Lekarze Ginekolog plastyczny

dr n. med. Łukasz Sroka

Centrum Medyczne Salomed
ulica Wolności 4 A
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz! Moja ciąża jest cudem i doszło do niej za sprawą nowatorskiego leczenia wdrożonego przez doktora Srokę (a doktor był szóstym lekarzem, do którego się zgłosiliśmy i prawdę mówiąc już traciliśmy nadzieję). Jesteśmy przeszczęśliwi!
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       dr hab. n. med. Ewa Romejko-Wolniewicz

dr hab. n. med. Ewa Romejko-Wolniewicz

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Pomógł Nam po wielu przejściach.Pomógła Nam po 3 poronieniach. Zlalazła przyczynę w ciągu jednej wizyty. Chodziliśmy do kilku lekarzy, natomiast tylko ona Nam pomogła. Pomogła także Naszej znajomej, która starała się o dziecko 10 lat. Zna się na rzeczy. Polecam.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} USG piersi
                                       lekarz Katarzyna Jaroszewska

lekarz Katarzyna Jaroszewska

USG piersi, Ginekolog położnik

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Konkretny, rzeczowy lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Dyscyplinujący pacjenta w pozytywnym znaczeniu. Więcej takich lekarzy to będziemy my KOBIETY zdrowsze, szczęśliwsze i spełnione. Godna zaufania!!!

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Anna Roszkowska

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED"
Głowackiego 35
20-060 Lublin

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, z sercem, bardzo empatycznym i skupiającym się w 100%na pacjentce. Dziękuję Pani Doktor za wszystko
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Patrycja Jarmużek

Premium Medical
Kobielska 23
04-359 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca, prowadziła moją drugą ciążę. Czułam się zaopiekowana i mialam do niej pelne zaufanie, bo nieraz udowodniła, że ma najnowszą wiedzę i nie daje nieaktualnych zaleceń. Przyjazna, pro kp, z kwalifikacjami do robienia usg poszczególnych trymestrów.

dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś

Centrum Zdrowia Rodziny
Mostowa 12
62-023 Kamionki

Wspaniałe i profesjonalne podejście do pacjentki. Delikatne badanie. Pani doktor bardzo uprzejma i kompetentna.

lekarz Małgorzata Jarnot

Sokolska 48 lok. 19
40-125 Katowice

Super lekarz, gorąco polecam. Dokładnie tłumaczy, ma czas dla pacjenta. Jest przemiłą osobą. Doradzi, ale przede wszystkim wysłucha co pacjent ma do powiedzenia
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Joanna Kowalska-Jasiecka

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Bardzo miła profesjonalna ginekoloszka polecam wszystkim kobietą w ciąży i nie tylko. Dziękuje za to że przypadkowo Pani doktor stanęła na mojej drodze
Opinia dodana przez: Agnieszka
                                       dr n. med. Agnieszka Szukała

dr n. med. Agnieszka Szukała

Ginekolog położnik, Ginekolog

Chcę podziękować serdecznie pani dr.Agnieszce Szukła.Jestem bardzo wdzięczna pani dr.Agnieszce Szukała za miłe podejście do mojej osoby i bardzo trafną diagnozę . Byłam na trzech wizytach u pani doktor , jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką fachowością lekarza jaką jest pani Szukała .Na moje pytania zadawane w trakcie badań był od razu odzew bardzo wyczerpujący i jak dla mnie zrozumiały .Ogromna wiedza i kompetencja mówią same za siebie .Z ...

lekarz Robert Markowski

1-szej Brygady 7
66-530 Drezdenko

Z całego serca polecam Pana Doktora.Bardzo miły, delikatny i wyrozumiały. Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Wszystko super i bez stresu. Bardzo dziękuję 🙂
Opinia dodana przez: Marta H
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg plastyczny
                                       dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
00-019 Warszawa

O zmniejszeniu piersi myślałam już od wielu lat, ale decyzję podjęłam teraz. Jednocześnie pojawiły się wskazania zdrowotne, moje 70J dawało mi nieźle w kość.Objawy, które się nasiliły spowodowały, że uznałam iż jest to odpowiedni czas. Do Pana Doktora Janusza Greese trafiłam po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy i po pierwszym z NIm spotkaniu wiedziałam, że to jest Lekarz, którego szukałam. Ponieważ do zabiegu przygotowałam się i podjęłam decyzję mając ...
{'id': 4986, 'name': u'Tczew'} Ginekolog
                                       lek. med. Wojciech Chylicki

