzje, operację moje życie zostało uratowane. Będę mu zawsze wdzięczna .
Opinia dodana przez: Bożenna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog położnik
                                       dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
ul. Bulwarowa 31
Kraków

Pełen profesjonalizm, świetny lekarz, świetne podejscie do pacjenta, w pełni poświęcony czas, mila i życzliwa atmosfera w czasie wizyty, polecam z całego serca, jak zawsze jestem bardzo, bardzo zadowolona po wizycie. Dziękuję I. Michalska
Opinia dodana przez: Izabela
                                       dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

USG ginekologiczne, Medycyna estetyczna

Madalińskiego 57/10
02-544 Warszawa

WSPANIALA LEKARZ ,BUDZI ZAUFANIE ,TLUMACZY ZROZUMIALE O NA CZYM POLEGA LECZENIE ,A WOGOLE WSPANIALADOKTOR

Dominika Herlenius-Sawicka

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski
00-189 Warszawa

Serdecznie polecam lek. Dominikę Herlenius-Sawicką - bardzo dobra ginekolożka, cierpliwa, serdeczna, pomocna. Bardzo dobra wizyta.
Opinia dodana przez: Anonymous
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog
                                       lekarz Andrzej  Jaworowski

lekarz Andrzej Jaworowski

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
Bulwarowa 31
Kraków

Wspaniały Lekarz a przy tym CZŁOWIEK a teraz bardzo mało jest ludzkich lekarzy. Pan Doktor ma ogromne doświadczenie zawsze wie co robić swoją opieką otacza cały czas. Dzięki temu lekarzowi mam 2 wspaniałe córeczki jedna urodzona w 2011 gdyby nie Pan Doktor to Julci nie było by gdyż inny lekarz twierdził, że ciąża nie rozwija się i trzeba usunąć....Pan Doktor zadziałał inaczej i Julka ma prawie 5 lat no i ...
Opinia dodana przez: Ania Krzysztofowicz
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Radosław Siejkowski

lekarz Radosław Siejkowski

Rybnicka 21A/10
52-016 Wrocław

Bardzo dobra przychodnia. Świetni , jeśli nie najlepsi specjaliści w mieście. Korzystałam z usług doktora i muszę przyznać, że to specjalista z ogromną wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Skorzystam na pewno nieraz.
Opinia dodana przez: Maria Krawiec

lekarz Daniel Kurczyński

Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic
Łabędzia 67/18
43-100 Tychy

Wspaniały Człowiek i rewelacyjny Fachowiec. Badania przeprowadzane są w miłej atmosferze, gdyż Pan Doktor ma takie poczucie humoru, że zapominamy o stresie. Dla tego Lekarza niemożliwe nie istnieje, o czym się przekonałam, po operacji, którą u mnie przeprowadził. Najważniejsze jest dobro pacjentki. Badania przeprowadza bardzo delikatnie. Polecam z całego serca i dziękuję za wszystko, co Pan Doktor dla mnie zrobił.❤️ Katarzyna K.

lekarz Małgorzata Pisarek

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Polecam z całego serca !!! Pani Doktor jest bardzo ciepła miła osoba . Stara się aby pacjentka była zadowolona . Bardzo dokładna i godna zaufania !!!
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Dorota Wickiewicz

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

Konkretnie i fachowo, specjalista dla ktorego zaden problem nie stanowi problemu. Wychodząc z gabinetu poczułam się w 100% zaopiekowana. Właściwe wyposażenie gabinetu.
Opinia dodana przez: Barbara
                                       dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Moni
Bardzo kompetentny i do tego sympatyczny. Posiada ogromną wiedzę i potrafi w przystępny sposób przekazać ją pacjentowi. Widać że Pan doktor jest lekarzem z powołania, oby więcej takich lekarzy :) Podejście do każdej pacjentki indywidualne. Lekarz z wysoką kulturą osobistą. W pełni poświęcił mi czas spędzony w gabinecie, wszystko wytłumaczył, wyjaśnił obawy, odpowiedział na pytania ze stoickim spokojem- właśnie tego oczekiwałam. Poczułam, że wreszcie ktoś kompleksowo i dokładnie zajął się ...
Opinia dodana przez: Kokardka :)
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Ginekolog onkolog
                                       dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Jeleniogórska 7A/U10
60-311 Poznań

