lekarz Robert Markowski

Z całego serca polecam Pana Doktora.Bardzo miły, delikatny i wyrozumiały. Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Wszystko super i bez stresu. Bardzo dziękuję 🙂

Z całego serca polecam Pana Doktora.Bardzo miły, delikatny i wyrozumiały.
Pełen profesjonalizm.
Trafna diagnoza i skuteczne leczenie.
Wszystko super i bez stresu.
Bardzo dziękuję 🙂

Jestem osobą słabosłyszącą. Myślałam że ciężko mi komunikuje się w czasie ciąży u dr.Roberta Markowskiego. I tak on wszystko dał radę i tłumaczył mnie za wszystko.. Naprawdę czuję że jestem szczęśliwa, że mam dwoje dzieci, całe i zdrowe oraz dobrze słyszą. Dziękuję Ci za zaufanie. Jeszcze raz BARDZO POLECAM....

Witam, bardzo polecam dr Markowskiego. Korzystałam z usług wielu lekarzy i jedynie do niego mam pełne zaufanie. Pomógł mi w bardzo nietypowym problemie. Rzetelny ma bardzo dużą wiedzę. Spokojnie i rzeczowo wytłumaczył. Jestem mu wdzięczna. Jeszcze raz POLECAM

Miałam problemy w ciąży i tylko dzięki dr Markowskiemu jego dociekliwości i fachowości i szybkiej reakcji mam zdrową śliczna córkę.Będę mu wdzięczna do końca życia.Wcześniej chodziłam do kilku innych ginekologów i nikt nie zauważył że jest coś nie tak.Polecam dr Markowskiego w 100%

Bardzo nie miło przyjal mnie na usg (na nfz) ,nie pozwolil patrzec na monitor abym mogla ogladac swoje dzieciatko !Przez cale badanie (pomiar przesiewu karku) ani slowem ....i na koniec zrobil rozmazane zdjecie dziecka i mowi prosze to pani dziecko !Musialam pytac SAMA jak badania ,czy z dzieckiem ok ? Na to pytanie odp.podejrzenie zespolu downa i radze jechac na prenetalne ! Jak taka wazna wiadomosc dla mnie musze sama prosic aby cokolwiek powiedzial ! Po prenetalnych okazalo sie ze ZLE OBLICZYL PRZEZIERNOSC KARKOWA dziecka!!!! Narazil mnie na stres i strach co dalej bedzie a nagle okazuje sie iz dziecko CALKOWICIE ZDROWE.
NIGDY NIE WROCE DO TEGO ALA LEKARZA I NIE NAZWALABYM GO TAK ZE WZGLEDU IZ NIE POTRAFI ROBIC BADANIA USG .
NIE POLECAM

Moja ocena to CELUJĄCY. Wcześniej odwiedziłam wielu doktorów ale tylko doktor Markowski pomógł mi w moim problemie.Bardzo kompetentny.Tłumaczy bardzo przystępnie.Przemyślne leczenie.Jest godnym polecenia lekarzem.Mam pełne zaufanie.Szczerze polecam.

Moja ocena to CELUJĄCY.

ŚWIETNY FACHOWIEC. Dzięki doktorowi moja córeczka jest zdrowa widział w USG to czego inni nie zauważali.Byłam u wielu innych doktorów nikt nie zaopiekował się nami lepiej. Mam pełne zaufanie do doktora Markowskiego.Jestem drugi raz w ciąży i nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził nas.Jest godnym polecenia.

Trafiłam do dr Markowskiego po opiniach przeczytanych w internecie w ciąży w 2015r. Byłam zachwycona Jego profesjonalnym podejściem do pacjentki, teraz również staram się o maluszka i wiem, że nikt w rejonie Gorzowa nie poprowadzi mojej ciąży tak dobrze mimo to,że wiele naczytałam się niezbyt pochlebnych opinii od czasu porzedniego porodu. Myślę, że jest to kwestia " księżniczek które myślą,że zapłacą to wymagają" a buzi nie odezwą na wizycie z jakimkolwiek zapytaniem a wtedy wiadomo "nie będziemy siedzieli i patrzyli sobie prosto w oczy " aby minął czas adekwatny do kwoty pobranej za wizytę 😜Jak dla mnie 👍 lepszego ginekologa nie ma. Polecam.

Lekarz bardzo dobry. Prowadził moją ciąże, która ze względu na powikłania należała do zagrożonych. Skończyło się szczęśliwie. Po ciąży doktor założył mi wkładkę antykoncepcyjną , szybko i prawie bezboleśnie. Nie zamienię go na innego, nigdy mnie nie zawiódł !!!!

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i kompetentny. Bardzo mi pomógł , bóle przeszły. Postawił prawidłową diagnozę i dał odpowiednie leki . Zawsze jest dostępny pod telefonem i często telefonicznie potrafi mi pomóc. Najbardziej to było odczuwalne kiedy byłam w ciąży. Lekarz godny polecenia

Lekarz godny polecenia