lekarz Robert Markowski

Bardzo kompetentny lekarz. Cierpliwy i życzliwy.

Bardzo kompetentny lekarz. Cierpliwy i życzliwy.

Bardzo dobry i doświadczony lekarz.Lekarz z powołania,ma do pacjętek dobre podejście,kompetentny.Bada bardzo delikatnie.Prowadził moją ciąże.Przeprowadził cesarskie cięcie bardzo fachowo i w miłej atmosferze w szpitalu w Drezdenku.Polecam wszystkim panią Dr Markowskiego w 100%

Super lekarz prowadził moją ciąże i był przy porodzie. jest cierpliwy , wyrozumiały, wszystko wyjaśnia cierpliwie. Interesuje się mamą i dzidziusiem - POLECAM!!!!!

Super lekarz prowadził moją ciąże i był przy porodzie.

bardzo dobry ginekolog, super człowiek. Takich lekarzy powinno być więcej

bardzo dobry ginekolog, super człowiek. Takich lekarzy powinno być więcej

Bylam zaskoczona ze takiego lekarza mozna znalezc. Bylam u doktora z polecenenia kolozanki , ktora bardzo go chwala. Moge tylko potwierdzic same dobre rzeczy. Poza niewatpliwa kompetencja , rzyczliwosc i humor

super lekarz, kompetentny i rzeczowy. miły i uśmiechnięty. Potrafi rozładować "napiętą" atmosferę towarzyszącą takiej wizycie. Szczerze polecam !!!

Owiedziłam dwóch lekarzy z tym samym kłopotem, dopiero dr Markowski przypisał odpowiednie leki i wyjasnił na czy polega problem. Od roku problemu juz nie mam. Trafna diagnoza i leczenie, więcej nie trzeba, a przy tym przyjazna i miła atmosfera.

polecam dr Markowskiego za jego wiedzę, praktykę i spostrzegawczość.Ma też cierpliwość i potrafi słuchać.

DOKTOR MARKOWSKI JEST SUPER!ŚWIETNE PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE,W SZPITALU FACHOWA POMOC,PRZY PORODZIE DUŻE WSPARCIE(CHOĆ PORÓD PRZEZ CIĘCIE CESARSKIE),PO PORODZIE NADAL JESTEM KONTROLNIE PACJENTKĄ DOKTORA MARKOWSKIEGO.POLECAM.

Poleca doktora Markowskiego wszystkim. Jest super

Poleca doktora Markowskiego wszystkim. Jest super