Ginekolog Tczew

Chirurg ogólny, Ginekolog

Przychodnia Tczew
Kościuszki 11
83-110 Tczew

super lekarz najlepszy -taki lekarz jest godny polecenia i zaufania.Konkretny, miły zawsze ma czas by kogoś przyjąć po godzinach nawet na NFZ.

1 Maja 18
83-100 Tczew

Godny polecenia, nie weobrażam sobie iż może kiedyś zabraknąć.Jestem pacjętką pana doktora i nie mogę złego słowa powiedzieć .Odpowiada na każde pytanie śmiało można zadać i uzyskać odpowiedż.Wszystko bez ukrywania wytłumaczy a i porozmawiać można jak z normalnym człowiekiem.Bardzo sympatyczny i dowcipny wizyty u pana doktora to przyjemność.Polecam

Opinia dodana przez: Wiola

Armii Krajowej 74 (NZOZ Medica)
83-110 Tczew

Goraco polecam. Pani doktor jest cierpliwa, delikatna i profesjonalna. W cenie wizyty USG i cytologia. Przemila Pani!

Armii Krajowej 74 (NZOZ Medica)
83-110 Tczew

Jest to lekarz godny polecenia. Prowadziła moje dwie ciążę gdzie przy jednej miałam założone szwy i było bez komplikacji. Obecnie jestem po plastyce pochwy i pani pielęgniarka przy zdejmowaniu szwów powiedziała, że długo nie widziała tak dobrze założonych szwów. Kiedy miałam wątpliwości po całym zabiegu -rozwijała je,nawet kazała przyjechać, aby sprawdzić. Naprawdę polecam!

Opinia dodana przez: Bożena
Ginekolog Tczew lek. med. Wojciech Chylicki

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew

Pan Wojciech jest świetnym lekarzem. Możesz zadzwonić napisać SMS zawsze odpowie nie naciągając przy tym na płatna wizytę. Ma bardzo duża wiedzę, cieszę się że wybrałam właśnie tego lekarza. Zdecydowanie Polecam!

Opinia dodana przez: Katarzyna

CENTRUM MEDYCZNE POLIMED Sp. z o. o.
Niepodległości 3
83-110 Tczew

Bardzo dobry ginekolog!!! Prowadził moja ciążę. Kompetentny,posiada dużą wiedzę. Odpowie na każde pytanie,spokojny,cierpliwy. Doradzi, w razie wątpliwości czy nie pokoju uspokoi. Fachowy lekarz. Polecam!

Opinia dodana przez: Kasia

Tczew

Pan doktor prowadzi teraz moja 3 ciążę. Chodzę do ginekologa z uśmiechem gdyż on również uśmiechem mnie wita
Jest uprzejmy udziela odpowiedzi na każde pytanie poświęca tyle czasu ile potrzeba. Nigdy nie zmienię ginekologa. Jest rewelacyjny!

Opinia dodana przez: Marlena

Obrońców Westerplatte 19 lok. 1
83-110 Tczew

Doktor Wasilewski dzięki swoim szybkim i mądrym decyzjom uratował życie mojego dziecka. Zawsze dokładnie uzasadniał swoje diagnozy, miły, taktowny. Nie wyobrażam sobie teraz iść do innego ginekologa.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Polna 11
83-110 Tczew

Moim zdaniem świetny lekarz! Nigdy mnie nie zawiódł, mam do niego pełne zaufanie. W ciąży miałam przeprowadzane wszystkie możliwe badania. W dodatku kontrole są co pół roku. Bardzo uprzejmy, sympatyczny, naprawdę świetny lekarz! Polecam!

ul. Jagiellońska 50
83-110 Tczew

To jedyny lekarz-ginekolog, którego nie mam obaw zapytać o cokolwiek, zawsze odpowiada na moje pytania rzeczowo i przystępnie. Nigdy nie chodziłam do niego prywatnie, wyłącznie na NFZ i dziwię się paniom, które tak źle go oceniają. Może mają zbyt wygórowane zdanie na własny temat. Nigdy nie usłyszałam od niego tak jak to było w wypadku p. Męczykowskiego, że kto to widział w wielką środę do lekarza przychodzić. Pan Zwaliński zawsze wysłucha, doradzi i zbada. Nigdy nie był niegrzeczny. Mogę go polecić jako najlepszego ginekologa w Tczewie.

Opinia dodana przez: joanna