lekarz Robert Markowski

Super człowiek i super fachowiec. Nie często spotyka się takich ludzi. Mi pomógł bardzo jak założyłam wkładkę u innego lekarza pojawił się kłopot ( ciągłe krwawienie). Tak trafiłam na dr. Markowskiego pomógł mi i teraz go już nie zmienię. Jest bardzo, bardzo dobry

Polecam w 100% .Przekonałam się do doktora w szpitalu po badaniu,był miły i uprzejmy nie mówiąc o pozostałych.

Świetny bardzo oddany swojej pracy nawet jak mial noge chorą to przejmował. Prowadził moja żonę Przez 2 porody. Porada przez telefon nie ma problemu z poczatku byłem zazdrosny bo Żona się stroiła do niego jak szła.ale gdy go poznałem okazał się bardzo sympatyczny i wyrozumiały zawsze wychodzilismy dobrej myśli z gabinetu nawet gdy diagnoza nie była optymistyczna. Polecamy pana Roberta i życzymy dużo zdrowia

Doskonały lekarz i wspanialy człowiek. Trafnie stawia diagnozy a co najważniejsze nie robi z siebie wielkiego doktora . Jest skromny i przyjaźnie nastawiony. Łatwo go polubić. Naprawdę polecam

Dobry lekarz potrafi pomóc, wytłumaczy doskonale chorobę i metodę jej leczenia. Polecam Gorąco!!! ;D

Pan Doktor Robert Markowski jest świetnym lekarzem z dużym doświadczeniem i z kompetentnym podejściem do pacjentki. Potrafi bardzo dobrze zdiagnozować i pomóc pacjentce.Pan Dr. Robert wzbudza zaufanie i jest bardzo uprzejmy. W sposób zrozumiały tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Bardzo serdecznie POLECAM!!!!!

Witam !!! Muszę wybrać się do ginekologa-endokrynologa, niestety w Gorzowie brak takiego specjalisty. Zastanawia mnie czy dr Markowski mógłby mi pomóc -nieprawidłowe wyniki hormonów - ? Widzę, ze jest bardzo polecanym lekarzem.

Widzę, ze jest bardzo polecanym lekarzem.

witam dr.Markowski prowadził moją ciąże jako jedyny zauważył nieprawidłowości w serduszku maluszka i zlecił badania . Jest kompetetny rzeczowy uprzejmy... do takiego lekarza idzie sie z przyjemnoscią polecam mam dzięki NIEMU zdrowego synka :)

PROWADZĄC CIĄŻĘ NIE MOGŁAM NA NIEGO NARZEKAĆ,W SZPITALU BARDZO KOMPETENTNIE SIĘ MNĄ ZAJMOWAŁ WYJAŚNIA SZCZEGÓŁOWO PYTANIA

PROWADZĄC CIĄŻĘ NIE MOGŁAM NA NIEGO NARZEKAĆ,W SZPITALU BARDZO
KOMPETENTNIE SIĘ MNĄ ZAJMOWAŁ WYJAŚNIA SZCZEGÓŁOWO PYTANIA

Wspaniały lekarz. Dużo czasu poświęca pacjentce, szczegółowo odpowiada na każde pytanie. REWELACJA!!