lek. med. Wojciech Chylickilek. med. Wojciech Chylicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

lek. med. Wojciech Chylicki

"W mojej codziennej pracy nie szczędzę wysiłków aby stworzyć świat przyjazny kobiecie.

Jestem świadomy tego z jakim stresem ...

Jestem świadomy tego z jakim stresem wiąże się zwykle wizyta u ginekologa. Wiem również, że wstyd i lęk przed badaniem powodują często rezygnację z regularnej zalecanej profilaktyki (w tym badań ginekologicznych), a nawet zwykłych porad.

Jako lekarz ginekolog znający wrażliwość kobiet i specyfikę zawodu, staram się, by pobyt w moim gabinecie był jak najmniej stresujący,
a badanie w miarę możliwości delikatne i bezbolesne"

Podejście wspaniałe do każdej pacjentki,swoją osobowością stwarza miłą atmosferę,dziękuję za profesjonalnie wykonany zabieg

Z całego serducha polecam Pana doktora Chylickiego. Miły, cierpliwy, stwarza przyjazna atmosferę w gabinecie. Wytłumaczył mi wszystko cierpliwie. Nie umniejszał mojego bólu po stracie okruszka, gdy w następnej ciąży spanikowałam, bo objawy były niepokojące i pojechałam na konsultację. Wytłumaczył mi wszystko na spokojnie. Nie straszy pacjentki niepotwierdzonymi informacjami. Długo szukałam dobrego lekarza i jestem bardzo zadowolona z wyboru.

Pan Wojciech jest świetnym lekarzem. Możesz zadzwonić napisać SMS zawsze odpowie nie naciągając przy tym na płatna wizytę. Ma bardzo duża wiedzę, cieszę się że wybrałam właśnie tego lekarza. Zdecydowanie Polecam!

Polecam dr Chylickiego ! Miły kompetentny zawsze odpowie na wszystkie pytania. Odpisze nawet na smsa o 21 :00 . Doktor prowadzi moją ciąże i jestem mega zadowolona

Najlepszy ginekolog. Uprzejmy, dokładny, prywatnie lekarze nie są tak dobrzy, jak ten, a przyjmował mnie na NFZ. 2 ciąże prowadził, polecam!

Polecam najlepszy ginekolog 👌 Zawsze dopilnuje aby pacjentka miała zrobione wszystkie badania niezbędne w ciąży, uprzejmy wszystko wytłumaczy.

Najlepszy, dokładność, precyzja, wszystko wytłumaczone i wielka uprzejmość dr Chylickiego, (dodam że bardzo boje się lekarzy i bardzo zależało mi na miłym spokojnym doktorze) takiego lekarza szukałam- w pełni poświęconym czasem dla pacjentki, wszystkim kobietkom będę go polecać :)

Bardzo dobry lekarz. Zawsze poświęca odpowiednia ilość czasu pacjentce i zawsze jest dostępny pod telefonem.

Zdecydowałam się pójść do dr Chylickiego i jestem zadowolona. Bardzo fajny lekarz.Młody ale wydaje się być kompetentny. Poświęcił mi sporo czasu wyjaśniając jakie badania powinnam wykonać i dlaczego. Nawet dostałam wykaz badań z terminami kiedy powinnam je wykonać. Wyjaśnił na jakie objawy niepokojące muszę zwrócić uwagę a jakimi dolegliwościami nie mam się przejmować. Odpowiadał cierpliwie na pytania,którymi go zarzuciłam ☺ Zrobił cytologię i USG. Na sprzęcie się nie znam ale dostałam bardzo wyraźne zdjęcia mojej "fasolki" bo do tego warzywa podobne jest moje dziecko☺ Gabinet bez fajerwerków ale czysty,schludny i przyjemny. Zdziwiłam się ilością pacjentek czekających w poczekalni. Chyba dr cieszy się dużą popularnością. Czekając pogadałam z kilkoma paniami w ciąży, które przekonały mnie,ze ten lekarz to dobry wybór.

Poszlam do doktora za namową koleżanki, której doktor Chylicki robił cięcie cesarskie w Tczewskim szpitalu. Koleżanka była bardzo zadowolona z całej opieki w szpitalu. Mam torbiel jajnika I mój ginekolog kazał poddać się operacji. Poszłam do doktora Chylickiego bo podobno bardzo dobrze operuje i mam nadzieje ze będzie przy mojej operacji. Wizyta była bardzo dokładna. Doktor poświęcił dużo czasu na wyjaśnienie mi jaja operacja będzie najlepsza i dlaczego trzeba operować. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.