lekarz Robert Markowski

Bardzo dobry specjalista, dokładnie tłumaczy wszystkie moje watpliwości, ma bardzo dobre podejscie do kobiety i dlatego czuję sie mniej skrepowana przy badaniu. W każdej chwili odbiera telefon i co najważniejsze pamięta o swoich pacjętkach. Leżąc w szpitalu zawsze był obecny przy mnie. Polecam pana R.Markowskiego w 100%.

Polecam paniom , miły, życzliwy i delikatny przy badaniu. Tłumaczy cierpliwie i obrazowo istotę problemu

super lakarz którego mogę naprawdę polecić

super lakarz którego mogę naprawdę polecić

bardzo dobry lekarz . zdecydowanie polecam

bardzo dobry lekarz . zdecydowanie polecam

najlepszy lekarz jakiego znam. delikatny, uprzejmy. Tłumaczy barzo obrazowo przyczyny dolegliwości. Pamięta wsoje pacjentki

Dr Markowski wykonywał mi USG , miałam skierowanie z poradni K. Bardzo sprawnie wykonał mi badanie, znalazł problem w macicy . Zaproponował sposoby leczenia. Jak wróciłam do poradni K po skierowanie - wiedziałam co mnie czeka. Jestem już po zabiegu , który wykonał dr Markowski. Kłopoty się skończyły. Bardzo kompetentny i biegły w tym co robi lekarzy. Polecam wszystkim Paniom.

Super lekarz. Doskonale tłumaczył przyczynę moich dolegliwości.Pokazał też to w USG

BYŁAM U LEKARZA OGÓLNEGO PONIEWAŻ PRZYPUSZCZAŁAM ŻE BOLAŁA MNIE NERKA. LEKARZ OGÓLNY ZROBIŁ USG I STWIERDZIŁ ŻE MAM TORBIEL NA JAJNIKU. WYSTRASZYŁAM SIĘ I ZDECYDOWAŁAM SIĘ PÓJŚĆ DO SPECJALISTY. uDAŁAM SIĘ DO PANA MARKOWSKIEGO I PO DOPOCHWOWYM BADANIU USG OKAZAŁO SIĘ ŻE NIEMAM ŻADNEJ CYSTY ANI TORBIELA. ULŻYŁO MI UFF. UPRZEJMY I KOMPETENTNY POLECAM!!!

lekarz markowski to wspanialy czlowiek swietny lekarz specjalista od usg . delikatnie i dokladnie bada jest wsparciem na fotelu porodowym za wszystko wielkie dzieki

Zmieniłam poprzedniego ginekologa na dr. Markowskiego nawet nie wiedziałam, że można tak przystępnie i rzeczowo wyjaśnić mi istotę mojego problemu. Będę go polecała wszystkim kobietom