Pan doktor Michał Pawlak zrobił na mnie wrażenie bardzo kompetentnego w swojej dziedzinie lekarza. Był bardzo uprzejmy , a przy tym rzeczowy, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wzbudził moje zaufanie,
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Wojciech Boruciński

lekarz Wojciech Boruciński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda Wójcik

dr n. med. Dariusz Tarwacki

Górczewska 80/70
01-401 Warszawa

Szeroka wiedza i duża praktyka. Tam gdzie inni lekarze mówili nigdy się z tym nie spotkałem dr. Tarwacki od razu wiedział w czym rzecz. Polecam do trudnych przypadków.
Opinia dodana przez: Maria

prof. dr hab. n. med. Jerzy Leibschang

Madalińskiego 57/10
02-544 Warszawa

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Rzadko spotyka się tak miłych ludzi a jeszcze rzadziej tak miłych lekarzy. Pan profesor prowadził moją pierwszą ciążę, zawsze informował o celu zlecanych badań, wyczerpująco udzielał odpowiedzi na każde pytanie. Szkoda tylko, że w przychodni na Madalińskiego przyjmuje tylko raz w tygodniu:(((
{'id': 21850, 'name': u'Sochaczew'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Włodzimierz Cieśla

dr n. med. Włodzimierz Cieśla

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Klinika Alfa
Polna 9
96-500 Sochaczew

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą endokrynologiem , przy czym jest człowiekiem. Mało jest takich lekarzy. Zdziwiona byłam jak Pan doktor przeprowadzał ze mną pierwszy wywiad. Wypytał o najdrobniejsze szczegóły. Po mojej minie widział, że jestem zdziwiona tymi pytaniami, więc mi wszystko wytłumaczył. Przejrzał wszystkie wyniki od innych lekarzy. Zrobił USG i zlecił bardzo dużo babań. Jest to lekarz ,który patrzy i leczy cię jako całość , a nie tyko ...

lekarz Dorota Skrobacka

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Šwietny lekarz,z powołania.pani doktor jest bardzo miła,sprawia że ma się do niej zaufanie i komfortowo się czuje na wizycie.bez skrępowania,polecam 🙂🙂
Opinia dodana przez: Jola

lek. med. Joanna Korabel

Ginekolog, Ginekolog położnik

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " GEMINI " SP. Z O.O.
UL. OLSZAŃSKA 5 POK. 204C -216C
31-513 Kraków

U Pani doktor leczyłam się w SCM clinic i jestem bardzo zadowolona. Po szczegółowych badaniach postawiła diagnozę, endometrioza. Niby nic, wiele kobiet na to cierpi, ale ja chciałam zajść w ciążę i prawdopodobnie to było źródło moich niepowodzeń. Terapia trwała parę dobrych miesięcy, małymi kroczkami , dzięki fantastycznej opiece Pani doktor wreszcie się udało, jestem w ciąży i wszystko jest ok. Gorąco polecam tego znakomitego lekarza.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Andrzej Tyszka

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Spotkałam dr Andrzeja Tyszkę na Izbie Przyjęć w Szpitalu św. Zofii, w trudnych dla mnie okolicznościach. Mimo presji czasu i napięcia, jakie towarzyszy nagłym przypadkom, doktor nie spieszył się, wykazał dużo spokoju i cierpliwości, a przede wszystkim postawił rzeczową diagnozę. Bez owijania w bawełnę, ale też bez niepotrzebnej histerii. Wyszłam z poczuciem, że wiem co i dlaczego mam robić. Ponieważ ze wszystkich (wielu) lekarzy, z którymi miałam w tym okresie ...

lekarz Agnieszka Potentas

Przychodnia Malinowa
Jana Kilińskiego 21
90-205 Łódź

Do doktor Agnieszki Potentas trafiłam z powodu ciąży chciałam ją prowadzić w Salve u Pani doktor, oczywiście po wcześniejszej analizie opinii (każda kobieta w ciąży chce czuć zaufanie do lekarza prowadzącego). Z opinii wynikało jedno - świetny wybór. Umówiłam się na wizytę i choć straciłam ciążę, to z całego serca polecam doktor Potentas, empatyczna i pełna profesjonalizmu. Oby było więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Agata