dr n. med. Wojciech Męczykowski

Pan doktor prowadzi teraz moja 3 ciążę. Chodzę do ginekologa z uśmiechem gdyż on również uśmiechem mnie wita Jest uprzejmy udziela odpowiedzi na każde pytanie poświęca tyle czasu ile potrzeba. Nigdy nie zmienię ginekologa. Jest rewelacyjny!

Nie znam Pana osobiście, ale uratował mi życie i zdrowie. Kiedy w 1986 r. moja mama mnie rodziła, odmówiono jej cesarskiego cięcia. Zaklinowałem się i z mamą odchodziliśmy już z tego świata - krew zbierano z ziemi wiadrami. Wtedy właśnie Pan dr Męczykowski, jeszcze wtedy stażysta, umiejętnie wyjął mnie kleszczami i dostałem 10/10 punktów. Po tym fakcie, mama na prowadzenie dwóch kolejnych swoich ciąży wybrała właśnie tego lekarza. Moi bracia przyszli już na świat bez najmniejszych problemów. Dziękuję

Doktor był trzecim ginekologiem ,którego musiałam odwiedzić z powodu zatrzymanego okresu . Po zadaniu okazało się , ze mam torbiel , która zartrzymała miesiączkę . Nikt tego nie potrafił stwierdzić .....Nawet ja mogłam zobaczyć zmianę na usg ! Po lekach zapisanych wszystko OK . To fachowiec godny polecenia

Chodze do doktora na kasę chorych i prowadzi moją ciążę. Bylam zdziwiona ze bez problemu dostałam zwolnienie z pracy bo niby tylko prywatnie inni lekarze wystawiają. Co wizyta usg bardzo mnie to zdziwiło ale pozytywnie bo bynajmniej wiem jak dzidzius rośnie

Bezkonkurencyjny lekarz jak chodzi o pomoc w sytuacji porady ambulatoryjnej , Przeprowadziłam się z dużej aglomeracji i szok... Po zarejestrowaniu w poradni komfortowo z wszystkimi badaniami w standardzie.. Przecierałam oczy ze zdziwienia , OK

Przecierałam oczy ze zdziwienia , OK

Lekarz godny polecenia . Konkretny , kontaktowy , wszystko wytłumaczy . Najważniejsze , że stawia dobre diagnozy. Na poczekalni Panie w różnym wieku., więc cos w tym jest. PLECAM !

Pan doktor doprowadził do szczęśliwego końca kolejną moją ciążę. Fachowy i konkretny lekarz, nie ma różnicy czy wizyta na NFZ czy prywatna. Gorąco polecam

Lekarz z dużym doświadczeniem , konkretny i szybko stawiający diagnozy . Pomimo dużej ilości Pacjentek tłumaczy dokładnie plan leczenia . Godny polecenia na 100 %

Na wizycie dowiedziałam się o przyczynie swoich dolegliwości bólowych. Bez żadnych sugestii dr wykonał cytologie i usg . Konkretny i godny polecenia

Doktor pomimo dużej ilości Pacjentek wytłumaczył przyczynę dolegliwości i po zapisanych lekach dolegliwości ustąpiły. Godny polecenia .