lek. med. Wojciech Chylicki

NovaClinica
Bartosza Głowackiego 57
83-110 Tczew

Z całego serducha polecam Pana doktora Chylickiego. Miły, cierpliwy, stwarza przyjazna atmosferę w gabinecie. Wytłumaczył mi wszystko cierpliwie. Nie umniejszał mojego bólu po stracie okruszka, gdy w następnej ciąży spanikowałam, bo objawy były niepokojące i pojechałam na konsultację. Wytłumaczył mi wszystko na spokojnie. Nie straszy pacjentki niepotwierdzonymi informacjami. Długo szukałam dobrego lekarza i jestem bardzo zadowolona z wyboru.
Opinia dodana przez: Pacjentka
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg plastyczny
                                       lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11
00-070 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu powiększania piersi u Pana Doktora. Doktor podjął się naprawy po poprzednim nieudanym zabiegu. To była skąplikowana operacja i bałam się co do efektów, po poprzednim zabiegu, który był nieudany i przez rok przeżywałam koszmar. Piersi wyglądały fatalnie. W sumie przeszlam 3 operacje w poprzedniej klinice w Białymstoku, a Doktor sprawił ze dziś czuję się wspaniale, a moje piersi są piękne. Doktor Artur Broma wzbudził ...
Opinia dodana przez: Pacjentka z Białegostoku

lek. med. Piotr Świrski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Świetny lekarz ginekolog! Mam 20 lat, poszłam do niego pierwszy raz w grudniu zeszłego roku, brak słów jeśli chodzi o podejście po prostu świetne. Od razu zaczął ze mną luźno rozmawiać, żebym się nie denerwowała, wszystko wytłumaczył. Wszystkie badana które wykonywał robił tak delikatnie, ze nawet nie wiedziałam kiedy jest po. Teraz jestem w ciąży i również ją prowadzę u Doktora Świrskiego. Zleca wszystkie badania, jest bardzo pomocny, można do ...
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Ginekolog
                                       prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

Żeromskiego 61 (Beatus)
90-625 Łódź

Cudowny lekarz. Cierpliwy, dokładny, z ogromną wiedzą. Zajmował się moją drugą ciążą (zagrożoną) i dzięki panu doktorowi wszystko dobrze się skonczyło. Jesteśmy mu ogromnie wdzięczni za poświęcony czas i doskonała opiekę. Polecam go bardzo!

dr Hubert Huras

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Wspaniały lekarz !!!! Sympatyczny, rzetelny, pomocny, słuchający,a co najważniejsze to z ogromną wiedzą. Serdecznie polecam.

lek. med. Magdalena Malaca-Zielińska

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

W dniu dzisiejszym byłam pacjentką Pani Doktor-podczas badania USG. Żałuję ogromnie, że nie było mi dane spotkać Pani Doktor wcześniej-zapewne uniknęłabym rozczarowań i rutynowego traktowania-z jakim spotykałam się podczas obecnej (czwartej już) ciąży. Otwiera drzwi do gabinetu z serdecznym uśmiechem, profesjonalnie odpowiada na każde pytanie, pomaga i doradza w taki sposób, że pacjentka czuje się wysłuchana w stu procentach. Ma poczucie humoru i tworzy sympatyczną atmosferę wizyty:)Bardzo polecam!Życzę nam wszystkim ...
Opinia dodana przez: Magdalena Nesterak

lekarz Bartłomiej Wolski

Gabinet Lekarski
85-095 Bydgoszcz

Zachęcona opiniami udałam się na wizytę do doktora Wolskiego i nie żałuję! Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Uprzejmy, kompetentny, miły, z poczuciem humoru. Jeśli coś nie daje mu spokoju, sprawdza do skutku. Prowadził moja pierwsza(jedyną) ciążę i chyba nie zdecydowalabym się na zmianę lekarza przy kolejnej ciąży. SERDECZNIE POLECAM !!!
Opinia dodana przez: D.

dr hab. n. med. Grzegorz Panek

Ginekolog onkolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Cudowny lekarz. Uratował mi życie i zdrowie, wtedy gdy inni znani lekarze nie dawali już szans. Po operacji prawie nie mam śladu. Udało mi sie po niej urodzić zdrowe dziecko. Mówi zwięźle, ale zrozumiale. Odpowiada cierpliwie na każde pytanie. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Rzeczywiście telefonicznie nie jest łatwo dostępny, ponieważ całe dnie operuje, konsultuje itp - trzeba to wziąć pod uwagę.Czasem wygląda na zmęczonego podczas wizyty, ale trudno się temu ...