dr n. med. Wojciech Męczykowski

Na wizycie dowiedziałam się o przyczynie swoich dolegliwości bólowych. Bez żadnych sugestii dr wykonał cytologie i usg . Konkretny i godny polecenia

Lekarz z dużym doświadczeniem , konkretny i szybko stawiający diagnozy . Pomimo dużej ilości Pacjentek tłumaczy dokładnie plan leczenia . Godny polecenia na 100 %

dziękuję za doskonałą opiekę nad kolejną ciążę, która właśnie zakończyła się szczęśliwym porodem. Polecam serdecznie

nie polecam tego lekarza byłam u niego trzy razy i za każdym razem mówił że nie jestem w ciąży a poszłam do innego i się okazało ze byłam to co to za lekarz ze nie zna się

Pan doktor doprowadził do szczęśliwego końca kolejną moją ciążę. Fachowy i konkretny lekarz, nie ma różnicy czy wizyta na NFZ czy prywatna. Gorąco polecam

super specjalista, konkretny, rzeczowy i przede wszystkim stawiający prawidłowe diagnozy - miałam okazję sprawdzić to Klinice AMG

Nie znam Pana osobiście, ale uratował mi życie i zdrowie. Kiedy w 1986 r. moja mama mnie rodziła, odmówiono jej cesarskiego cięcia. Zaklinowałem się i z mamą odchodziliśmy już z tego świata - krew zbierano z ziemi wiadrami. Wtedy właśnie Pan dr Męczykowski, jeszcze wtedy stażysta, umiejętnie wyjął mnie kleszczami i dostałem 10/10 punktów. Po tym fakcie, mama na prowadzenie dwóch kolejnych swoich ciąży wybrała właśnie tego lekarza. Moi bracia przyszli już na świat bez najmniejszych problemów. Dziękuję

Świetny lekarz!obecnie prowadzi moją 3cią ciążę jestem bardzo zadowolona,zawsze uzyskuje fachową odpowiedź na każde pytanie.Naprawde serdecznie polecam jest to lekarz z bardzo długim stażem wiec wie co robi :-)

Wizyta u doktora zakończyła się postawieniem własciwego rozpoznania i objawy choroby zakończyły sie po leczeniu. Polecam gorąco

Polecam gorąco

Pan Doktor doprowadził do szczęśliwego końca moją kolejną ciązę. Pomomo kłopotów z dostaniem się na wizytę z powodu dużej ilości pzcjentek zdecydowanie polecam !