dr n. med. Wojciech Męczykowski

po kilku wizytach w gabinetach prywatnych miałam najpierw poronić , potem urodzić przedwczeńie więc udałam się do Doktora. Fachowo poinformował mnie o stanie mojej ciązy ipowiedział, że jej nic nie grozi. Urodziłam zdrową córkę w spokoju i komforcie szitala w Gdańsku. Dzięki i polecam

Lekarz bardzo nieuprzejmy, gburowaty. Wg tego pana pacjentka , która przyszła "tylko" po receptę nie powinna być jego pacjentką -zajmuje mu tylko czas. Była to pierwsza i ostatnia wizyta u tego pana - na szczęście na NFZ bo prywatnie to sobie nie wyobrażam płacić za takie podejście! Cały czas burczał ,że ponosi koszty wypisywania recept, tak jak by nie liczyło się to ,że od 20 lat pracuję i odprowadzam bardzo duże składki na fundusz zdrowia!!! Chamstwo do kwadratu. Lekarze na na wizycie na NFZ myślą ,że wolno im wszystko- nawet nas obrażać!! Czułam się jak śmieć , który "naciaga" lekarza na koszty !!!!

Po udanej -w końcu - próbie rejestracji na Kasę Chorych wiem po kompeksowym badaniu na co choruję,Niepotrzebnie odwiedzałam "prywatnych " lekarzy. Cały sprzęt na miejscu i konkretne zlecenia przyniosły oczekiwany efekt.

Polecam lekarza zwłaszcza prywatnie, bo na NFZ dużo pacjentek i czasami doktor ma niezbyt duzo czasu . W gabiecie czuje się wiedze i doświadczeni - postawił w końcu dobrą diagnozę , Bywałam poprzednio u innych i leczyli na coś innego.Będę chodziła do tego gabinetu.

Lekarz wykazujący się dużą cierpliwościa pomino bardzo dużej ilości pacjentek , Rzeczowo tłumaczy przyczyny dolegliwości. Widać u niego duża wiedzę i doświadczenie

Widać u niego duża wiedzę i doświadczenie

Arogancki !!! Traktuje przedmiotowo, kazał mi się zgłosić do PSYCHOLOGA !!! To jakiś żart... Nie jestem hipochondrykiem tylko próbuję zdjagnozować swój problem a jedynie zdenerwowana wyszłam. Nie polecam nikomu, nawet wrogowi !

znam lekarza od wielu lat. Zawsze rzeczowy, konkretny, stawiający właściwe diagnozy.Nigdy nie spotkałam się z podmiotowym traktowamiem

kompetencja pozwala na korzystanie z usług fachowców

kompetencja pozwala na korzystanie z usług fachowców

Beznadziejny! Nikomu nie polecam! Traktuje kobiety przedmiotowo.Strasznie żle się czułam jako pacjentka!

Potraktował mnie przedmiotowo. Byłam bardzo rozczarowana wizytą. Musiałam zasięgnąć porady innego lekarza.